Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
1
58
59
Profilova fotka
lucijeta: To máš pravdu, být na někom závislá bych taky nechtěla. Netoužím po tom, to někdy zažít. I když jeden nikdy neví, co život přinese. A život od výplaty k výplatě znám (kvůli rekonstrukci baráku, vybavování domácnosti od nuly, atd.), neděsím se ho, protože vím, že se to dá zvládnout, když člověk chce, ale s dětma bych to zažívat nechtěla. Nemusím teda mít na účtě desetitisíce, ale zase mít tam 0,-, to taky nechci. Je mi jasné, že s dítětem přijde trochu uskromnění, když bude jen jeden plat, ale to se dá vydržet po domu mateřské a rodičovské. avano: Tak hlavně, že jste se shodli, zda dítě ano či ne ;-) Jen je dobré nezapomínat, že žena nemůže mít dítě kdykoli, narozdíl od chlapa, a že to taky nemusí jít hned. Na jakém jméně pro holčičku jste se dohodli? A s tím strachem...když je to ten normální strach, tak to bych neřešila, ale nesmí to být takový ten panický strach, který zapříčiní, že dotyčný nechce dítě nikdy. A jak píše lennus, tak to chce odvahu. Zvládli to dobře miliony chlapů, tak proč ne on, pokud bude tedy sám chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak můj přítel děti miluje a krásně se k nim chová, ale z vlastních má strach... Jinak jsem se mu taky snažila vysvětlit a připomenoout, že se nám dítě nemusí povést zrovna v době, kdy si vzpomnenem,že do toho půjdem. Jinak jméno pro holčičku jsme vybrali Justýna, mě se strašně líbí hlavně ve zkratce Týna. ALe nechtěla jsem Kristýnu, tu má v mým okolí asi 6 holek. Když jsme spolu žačali chodit, tak jsem mu říkala, že jednou budu chtí holčičku Justýnu, tak se moc netvářil a přávě předevčírem mi řekl, že si na něj zvykl a že se mu líbí a půjde to i k příjmení ;-) Jinak s tou závislostí na penězích, my žijem teď trochu skromněji, protože jsme dovybavili byt a budem šetřit na svatbu. Sice jsme před 3 měsíci prodali byt, ale všechny peníze jsme investovali do akcí, takže stejně nemáme nic...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Justýna je hezké. Rozhodně hezčí než Kristýna ;-) Těch je plno. Justýnek tolik není. S těma penězma za byt, jak jsi psala, že jste je investovali do akcí, tak to je fakt do akcí nebo tam má být do akcií?
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek fakt do akcií, chybělo mi tam "i"... ;-) čez, telefonica, nějaký developerský společnosti... doufam, že nám to něco vydělá, nerada bych přišla o tolik peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se v akciích vůbec nevyznám :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Holky, jak se máme? Hrozně dlouho tu nikdo nepsala, tak co obnovit tuto diskuzi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aoj, taky vás po čase moc zdravím :-) mám velkou radooost, sehnali jsme kupce na náš byt takže si můžeme pořídit větší, který jsme měli vyhlídnutý, pokud vše klapne, od dubna budeme na novém, tak držte palečky ;-) a co u vás nového??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
no kde jste všechny? nunacek: čekáte mimi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijeta ahoj, já jsem tu pořád, neb se naše svatba odložila o rok :-| no to už tady celkově na serveru budu patřit k zástupcům nevěst - seniorů :-D :-D :-D zrovna minulý týden jsem si říkala, kam se to všechno rozprchlo ;-)
Odpovědět
Čau holky, no nějak to tu vázne! ;-) nunacek už mají mimi, viděla jsem fotky malé Ellenky, je krásná! :-) Co ostatní? @avano čím to, že jste odložili svatbu? @lucijeta co u vás nového? A jak se bydlí? My jedeme v listopadu cestovat do Thajska, jinak vše při starém! