Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
My jsme letos byli na tři týdny v Chorvatsku... Vy někam razíte?
Odpovědět
Jinak my jsme paka, už plánujeme příští letní dovču a to ještě ani toto léto neskončilo :-D Ale my jsme na tohle fakt děsný :-D Loni jsme se byli v Řecku na Zakynthosu a už tam jsme věděli, že letos pojedeme do Chorvatska :-D
Odpovědět
Tak už jsem zase tu. Makám na tý bakalářce a už to chvi mít z krku, ale moc mi to nejde. :-( My byly letos na 10 dnů na posvatební cestě v Chorvatsku a ještě pojedem do našich krásných krkonoš.
Odpovědět
Linu tak to přeju pevný nervy...Mě se loni psala bakalářka docela dobře...ale letos mi ta diplomka nějak nejde, protože jsem ještě pořádně ani nezačala, ach jo ]-( :-| :-(
Odpovědět
Když já mám takový trapný téma a asi ještě horšího vedoucího 8-( . Téma: Aktuální otázky družstevnictví. Měla jsem mít něco jiného, ale pak to změnil. Takže teď si lámu, co je tak aktuálního v tom našem družstevnictví ;-)
Odpovědět
My byly týden na Šumavě...celé nám to propršelo....asi by měla být nějaká svatební cesta, ale tu necháme až na příští rok...skoromanžílek by chtěl do Řecka, což nevím, jak přežiju, protože nesnáším vedra. 8-( Na bakalářce bych taky měla pracovat....ale asi až po svatbě...no, do dubna ještě času dost, žeeee. :-D
Odpovědět
No tak to bych vůbec nevěděla co tam tedy psát :-D Já jsem měla bakalářku na mnou vybrané téma, takže mě psaní dost bavilo, ale vedoucí jsem měla takovou zvláštníl...TeĎ mám jinou vedoucí, zatim se zdá taky zvláštní, ale uvidíme, co se z toho vyklube...téma jsem si taky navrhla sama, takže psaní by mě taky mělo bavit, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat... :-| Do kdy musíš mít odevzdáno?
Odpovědět
24. srpna. Už mi chybí jen 4 stránky, tak to snad zvládnu. Hlavně se třesu, aby mě pustil. Jedný známý řekl 4 dny před odevzdáním, že ji nepustí, tak to pak celý předělávala. ]-( Já to chci stihnout co nejdřív, abych měla klid na učení.
Odpovědět
A kdy přesně tě čekají státnice?
Odpovědět
Mezi 10. - 14. zářím. Takže to mám za pár.
Odpovědět
Linu tak to zmákneš levou zadní ty 4 stránky ;-) Budu držet palečky, aby tě vedoucí pustil ;-)
Odpovědět
Díky moc. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No září už je skoro za rohem...ale zase to už brzy budeš mít z krku ;-)
Odpovědět
tak budeme držet pěsti! ;-) no, máš to za chvilku...ale pak přijde ten krásný pocit úlevy a budeš moct slavit. :-D
Odpovědět
Pocit úlevy přijde obrovskej ;-) Ale mě osobně se ani slavit nechtělo, nechtěla jsem si ty státnice vůbec ničím připomenout, takže ani oslavou ne :-D
Odpovědět
Tak někdo slaví dost bouřlivě. :-D Mně po absolutoriu na vošce stačilo to, že jsem sebou mohla konečně švihnout na gauč a beztrestně se koukat na filmy a nebo si číst. :-)
Odpovědět
Jo jo někdo slaví opravdu bouřlivě...kamarád v červnu taky udělal Bc státnice a měl oslavu jak svatbu :-D
Odpovědět
Já teď momentálně vybírám dárek pro manžela k Vánocům :-D
Odpovědět
Už tak brzo? Jejej. :-) Na Vánoce jsem teda ještě nepomyslela... :-N
Odpovědět
Ahojky :-) No já normálně takhle brzy taky dárky nesháním, ale musela jsem se mrknout, kdy je potřeba ten dárek objednat, aby dorazil včas...tudíž jsem ho musela i vybrat :-D Ale zjistila jsem, že času dost, že mají rychlé dodací lhůty... ;-)
Odpovědět
No jo, to bude zase náročné pro skoromanžílka něco vymyslet....vůbec mi přijde, že pro chlapy se dárky blbě vymýšlí....
Odpovědět
AHojky. To broucina: ale na Vánoce už to skromanžlek nebude, ale už manžílek. :-D Koukám, že se ti to rychle blíží. Už máš všechno nachystaný? ;-) Jinak já budu Vánoce řešit, tak na začátku listopadu. Teď je na mě ještě mo brzy. x-)
Odpovědět
No joooo, bych si měla asi zvykat, že... :-D Bude to asi ze začátku náročné mluvit o manželovi a ne o příteli. :-N To nejdůležitější už máme nachystáno....už spíš ladíme detaily, jako zasedací pořádek, zábava na hostině atd. Většinou dárky řeším tak od konce září....ale největší problém mívám právě s mužskou částí....co jim vymyslet...
Odpovědět
Tak to je asi všude stejný. Chlapy nic nepotřebujou a když jich chceš udělat něčím radost, tak řeknou, že to nemá cenu utrácet peníze. :-( Alespoň u nás to tak chodí. Ale já si do toho nenechávám moc mluvit a hlavně ne o Vánocích.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mmisa: Jééé, taky jsi červencová. :-) A k mimískovi moc gratuluju!!! Hlavně ať je to zdravé. :-) Budete chtít znát pohlaví? Kamarádka s přítelem si nechávali dělat 3D ultrazvuk či jak se to jmenuje....nedávno nám to ukazovali a je to fakt úžasné vidět, jak se to miminko v bříšku mrská. :-) Tak jen doufám, že se v tom bříšku nebude moc mlet v den naší svatby, aby nám tam chvilku vydrželi. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
To mmisa: Pěkně vítám :-) a taky moc gratuluji k mimískovi. :-) A už jsi v rodině u krásnouzprávu oznámila nebo to necháváš, jako překvapení na svatbu? :-N
Odpovědět
mmisa: Neee, já ne. :-) Ta kamarádka ano, a bude i na naší svatbě, tak právě doufám, že to zvládne v pohodě. Je totiž už v 6. měsíci....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?