Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se přidávám jako další k ročníku 83, svatbu jsem naplánovala na mé naorzeniny a to 1.9. snad si to moje zlato lépe zapamtuje, i když každý říká, že jsem se ochudila o narozeniny :-) a taky patřím k těm co ještě studují, chybí mi ještě poslední dva semestry a pak hurá do práce. Obdivuji slečnu co stíhá navíc pracovat pro tři společnosti!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ještě studuji, ale dálkově....
Odpovědět
Profilova fotka
lenule: takže jsi měla svatbu v září?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo. 9. 9.
Odpovědět
Profilova fotka
jejda já původně plánovala svatbu na 6.9. ale to vychází na čtvrtek tak jsem to přesunula na 1.9.. Jaké vám vyšlo počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych měla za rok končit, ale musím to zaklepat. Doufám, že pak seženu nějaké místo, když ne, bude mimi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andelka: jo právě že taky bych měla v květnu končit, sem si řekla že od ledna začnu hledat práci a když to nepůjde do září (to jsme ještě jako studenti) tak radjěi mimi. Ale zas ta praxe přes mateřstvím je nenahraditelná nemyslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
kaminka: super!!! Fakt lepší bych si přát nemohla. Bylo teplo, ale ne úplně vedro, že bychom se všichni potili, jak blázni a kazili se zákusky, ale všichni jsme se při focení opálili :-) Holky měli vypálené stopy od ramínek od šatů. A vy jaké jste měli?
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne mě to čeká teď v září, tak doufám že se vydaří, nechci fotky z ateliéru. Tak jsem si našla takovou mladou kočku fotografku co s námi bude celý den, a kdyby náhodou nebylo úplně slunečno vychytáme aspoň ty chvilky, ale chtěla bych sluníčko...
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě bude :-) Zářiové svatby jsou fakt pěkně prosluněné :-) Držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji snad máš pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já práci v oboru stejně neseženu, takže myslím i na zadní kolečka. Od září budu chodit na kurz pro průvodce v cestovním ruchu a pak si udělám zkoušku, abych měla certifikát. Too platí EU,ten kurz.Kromě toho musím oprášit angličtinu. Tak si říkám, kdo ví, co nakonec budu dělat. A jelikož chceme 4 děti, tak myslím, že po té době, už bude úplně jiná situace. Kdyby něco solidního vyšlo, tak bych ještě vydržela, ale uvidí se. Jinak já mám fotografa i ateliér. Máme svatbu v kostele, a kdyby bylo nevlídno, neměli bychom žádné jiné fotky. Tk si radši připlatím a budu klidná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, i já jsem ročník 1983, jsem červencové dítko ve znamení lva:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem březňátko,na první jarní den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, také jsem 83. ročník, májové dítko, pracující student :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já jsem listopadová! Musím na vás všechny kouknout, lidi mi tipují mnohem vic než mi je, tak se s vámi trošku porovnám. Ženichovi zase tipují míň, tak to vypadá že si bere starší ženu :-D :-D
Odpovědět
kaminko uz nejsem slecna :-D No ale v pohode, mi to v podstate lichoti. Ale ja nerikala, ze to stiham!!! uuuuaaaa
Odpovědět
Ahoj. Taky jsem narozená roku 1983 - v červenci. Nevím jestli se zařadit mezi studující nebo pracující. Mám už hotovou stavárnu v Praze, ale rozhodla jsem se zůstat na doktorandské studium, takže studuju i pracuju. Uvidíme, jak to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem taky 1983, v květnu. Se školou to mám kompikovaný - studuju a nestuduju - vzít si mě nikdo nechce. Můžu se k vám přidat? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to medvedinko, ze si te nikdo nechce vzit, vzdyt mas datum svatby? To už neplatí? A komplikací (studium) se neboj, to se nějak vyvrbí, záleží jestli chceš nebo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neplatí, bylo odloženo na neurčito, ale nebylo to z důvodu partnerských neshod, jen jsme nějak nezvládli vícero věcí najednou a tak jsme museli pár z nich odložit. A to studium se vyvrbí, to je mi jasný. Vždycky to nějak dopadlo, tak teď taky. Díky za podporu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mně bude 24 v prosinci. Řádím se mezi pracujicí a od soboty i mezi vdané. :-) Vidím, že zástupkyň našeho ročníku je tu dost, tak bychom měli vymyslet nějaké téma, abychom si pořádně pokecali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svetluskah: jejda nějak jsem si nevuvědomila že tady máme už i vdané kolegyně :-) no ale stejně by mne zajímalo jak to jde spojit dokupy, přece tři práce je fakt moooccc. A navíc k tomu osobní život. Není přece účel života obětovat se práci :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se k vám přidávám, jsem rovněž 83-zářijová (8.9) a zatím taky ještě studentka-mám před sebou poslední ročník na UPOL. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem starší heč 7.9. :-D :-D :-D
Odpovědět
simousek: Koukám, že na sebe máme fakt štěstí. :-) Jinak jsem se vrátila z dovči, tak se zase zapojuju do dění. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee já bych taky někam jela se povalovat,letošní dovolené byly spíš běhacího a turistického rázu,tak by aspoň 10 dní někde u moře byla paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-)
Odpovědět
Dobré ráno, jste psychicky připraveny na dnešní teploty? Mám pocit, že to nepřežiju, vedra nesnáším a za chvíli odcházím na zkoušku účesu, tak tam v tom křesle asi roztaju, až mi bude vlasy foukat atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, take se hlasím k vám, jsem červencová a narozky mám za pár... ;-) Přeji vám krásny, ikdyž poněkud horký den.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?