5 dárků, kterými potěšíte manžela každý svátek

 • 13. lis 2017
 • Dana Račko
 • isifa / Shutterstock

Narozeniny, výročí svatby, Valentýn… Pokaždé chcete svého milovaného obdarovat něčím výjimečným. Občas docházejí nápady, a když už ani ta největší láska není inspirací pro dárek, přicházíme na pomoc my :-).

1. Něco zážitkového

Muži milují adrenalin. Ten se nejčastěji pojí s rychlými auty, letadly nebo skoky z výšek. Darujte mu jízdu v luxusním sporťáku. Který muž by netoužil aspoň na pár chvil sedět v autě svých snů a mít po boku ženu svého života? Chlapi jsou opravdu věčné děti a autíčka je ani na stará kolena neomrzí. Vhodnou alternativou je i jízda na motorce nebo oblíbené motokáry.

Má raději létání, ale vy tento rok určitě na dovolenou nepoletíte? No nic, darujte mu let v oblacích. Pohled z ptačí perspektivy je prý jedním z těch nejkrásnějších na světě. Piloti letadel by o tom uměli vykládat své. A bude i ten váš, když mu dopřejete právě tento zážitek. Možná se váš manžel dá přemluvit ke všemu. Výborně! Darujte mu skok z letadla. A pokud jste stejná krevní skupina, skočte si spolu a zažijte jedno obrovské adrenalinové šílenství! Nejlepší na adrenalinových dárcích je, že je můžete absolvovat spolu a upevnit tak vaše pouto a obohatit společné zážitky.

2. Něco vtipného

Máte občas problémy dohodnout se, kdy váš manžel půjde s kamarády ven? Darujte mu poukaz na večer u piva s kamarády :-). Vystřihněte z tvrdého papíru kartičku v libovolném tvaru a napište na ni například toto: „Dárkový poukaz pro manžela na večer s kamarády. Poukaz je možné využít kdykoliv a kdekoliv.“

Podobný poukaz můžete vyrobit například i na masáž celého těla či společná perličková koupel. Váš manžel si tak může dopřát malé potěšení od vás, kdykoliv bude mít čas a chuť. Dozdobte poukaz otiskem vašich rtů v barvě rtěnky, kterou má na vás váš drahý nejraději, a potom se už jen těšte na jeho reakci. Určitě ho tím dárkem rozesmějete a zároveň potěšíte.

3. Něco erotického

Pro odvážnější manželky máme o něco odvážnější tip. Udělejte mu striptýz! Pokud si troufáte na spontánní vystoupení, nepotřebujete přípravu. Pokud jste o něco nejistější, jednoduše si ho natrénujte. Kupte si spodní prádlo, které se vašemu manželovi líbí, inspirujte se na internetu nebo dejte na svou intuici a trénujte. Základem je vybrat si vhodnou píseň a mít dostatek sebevědomí.

Pamatujte, pro vašeho muže jste tou nejkrásnější a nejdokonalejší ženou na světě, ať už máte konfekční velikost 38 nebo 46. Necítíte se na striptýz, ale přeci by měl být váš dáreček erotický? Splňte mu erotickou touhu, na kterou má už dávno chuť. Netradiční polohu, místo, pomůcku…

Tipy na písně na striptýz:

 • Joe Cocker: You can leave your hat on
 • INXS: Need you tonight
 • Kylie Minogue: Slow
 • Tito & Tarantula: After dark
 • En Vogue: Free your mind
 • Pussycat Dolls: Buttons
 • Britney Spears: I´m a slave 4 U
 • Prince: Cream
 • Madonna: Justify my love

Nebo kterákoliv „vaše“ píseň, která vystihuje vaši lásku, případně erotickou vzpomínku…

4. Něco chutného

Dobrým jídlem ještě žádný muž nepohrdl. Někdy není třeba příliš spekulovat a úplně postačí potěšit manžela k svátku jeho nejoblíbenějším jídlem. Uvařte ho s láskou a přesně tak, jak mu nejvíc chutná. Když si rád zamlsá, upečte mu i jeho oblíbený koláč.

Dozdobte ho třeba i stovkami srdíček a nelamte si hlavu nad tím, že nebude vypadat jako z cukrárny. Nezapomeňte na láhev dobrého vína nebo piva, které má rád. Atmosféru dotvořte svíčkami a hudbou, která vám udělá krásný společný večer. Plné mužské bříško je zárukou spokojeného manžela, vždyť víte.

5. Něco vzpomínkového

Velmi oblíbenou formou vzpomínek jsou společné fotografie a videa. Fotografie v rámečku jsou sice klasika, ale jsou už trošku klišé. Zkuste raději fotografie na plátně. Společná fotka, která se bude vyjímat na stěně hnízdečka vaší lásky, určitě potěší vás oba. Technicky zdatnější manželky mohou připravit prezentaci se společnými fotkami a oblíbenými písničkami.

Jste ještě šikovnější? Sestříhejte sérii vašich společných videí ze svatby, dovolené, výletů… Zvěčněte nejkrásnější okamžiky vaší lásky do pár minut a podívejte se na ně se svou polovičkou u sklenky vychlazeného šampaňského.

Tip na závěr: jakýkoliv dárek, kterým obdarujete svého manžela, bude tím správným a nejkrásnějším dárečkem. A proč? No přeci proto, že mu ho darujete z té největší lásky :-).


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Svatba a koronavirus - aktuální opatření

  Aktuální podmínky pro svatby platné od 1.1.2021:

  • na svatbě může být maximálně 15 účastníků (počítají se i snoubenci, oddávající a matrikář)
  • svatební hostinu není možné pořádat v restauraci
  • účastnit se svatby se lze pouze na území okresu, kde má osoba bydliště.

  Více informací přinášíme v průběžně aktualizovaném článku o opatřeních pro svatby v roce 2021.

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?