Menu Forum

Bolerko ano či ne? Svatba v srpnu 2013

15. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
hannia
2
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
hannia
2
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojte,
svatbu máme v kostele a kvůli tomu, jsem si chtěla vzít i bolerko- jen tedy na msi do kostela... ale spoustu pracovnic salonů mě odrazuji, ze bude horko a ze si ho davat nemam.. kazdopadne mam tylove saty a nemuzu sehnat nejake pekne decentni bolerko v tylu... Takže řeším, zda to kvuli teto problematice nechat byt, nebo to resit a nejake proste vybrat.....
nemate pripadne typ kde bych ho mohla sehnat? emoticon do 500 Kč prosím?
Pro jistotu bych si ho asi koupila, kdyby nahodou prselo nebo bylo chladneji..
2. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

@hannia Dobrý den, před týdnem jsme dělali svatbu na klíč a přestože byla velká vedra, obřad byl v malém kamenném kostelíčku, kde byla teplota o více jak 10stupňů nižší. Rozhodně bych tedy doporučovala mít bolerko "v záloze" Případně kašmírový šál, který seženete v každé barvě. Pokud jste z Prahy, napište mi do vnitřní pošty, dám Vám tipy na salony.

Hezké přípravy!
Michaela Pokorná
2. srp 2013 ve 12:42  •  www.svatbastylove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vivienrachel (23 r.)
63
Registrovala se 30. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Má 150 přátel. Region Praha.
  • Svatba bude 23. června 2017
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
vivienrachel (23 r.)
63
Registrovala se 30. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Má 150 přátel. Region Praha.
  • Svatba bude 23. června 2017
    Region Praha - východ
 Taky si myslím, že je lepší si ho vzít. Letos je to počasí tak rozblázněný, že člověk nikdy dopředu neví, jestli bude teplo nebo chladno
15. srp 2013 ve 20:31  •  Svatba bude v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí