Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Kéž by nám hádali tak málo až nám bude 40, že. :-)
Odpovědět
Jé, tak to jsem ráda, že nemám tyhle problémy jen já. :-D Nedávno mě paní v autobuse řekla "holčičko" a to už jsem myslela, že vylítnu z kůže. :-D To andelka. Jinak já taky studuji 3. ročník VŠ, a když mě nkdo vidí se učit, tak je to o to horší vysvětlovat, že už jsem vdaná a na VŠ. :-) x-)
Odpovědět
No, já teď u zkoušek zažila, že nevěděli, jestli mě oslovovat slečno nebo paní. :-D Asi jak se blíží ta svatba, tak to už mám skoro napsané na čele, že budu paní, či co. :-N
Odpovědět
Nás většinou oslovují kolegyně. Ale já už to ve škole moc neřeším. Jeden zkoušející mi celou dobu říkal slečno a pak mi zapisoval známku a povídá mi: "Vy už jste vdaná? To je takové nezvyklé v tomhle věku?" :-N
Odpovědět
Jinak myslím, že VŠ je na vdávání úplně super. Myslela jsem jaké budou problémy s jiným jménem, ale došla jsem na studijní, přepsali mě v systému a během minuty jsem měla nové jméno (vdávala jsem se v srpnu a zkoušky měla hotové, takže nový ročník už zahajovala mladá paní). To na úřadch to trvalo přes měsíc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky se hlásím :-N - jem úroráček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linul: Já už jdu do 5.ročníku. Aspoň doufám, bo jak nedám dohromady slušnou ročníkovku tak letím. Píšu ji jako slečna, ale obhajovat ji budu jako paní. doufám, že v tom nebude problém. Jinak všechny zkoušky jsem dělala před "prázdninami",o svatbě nikdo nevěděl. Ten poslední rok se budu na zkoušky zapisovat oběma jmény. A až budu zařizovat zápis na studijním, už bych mohla mít občanku, snad. Jak dlouho to trvá? a ještě bych se chtěla zeptat: Myslíte, že je blbé, kdybych dala oznámení své vedoucí ročníkové práce a oponentce?
Odpovědět
Andelka: Já myslím, že občanka nám trvala asi 3 týdny (ale předtím jsme ještě 14 dní čekali na oddací list). No ale je to indviduální, podle toho, jaký bude nával. Jinak si myslím, že to určitě není blbé dávat oznámení vedoucí ročníkové práce, alespoň se nebude tolik divit, že jsi se ji přejmenovala a nebude tápat, kdo jsi? :-) ;-) I když je to trochu jiný, tak já posílala oznámení svému třídnímu z gymplu. Měla jsem na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Dokonce mi pak s manželkou poslal gratulaci s krásným citátem. Určitě radím: jdi do toho, přece se není za co stydět. :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se, jsem lednová :)
Odpovědět
Holky kde to vázne,debatka nám zmrzla?Kolik Vás už plánuje miminko??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jak se vam vede před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já si začnu užívat svatební nálady až týden přd svatbou. do té doby jsem v jednom kole.dneska jdu zařizovat květiny, ale pak už na nic nebudu mít čas. A mimi plánujeme tak za 2 roky.
