Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
petty: Tak to máme k sobě vcelu blízko. :-) Já studuju sociální pedagogiku (teď už dálkově) na Institutu mezioborových studií v Brně...a u toho pracuju jako sociální pracovnice ve výchovňáku...taky pracuješ někde v oboru? linulka: My jsme zatím v pronájmu...a hledáme nějaký domeček v okolí Brna...že se holt zadlužíme....
Odpovědět
Brouci jo jo pracuju v oboru...učim na základní škole speciální děti s kombinovaným postižením ;-) No jinak ono to bez dluhů ne vždy jde...My jsme měli možnost taky podkroví u rodičů jako lin, ale raději jsme se zadlužili a jsme ve vlastním...
Odpovědět
Tak to klobouk dolů.... Já jsem zatím taková kancelářská myš....ale přiznávám, že být vychovatelka u těch našich dítek je o nervy.... Právěže bysme třeba měli možnost bydlet u rodičů přítele....jenže to nechce ani on ani já...bych se asi zbláznila...zvykli jsme si na svůj klid a na to, jak si věci děláme...
Odpovědět
Manžílek taky stále básnil o vlastním, ale když jsme se nad tím zamysleli, tak by to ai nemělo moc cenu. Bydlím v našem domě 15 let a byla jsem u toho,když jsme ho stavěli. Kdybych měla vlastní a nedej bože by se s našim něco stalo, tak by se mi ho rozhodně nechtělo prodávat. :-( Tak jsme se rozhodli po podkroví. A hlavně manžílek chtěl jen bydeček, ale já bych se bez zahrádky neobešla. :-)
Odpovědět
Brouci díky ;-) My taky nejsme zastánci bydlení s rodiči v jednom baráku byť třeba každej s vlastním vchodem...Ale znám plno lidí, kterým to tak vyhovuje ;-)
Odpovědět
Právěže chceme strašně moc domeček s větší zahrádkou...hlavně kvůli hafanovi....a s tcháňatama bych se prostě nesnesla....a ani přítel s nima nemá moc dobré vztahy....tak teď řešíme, jak to udělat s hypotékou...a hlavně se snažíme najít nějakou vhodnou nemovitost....no, je to běh na dlouho trať...
Odpovědět
Linu podkroví bude určitě moc pěkný bydleníčko ;-) My taky nejsme panelákový typy, takže tu zahrádku chápu ;-)
Odpovědět
linulko a budete nějak řešit klimatizaci? Kamarádka s přítelem právě taky rekonstuují podkroví u rodičů a nakonec se rozhodli si koupit klimatizaci, protože je tam docela děsně...což můžu potvrdit, protože i přítel u rodičů měl pokoj v podkroví....a v noci se tam nedalo v létě spát...byla to totální sauna....
Odpovědět
Klimatka se v podkroví určitě neztratí...když jsem bydlela ještě u rodičů, tak jsem měla obývák a ložnici v podkroví...byla to nádhera, ale bez té klimy někdy fakt očistec ]-( :-D
Odpovědět
Klimošku asi zatím řešit nebudeme. My máme v létě v baráčku celkově dost teplo. Ale budou tam ještě nějaké izolace, ale nebudem ještě přímo pod střechou. Nad námi ve špičce zbyde ještě prostor na další dva pokoje, tak to snad nebude takový. Budeme zařizovat hlavně žaluzie pak se dál uvidí. ;-)
Odpovědět
Linu tak to budou mít jednou děti super, když pak budou mít pro sebe "celé patro" ve špičce ;-) :-D
Odpovědět
A líbí se vám dnešní trend spojovat kuchyni s obývákem? Mně se to docela dost líbí....a ráda bych si to tak jednou zařídila...
Odpovědět
Článek se načítá
Brouci my to máme tak, že obývák nám od kuchyně jakoby odděluje zeď s obloukem...Takže kuchyň nemáme úplně přímo v obýváku, ale taky ne úplně mimo od obýváku...
