Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Linu to zmákneš ;-) A půjdeš pak dál na navazující studium nebo uděláš Bc a končíš? Měj se krásně a dobrou noc ;-)
Odpovědět
Já se taky pro dnešek loučím...pěkný večer :-)
Odpovědět
Jo, to mně kámoška....ale ta to ještě řekla takovým tónem....přišlo mi, že spíš závidí, no....tak jsem jí odpověděla, že nemusím, ale že chceme. :-D
Odpovědět
Dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahojky, jak to bude s mým dalším studiem je stále ještě ve hvězdách. :-N Naši by chtěli, abych to ještě zkusila, ale já si tím tak moc jistá nejsem. Asi si dám rok oddych a pak to asi zkusím dálkově. Hlavně se mi moc nechce studovat inženýra ekonomie, který navazuje přímo a můj obor, raději bych trochu odbočila na management obchodu nebo tak něco. No uvidíme. 8-)
Odpovědět
Tak já mám za sebou rok vošky knihovnictví, pak jsem přešla na sociální práci...tu jsem teda i dokončila...přihlásila se do Zlína na soc.pedagogiku a po roce přešla do Brna na kombinované....takže příští rok už budu Bc. a ne jen DiS. :-) A je otázkou, jestli hned půjdu na magistra....jsem z toho studia už vcelku unavená...a někdy je fakt problém se přinutit učit...možná si dám rok pauzu....
Odpovědět
Plně s tebou souhlasím. Taky mě to učení už zmáhá. Dřív mě to strašně bavilo, ale teď. Teď mi nejvíce schází, že si nemoho otevřít nějakou pěknou detektivku a s chutí se do ní začíst. Pořád studuji nějaká lejstra na státnice. :-(
Odpovědět
Jooo, tak přesně ten problém mám....a když se třeba kouknu na nějaký film, tak mám špatné svědomí, že se neučím atd....
Odpovědět
Ahojky :-) No koukám, že jsme na tom podobně, taky už mě studium docela zmáhá, ale drží mě pozitivní myšlenka, že už "jen" rok :-) Ale loni po Bc jsem měla jasno, že chci hned dál na navazující mgr, protože jakmile bych si dala rok pauzu, tak už bych se pak ke studiu nedokopala, protože život bez studia je o poznání lehčí než život se studiem...a na lehčí se zvyká rychle a vrátit se pak k těžšímu by bylo pro mě asi drsný...a navíc taky nechci být věčná studentka, protože se moc těšíme na mimíska a toho dřív než dostuduju nechci, protože bych si ho pořádně neužila...
Odpovědět
Jo, tak to si taky, petty, říkám...že bych měla jít na magistra hned....ale ta vidina skoronicnedělání.. :-N Ale tak ještě mám čas se rozmyslet, že. :-) Ale taky bych ráda dostudovala, než budeme mít nějakého sviště. :-D Abysme neměli vystresované dítko. :-)
Odpovědět
Když já si zase říkám, že studovat (dálkově) na mateřský by nemuselo být špatný. Hodně mamin si pak stěžuje na stereotyp každého dne a tohle by byl takový menší únik na jeden nebo dva dny v týdny. ;-)
Odpovědět
Tak já si kdysi říkala, že při mateřské bych šla studovat gender studies. :-D Že to už mi pak bude šumák, jestli to dostuduju nebo neee. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Linu určitě to jde studovat při mateřský, ale já jsem zarytá odpůrkyně studia při mimi, takže bych to dobrovolně neudělala...možná třeba kdybych při mimi studovala druhou VŠ, tak ještě jo, protože kdybych si ji rozvolnila do více let, tak by se nic nestalo, protože už bych jednu VŠ měla...
Odpovědět
Tak to já už se ze studia nestresuji (teď tedy akorát z těch státnic, protože ty už chci mít), ale už od střední jsem ke stresu imuní. Udělám - udělám, neudělám - neudělá, tak si to hold zopakuji. :-N Jeden pan profesor na střední mě to pěkně naučil. Prolítla jsem u něj z němčiny (Vzájemné antipatie a alergie na moje jméno) a nové učitelky jsem měla za 3 někdy i za 2. x-)
Odpovědět
Já se ze studia taky nějak extra nestresuju, ale prostě je pro mě už nepříjmnej pocit, že na to pořád musim na tu školu myslet...