Odpovědět
Článek se načítá
Ježiši dítě? To nééééé, to až tak za 3-4 roky... 8-) To na mě třeba přijdou nějaké mateřské pudy...ale teďka to se mnou nic nedělá. :-D Svatbu máme za přesně za 14 dní...a dost mě děsí, jak se to blíží, takže teďka můj mozek hlavně šrotuje, co ještě musím udělat, koupit, zařídit...už ať je to za náma, já už se tak těěěěěšííííím, až bude den po.....a v té době už s manžílkem si hodíme nohy na stůl, dáme si vínečko a budeme odpočívat. :-D
Odpovědět
Ahojky holky :-) Můžu se přidat? Jsem taky ročník 1983 - prosinec ;-)
Odpovědět
Jak jdou svatební přípravy? Já už mám rok po svatbě, včera jsme měli první výročí x-) Ale přijde mi jakoby to bylo včera, kdy jsem se oblíkala do svatebních šatů :-)
Odpovědět
Jééé, petty, koukám, žes ladila svatbu do modra. :-) To já budu modrá úplně. :-D A moc gratuluju k prvnímu výročí. :-)
Odpovědět
Ahoj brouci :-) Jo jo měli jsme vše do bílo modra x-) Díky ;-)
Odpovědět
Koukám, že jsi Brňanda a svatba bude na zámečku v Líšni... :-) No už to máš za chvíli, co? ;-)
Odpovědět
Jj, Brňanda jsem, ale teprve krátce, teprve si na to zvykám. :-D :-D No jo, čeká nás to docela brzo....už se mooooc těším, až to bude za náma. :-)
Odpovědět
Byli jsme na bruslích a pak jsme hráli na zahradě ještě se sousedama petanque, bylo to prima :-) Myslim, že na Brno si rychle zvykneš...Je tam pěkně...Jezdim tam do školy ;-)
Odpovědět
Ahojky všem. Taky jsem si říkala, že nám to tu nějak vázne. Na mimi jsem se taky chtěla zeptat, jestli jsem jen já takový blázen. Máme skoro rok po svatbě a tak už jsme si řekli, že by to šlo. ;-) No zatím se nedaří :-( , ale nesmutníme x-) . Snad to brzy výjde.
Odpovědět
To Petty: Kokala jsem, že jste teď měli roční výročí? jak jste ho oslavili. Nás to čeká za 14 dní a marně si lámu jlavu, čím manžela překvapit nebo co mu koupit? :-) nemáte někdo nějaký nápad? x-) x-)
Odpovědět
Ahojky linul :-) My si dárky k výročí nedáváme, kupujeme si je tak nějak průběžně :-D Jinak jsme na výročí dopoledne vychrupávali, pak jsme vyrazili na celodenní výlet na Hrádek u Nechanic, dobře jsme se tam i napapkali a přijeli jsme domů akorát na začátek druhého dílu našeho oblíbeného Pána prstenů, takže jsme koukali a pak se přesunuli do pelíšku x-)
Odpovědět
Jinak přeji, ať se mimi brzy zadaří ;-)
Odpovědět
Tak u nás to možná dopadne podobně. Penízky šetříme na bydlení, tak pojedeme na výlet. :-) Slíbili jsme, že se přijedeme podívat na babičku, která bydlí 300 km od nás. Tak pojedeme za ní.
Odpovědět
petty: Tak Brno už znám vcelku dobře.... :-) Protože tady mám už 6 let přítele, že. :-) Akorátže oficiálně jsem z Brna od loňska, kdy jsem si sem dala trvalé bydliště.... A na kterou školu chodíš? linulka: Stavíte domeček? Nebo budete něco kupovat a opravovat?
Odpovědět
Jinak dárky jsme si kupovali navzájem chvilinku před výročím :-D Já jsem potřebovala nový notebook, protože ten starý už jsem měla dlouho a manžel zas potřeboval novou navigaci do auta :-D Brouci studuju na MU na peďáku speciální pedagogiku ;-) Loni jsem dodělala Bc studium a teď mám před sebou poslední rok Mgr studia...
Odpovědět
No a u studia pracuju...studuju dálkově... ;-)
Odpovědět
Máme celé podkroví u našich doma, kde teď bydlíme. :-N Náš pokojíček nám zatím vyhovuje, takže moc nespěcháme. Plánky už se rýsují, tak asi letos začneme. Ale čeká nás dost práce, bude to 5+1. Vzhledem k tomu, že taky ještě studuji, tak moc peněz nemáme a kupovat si byt a zadlužit se na 30 let se nám taky nechce ;-) . Tak si budeme pomalu dělat doma. :-)
Odpovědět
Takže budete mít jakoby byt v podkroví? Podkrovní místnosti se mi moc líbí, hlavně celé byty v podkroví :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?