Odpovědět
my budeme mit nucenou ventilaci, takze v zime to bude foukat teplo a v lete studeny vanek :)
Odpovědět
Tak to budeme mít taky podobný. Kuchyňka bude s jídelnou spolena barovým pultíkem a mezi jídelnou a obývakem by měl být oblouk, celé je to do elka. V plánku jsou zašupovací dveře, ale kvůli světluje je vynecháme a bude oblou, doufám že obkládaný kamenem.
Odpovědět
Jééé, já už bych tak plánovala a zařizovala....ale ještě musím chvíli počkat. :-) Akorát si vždycky říkám, že je škoda, že nevyděláváme tolik, abysme se nemuseli pořád ohlížet, kolik co stojí....
Odpovědět
My máme jídelní kout udělaný v obýváku...v kuchyni jsme ho nechtěli...
Odpovědět
Jinak si teda myslím, že je lepší mít nějakým způsobem spojené tyhle dvě důležité místnosti. :-) Já jen že mi pak vadí, když přijde návštěva, že s nima nemůžu nějak komunikovat. :-)
Odpovědět
Je určitě lepší je mít nějak spojené...mě to tedy takhle moc vyhovuje...obývák je u nás "centrem" dění a tak ten, kdo je zrovna v kuchyni a něco kuchtí má s tím (těmi) kdo je v obýváku možnost normálně komunikovat a ne halekat přes tři stěny :-D
Odpovědět
Brouci no jo no ty účty holt nejsou bezedné a penízky mizí ani se člověk nenaděje...my někdy musíme koukat, co kolik stojí a někdy se moc neohlížíme...podle toho, oč se jedná...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj!Taky se přidávám - květen 1983!Jsem ráda,že je nás tolik.Jinak mě čeká poslední rok VŠ,ale už je to trochu boj a pokud se najde práce už během roku,tak tím líp.
Odpovědět
jj, petty, přesně tak jsem to myslela...člověk je tak nějak odřiznut od dění. :-) A peníze budou problém asi vždycky, že... :-)
Odpovědět
Ahojky kani :-) koukám taky budeš brzy vdaná paní ;-) A poslední rok na VŠ mě taky čeká... :-| ale dělám ji dálkově, takže u toho normálka i pracuju...
Odpovědět
Jé ;-) , to docela koukám, kolik lidí tu studuje a vdává se. Když jsme loni měli svatbu a já dělala 2. rok VŠ, tak si každý myslel, že jsem těhotná a že musím. Vůbec nechápali, že se dá studovat i jako mladá paní. No jo malá vesnička :-D .
Odpovědět
....taky mě čeká poslední ročník... :-) A to ze mě v té době už manžílek asi zešílí, protože před státnicema se mnou bude k nevydržení... :-D Proto doufá, že v té době už budeme mít nějak ten domeček a že bude moct trávit čas opravami. :-D
Odpovědět
Linu no u nás to nikomu divné nepřišlo, že se vdávám a studuju, protože když u toho normálně pracuju, tak to každý bral v poho...
Odpovědět
Hehe, tak takový problém je asi všude.... a vůbec mě dojímají otázky "A ty musíš????".... :-D :-D
Odpovědět
Brouci já jsem před bc státnicema ani moc "nevyváděla" :-D tak nějak normálně jako před každou normální obyč zkouškou, ale ne nijak víc než jindy :-D jsem zvědavá na mgr státnice, jestli je taky přežiju v pohodě jako bc loni...nebo jestli budu "vyvádět" :-|
Odpovědět
Mě otázku "A ty musíš?" přímo nikdo nepoložil :-D naštěstí :-D
Odpovědět
To mě už klid opouští. začínám z toho šílet. Mám ještě 5 týdnů, tak to snad všechno zvlánu a bude pak ze mě ten Bc. Už aby to bylo :-N . Jinak se s vámi pro dnešek loučím. manžílek mě tahá do postele. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?