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennus jojo nunacka vidim občas na koníkovi, ale malou jsem neviděla ;-( no na podzim jsme si vybrali místo, začli plánovat a na jaře nějak přišel zlom, už se mu nechtělo a s 30. narozeninama začal mít pocit, že je ještě moc mladej a nechce se vázat, takže na téma "svatba" se uvalilo embargo... no a tenhle týden bylo embargo odvoláno a začínáme plánovat nanovo, ale tentokrát lehce, aby zase nebyl někde problém (ono letos se oženila spousta jeho kamarádů, tak vidí, že to není nic hroznýho :-D ) momentálně probíráme znovu místa a hledáme i další varianty, já už jsem teď v takový fázi, že nebudou žádný čimčarády, prostě všechno jednoduchý, tak aby to byl pohodovej den a žádnej stres ;-) jinak my plánujem mimčo na příští rok :-) taky by mě zajímalo, kam se všechny holky rozprchly:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahojte, tak vše klaplo a od dubna už jsme na větším, navíc ve stejném činžáku bydlí i moje máma s bráchou a zatím to skýtá pouze výhody, takže jsme spokojení :-) vidím, že nunacek už sem dala fotku s malou, no ta je nádherná! taky pomalu uvažuju o přesunu na koníka.. plánujem vysadit a od vánoc tomu dát volný průběh, tak snad se zadaří... a co u vás nového avano, lennus?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lennus @avano kde jste kdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijeta já jsem tu furt, akorát mam od pondělí děsně práce, tak nestíhám chodit na brms ;-) ;-) jinak u nás zase změna, příští rok ještě dítě nebude, od ledna měnim práci, takže se to zase posouvá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@avano a jéje :-| tak to mě mrzí, pokud už ses těšila.. ale třeba bude ještě změna plánu.. my jsme taky chtěli pokat až si manžel najde lepší práci, ale v této době kdy je člověk rád že vůbec nějakou má bych se taky nemusela dočkat |-| takže asi půjdem do toho. nějak bylo nějak bude.. :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, já byla na dovči. Furt mám asi posunutý čas, páč je 5 ráno a já nemůžu spát. :-| Byli jsme cestovat v Thajsku, super dovča. Já už si prcka taky umím představit, ale uvidíme, nechci nic moc plánovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dovolte, abych rozšířila Vaše řady o další výkvět roku 1983... :-D Jsem červnová a v červnu bude i svatba a to týden před narozkama, abych vstoupila do manželství ještě tak nějak mladší :-D
Odpovědět
@9dede ahoj 83! ;-) Jen škoda, že nám to tu nějak stojí, ale snad se to ještě rozjede. Já se vdávala 5.6.2011 a o tři dny později jsem měla narozky - 27. :-D Kdepak máte svatbu? Krásné Vánoce, holky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to jsi to stihla ještě v krásných 26ti!:-) Svatbu máme nedaleko Řevnic v oblíbené hospůdce. Není to asi tak noblesní, jako třeba svatba na zámku nebo v zahradě, ale zase je to z obřadu děsně blízko ke svatební tabuli (asi pět kroků) :-D :-D Jaké jste měli počasí? Já si tak říkám, že 2.6. může být ještě celkem kosa...a s deštěm raději rovnou počítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsem začla novou etapu života, nastoupila do nový práce :-D no snad se letos bude dařit a konečně se dohrabem i k tý svatbě :-D :-D i když přítel jde během měsíce na operaci kolene, tak bůhví jak to ještě bude :-S @9dede my bysme taky chtěli takovou neformální svatbu, nejlíp venku, grilovaný prase, pohoda, klídek :-p co u vás novýho se vstupem do roku 2012??
Odpovědět
Profilova fotka
@avano Velká gratulace k nové práci! Dnes sehnat dobré místo, to je asi docela záhul, co? Tak ještě aby dopadla zdárně ta operace kolena a hurá naplánovat svatbu! :-) Hlavně ať jsi v nové práci spokojená! Neformální svatby se mi líbí. Není nad pohodičku, grilováníčko a pivečko :-D Uplně už se vidím, jak si cintám hořčici na svatební šaty! :-D Jinak novinky roku 2012? No, dala jsem si předsevzetí, že konečně přidám nové fotky do alba zde na beremku. To jsem na sebe zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@9dede díky:-) je to náročný, ale když si přečtu mzdovej výměr, tak se cítim hned líp :-D operace klene bude 18. ledna, tak snad nebudu mít kulhavýho mažela :-D :-D jinak souhlas, grilování, pivo, prase... co víc si přát ke svatebnímu štěstí :-D no na ta alba jsem zvědavá, tak doufam, že se k tomu dostanejš ;-)
Odpovědět
1
58
59
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?