Jaký typ nevěsty jste? Prozradí to o vás vaše znamení

 • 16. říj 2020
 • Silvia Blahovcová
 • isifa / Shutterstock

Zajímá vás, jaký typ nevěsty vlastně jste, resp. jakým budete? Budete klidná nebo nervózní, frivolní nebo úzkostlivá? Samozřejmě, během plánování svatby si každá nevěsta projde všemi fázemi, ale jaká budete ve váš svatební den, to vám prozradí hvězdy 😊.

jaký typ nevěsty jste

Beran – oslnivá nevěsta

Znamení berana je samo o sobě velmi dobrodružné a individualistické. Nevěsta bývá většinou velmi oslnivá, často překvapí něčím opravdu netradičním a neočekávaným, protože miluje vzrušení, a všechno si i tak vždy učiní po svém. Rozhodně se však je na co těšit.

Býk – precizní nevěsta

Ženy, a o to více nevěsty narozené ve znamení býka, nenávidí uspěchanost a jednání s horkou hlavou. Plánování svatby proto může trvat déle než u jiných znamení, případně bude stejně jako u panen velmi organizované. Nevěsty upřednostňují jednodušší věci ve formě jemné výzdoby či oblečení, velký důraz však kladou na kvalitu. Velmi vhodné prostředí na svatbu býků je zejména na různých statcích, či vinohradech – co nejblíže k přírodě.

Blíženci – speciální nevěsta

Blíženci kladou velký důraz na oznamování. Od nevěst můžeme očekávat velmi originální oznámení a pozvánky na svatbu, ale i všechny ostatní tiskoviny použité během svatby jako program, menu, či svatební noviny. Na takových svatbách se objevují velmi zajímavé proslovy a pravidelně si slovo berou i zmíněné nevěsty. Pozor však na požadavky nevěsty. Pokud je ke svatebním sdělením přiložen i nějaký dotazník, případně se vyžaduje odpověď, osobu, která nesplní to, co se od ní očekává, nemine nevěstin hněv.

Rak – jednoduchá nevěsta

Raci milují domov – teplo domova. Nejlépe si proto užijí tradiční klasickou a jednoduchou svatbu na dvoře. Určitě se však najde množství takových, které svůj velký den prožijí na pláži. Nevěsta má ráda jednoduché, lineární a nepřekombinované věci, a tak vypadá i svatba. Rovněž milují tradice, a tedy na své svatbě určitě mnohé z nich nevynechají.

Lev – velkolepá nevěsta

Od nevěsty narozené ve znamení lva nemůžete očekávat nic jiného ​​než majestátnost v každém bodě svatby. Velkolepý příchod k oltáři, překrásné místo, chutné jídlo, vše se ubírá velmi vznešeným a okouzlujícím směrem. V tomto případě doporučujeme vsadit na kvalitního fotografa, případně fotokoutek – garantujeme vám, že s takto oslňující nevěstou se bude chtít zvěčnit každý.

Panna – organizovaná nevěsta

Panny jsou přirození plánovači, což se při plánování svatby dokonale hodí. Určitě nebudete potřebovat žádný svatební plánovač, protože si to vše uděláte po svém, nicméně, můžete se setkat i s nějakými komplikacemi. Panny chtějí totiž vše dokonalé a mnohé nabízené služby nedosahují takové kvality, jakou by očekávaly.

Váhy – romantická nevěsta

Nevěsty v tomto znamení si dávají záležet na slibech, celém aktu sňatku a rovněž na kvalitní hudbě, která dokonale doplní romantickou atmosféru. Taková nevěsta si svatbu dokonale užije bez diskotékových nočních běsnění, spíše se saxofonistou, který bude novomanželům hrát až do rána. Potrpí si však na velmi stylové čisté a romantické výzdobě, zejména květech.

Štír – komorní nevěsta

Přestože štíři milují i ​​výsluní ve světlech reflektorů, co se týká velkého dne, uchylují se mnohé nevěsty ke komornější, intimní atmosféře. Obřady takových nevěst bývají nabité emocemi a celá svatba se točí zejména kolem lásky. Velmi pravděpodobné je i originální vybrané místo pro obřad či hostinu – většinou velmi romantické pod hvězdami.

Střelec – mezinárodní nevěsta

Určitě nikoho nepřekvapí, když nevěsta ve znamení střelce svým blízkým pouze zašle oznámení o svatbě, která se již konala v Las Vegas. Střelci jsou milovníky globální kultury, kontrastů a cestování. Tyto nevěsty jsou často velmi spontánní a namísto sáhodlouhého plánování sázejí na daný okamžik a jeho dokonalé prožití.

Kozoroh – klasická nevěsta

Nevěsty ve znamení kozoroha upřednostňují vyvýšená místa. Vše ostatní se vede v klasickém provedení. Nemusíte očekávat nic speciálního ani překvapujícího, ale půjde o kvalitní a dobře promyšlenou klasickou svatbu. Nevěsta však upřednostňuje velmi prvotřídní věci, a tudíž taková svatba vyjde na pořádný balík peněz.

Vodnář – netradiční nevěsta

Vše, co se týká svatby vodnářek, bývá netradiční. Můžete to očekávat od netradičních svatebních šatů, přes speciální místo obřadu či hostiny, až po atypický svatební dort. Určitě by vás neměla překvapit svatba v planetáriu či zoologické zahradě. Tyto svatby bývají založené na dobré náladě, se spoustou dobrých přátel. I když si nevěsty zvolí malou svatbu, vždy vsadí na přítomnost svých kamarádů.

Ryby – zasnění nevěsta

Nevěsty ve znamení ryb bývají často oděné jako víly. Mimo jiné ryby – jak to již z jejich znamení vyplývá – milují vodu, a tedy i svatba někde u jezera, rybníku či na pláži je určitě to pravé. Tyto nevěsty mají v oblibě tematické svatby jako například svatbu podle oblíbeného filmu či knihy, případně mořská téma a mnohá jiná. Prostor však na takové svatbě určitě mají i emoce.


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Svatba a koronavirus - aktuální opatření

  Aktuální podmínky pro svatby platné od 10.5.2021:

  • na svatbě může být maximálně 30 účastníků (počítají se i snoubenci, oddávající a matrikář)
  • můžete se však v okruhu blízkých setkat např. doma, i zde však platí omezení počtu účastníků, tedy 30 osob
  • od pondělí 17. května 2021 se pro veřejnost otevřou zahrádky restaurací

  Více informací přinášíme v průběžně aktualizovaném článku o opatřeních pro svatby v roce 2021.

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?