Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
To je škoda :-( , ale myslím, že u nás by to dopadlo stejně. My už jsme se taky pro mimčo rozhodli, ale zatím nic. |-| Nejdřív jsme nechtěli, že mám školu atd. a teď když je nám to už jedno, tak zatím nic. No uvidíme, zatím to moc neřešíme.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Taky moc moc gratuluju k miminku. Je to krásné, když se to hned povede, a člověk se nemusí nervovat. Jo, a taky místo blažených příprav makám. Za 10 dní mám odevzdat ročníkovou práci, a vedoucí mi minulý týden přidala jednou tolik práce. Fakt jsem ve stresu jak nevím co, a na přípravy vůbec nemám čas. Naštěstí se vdávám týden po termínu odevzdání, tak si aspoň ten poslední týden užiju.
Odpovědět
Ahojky :-) mmisa: Moc moc gratuluji k miminku (miminkům) x-) To je super, že se zadařilo tak rychle ;-) Tohle bych přála všem ;-)
Odpovědět
mmisa já sice taky studuju, ale u toho i pracuju, takže tady nejsi jediná pracující neboj ;-)
Odpovědět
Jinak dneska jsme koupili novou záclonu do obýváku a byli jsme pouštět draka :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Caooooo holky, zdravim rocnik 83!!!
Odpovědět
mmisa my právě taky ne, nedávno manžel jednoho draka koupil v nějakém výprodeji, tak jsme ho dneska vyzkoušeli a je super...není takový ten obyčejný, ale je to ten co se ovládá "obouruč"...super :-) :-D Mě zařizování bydlení taky baví...ale už bych ráda měla vše hotové tak, jak chceme...Záclony jsem kupovala normálně v obchodě v MB...a tušim, že tam bylo, že to je dovoz z Polska :-D
Odpovědět
Ahoj tince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem rada ze jste tu jenom tak na pokec.Je neuveritelne ale od te doby co jsme s manzelem mluvili o rozsireni rodiny me se jenom a jenom to mota hlavou.Pred svatbou jsem o tom nechtela ani sliset a ted se vsimam kazdeho kocarku na ulici :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem daleko od svoje rodiny(cca700km) a tak porad premyslim jak to z manzelem zvladneme bez pomoci babicky a dedecka.
Odpovědět
Článek se načítá
Tince taky mě ty mateřský pudy nějak chytaj, ale ještě musej chvíli počkat ;-) No já sice budu mít obě "babičky" blízko, ale obě jsou mladé, tak budou ještě hodně dlouho chodit do práce, takže nějaké velké hlídání nebude...jedině víkendy a nebo školní prázdniny (mamka je učitelka)...ale určitě se to zmáknout ;-)
Odpovědět
to mmisa: koukám, že máte krásné datum svatby-ten den jsem se totiž narodila 8-) a jsem taky 83! Tak hodně štěstí i s miminkem...upřímně:velká závist!Já mám před sebou ještě rok studia, takže mám myšlenky úplně někde jinde, ale snad se jednou taky dočkám oslovení "paní" a "maminko" :-D
Odpovědět
Ahojky :-) Eulalie - taky mám přes sebou ještě rok studia (teda doufám, že jen rok :-D ), ale ty myšlenky mi lítají od studia k mimču a zase zpátky :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mmisa:to je mi moc líto, opravdu. Budu držet pěstičky, ať to brzy vyjde znovu a tentokrát úspěšně!!! petty:a co studuješ? Já na UPOL českou filologii :-( vůbec mě to nebaví a když jsem navíc viděla okruhy ke státnicím, tak mě chytl dost hysterický smích-neměla jsem o ničem totiž ani tucha. Takže v mém případě bude závěr studia asi ještě hooodně dramatický a zajímavý. Držím palce všem studentkám a taky těhulkám!!
Odpovědět
mmisa to je mi moc líto :-( ;-( Budu držet palce, aby bylo od teď už vše jen OK ;-) eulalie: Studuju speciální pedagogiku na MU. Ted jdu do druhého (posledního) ročníku navazujícího magisterského studia. Loni jsem v tom samém oboru dokončila bakalářské studium. Jelikož v tom oboru i pracuju, tak mě studium baví, ale už bych to ráda měla za sebou, protože někdy je to už docela na palici :-|
Odpovědět
Ahojky já se taky hlásím k roku 1983
Odpovědět
mmisa: :-( Tak to je mi líto....ale snad se zase brzo zadaří a budete mít zdravého špunta. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mmisa: Tak to je fajn, že jsi v pořádku...na dovči si odpočinete a pak to můžete zase zkusit. ;-) My právě s přípravama finišujeme...tak doufám, že to všechno stihneme.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se hlasim do tohoto rocniku :-D
Odpovědět
Hlásím se k Vám dámy!!!
Odpovědět
bez zdrobnělinek by to nešlo, když je nám už těch 24 ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) mmisa: Takt o je super, že už jsi doma...užij si poslední přípravy na svatbu ;-) a vyberte si nějakou prima dovču ;-) ksiltovka: Mě ještě není 24 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, hlásím se do klubu, je fajn, že nás tu je víc :-)
Odpovědět
Koukám, že klub se nám hezky rozrůstá :-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mmisa užij si poslední týdny za stavu svobodná ;-) A pak si budeš užívat ten super pocit, být vdaná paní ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?