Odpovědět
Já jsem nikdy moc na VŠ nechtěla, ale po gymlu mi už nic jinýho nezbylo. Proro je pro mě rozhodující titul Bc a další už nechávám osudu. Vzhledem k mému zaměření: Hospodářská politika a správa, tak když nebudu mířit na příčky nejvyšší, tak mi na úřady titul Bc bohatě stačí. (Alespoň, jak jsem si na praxi všimla)
Odpovědět
Linu tak to je pravda, když ti Bc stačí, tak není potřeba to nějak dál hrotit...mě Bc bohužel nestačí k mé práci, takže já jsem se nerozmýšlela...
Odpovědět
Tak to já jsem docela slušný nervák....nějak se nedokážu přesvědčit o tom, že o nic nejde. :-N
Odpovědět
Víš co se říká: "když nejde o život, tak jde o ....". Já v mých prioritách stavím na první místo rodinu, štěstí a zdraví. Kariéra je taky důležitá, ale když bude třeba, tak půjdu dělat klidně uklízečku. ;-) A tu bych zvládla i bez školy. Možná je i tím, že mažílek je obyčejný dělník a nic pro něj ty moje školy neznamenají. x-)
Odpovědět
No můj manžel má maturitu na střední odborný škole...na VŠ se mu nechtělo, protože není moc studijní typ a dělal by to jen z donucením, takže šel normálně do práce, ale mě ve vzdělávání maximálně podporuje a je na mě pyšnej a mě to dělá strašně dobře :-D
Odpovědět
...ale tak jako jooooo.....ale asi budu klidnější, až se dohrabu k tomu bécé. :-D Takhle si pořád říkám, že nic nejsem....sice vím, že jsou jiné priority...jenže když má člověk vzdělání, má šanci získat lepší zaměstnání....i když...přítel se na VŠ vykašlal..naučil se programovat sám...a zase tak špatně nevydělává...akorátže to chce narazit na dobrého zaměstnavatele...a ženské to mají přeci jenom krapet těžší...
Odpovědět
Mažílkovi to taky lichotí, že ze mě třeba jednou bude něco víc. Někdy říká, že když budu mít větší plat než on, že za mě půjde na mateřskou (to je ale ještě ve hvězdách). Je takový rodinný typ a nejraději by měl už dětičky atd., takže už to pochopení je trochu na ústupu. |-|
Odpovědět
Joo, tak to mi taky budoucí manžílek řekl, že by zůstal na mateřské. :-D Jenže víc vydělávat nebudu...holt jsem si nevybrala zrovna výdělečné povolání. :-N
Odpovědět
No můj manžel vydělává nesrovnatelně víc než já, takže u nás je jasné, kdo půjde na mateřskou :-D A kdyby bylo na něm, tak už máme doma svištíka dávno :-D on je hodně rodinně založenej a o dětech mluví už hrozně dlouho, ale já jsem s tou svojí školou holt brzda, tak musíme ještě počkat...
Odpovědět
Brouci no sociální práce asi není moc výdělečná, to je fakt, ale zase jestli tě to baví, tak není co řešit ;-) Já si na svůj plat v žádném případě nestěžuji...samozřejmě, byla bych radši za vyšší plat, ale myslim, že ani ted na tom nejsem špatně ;-)
Odpovědět
Nooo, to není...ale není to tak hrozné....když jsem ve státním....a spadáme pod školství...až půjdeme pod MPSV, tak se to pohorší...no, co se dá dělat... Jako, nemám si vlastně na co stěžovat....sice zatím pracuju jen na částečný úvazek....na plný jdu až od října....takže to je hodně na příteli, ale myslím, že neživoříme...a že pro nás nebude problém splácet hypotéku...
Odpovědět
No já spadám taky pod školství, ale ne pod klasické, ale pod speciální a to je na tom naštěstí zatím celkem slušně oproti klasickému (rok jsem dělala v klasickém, takže mám srovnání...)...no a tím, že manžel má slušný plat, tak hypotéku splácíme už přes dva roky a v pohodě ;-)
Odpovědět
Taky spadáme pod speciální školství. :-)
Odpovědět
Brouci tak to máš super ;-)
Odpovědět
Byli jste letos už někde na dovči nebo někam teprve vyrazíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?