Ročník 1983. Pokec

Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
1
2
59
Ahoj, hlásím se se k 1983. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka broučino, jsem ráda že se někdo ozval.Já jsem zářijové dítko,a ty? :-)
Odpovědět
Já červencové. :-)
Odpovědět
Jinak máte vybrané moc hezké datum svatby. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo,díky.Jen aby to klaplo,budeme to vědět doufám brzo.Má to na starost můj drahý.A vy kdy?Máš hezké album.
Odpovědět
My máme svatbičku 18.8. letošního roku....takže už za pár.....docela mě vyděsilo, jak rychle to utíká... :-)
Odpovědět
A jinak díky za pochvalu. :-) Taky se mi to tvoje líbí... Máš tam hodně zajímavých věcí. :-) Některé ty dortíky jsou fakt umělecká díla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to závidím,já se nemůžu dočkat.Můj miláček je na služebce v Rusku a mě akorát zbylo naše zvířátko.Doufám že ty fotky mi budou alespon co platné.Stejnak to asi dopadne všechno jinak,než jak to mám v albíčcích. :-)
Odpovědět
No, není co závidět...někdy jsem už měla chuť s tím praštit...dost nám ty přípravy znechucují rodiče skoromanžela....tak se spíš těším, až bude po všem...ale třeba se to vydaří a budu na to ještě ráda vzpomínat. :-) A jaké máte zvířátko? My máme pejska.....chceme ho mít samozřejmě i na svatbě....na obřadu, na hostině....celá svatba bude taková pejskovská. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,my máme činčiláka Matýska.Zrovna dneska jsem ho 4 hodiny honila po bytě,co bych dělala(slaměná vdova) :-) .Na svatbu by ho asi nevzal.Chtěla jsem kocourka,ale zakázal mi to.Protože oba moc pracujeme.Já na směny,a on pořád někde jezdí.Jinak nám to naštěstí nikdo neznepříjemnuje.Moje budoucí tchýně je moc milá malá paní,má jenom158 cm.Takový miloučký drobeček.
Odpovědět
A jak jste spolu dlouho, s přítelem? My se budeme brát po 6,5 leté známosti....do loňského roku byla tchýňka vcelku v pohodě, jenže co jsme se sestěhovali s přítelem do pronájmu, tak začala být protivná....a když jsme oznámili svatbu, tak hnedka začala i s tchánem dirigovat co a jak se MUSÍ udělat.... Ale postavili jsme si s přítelem hlavu....takže většina věcí je podle nás.....jen nevím, jak s nima přežít zbytek života.. :-| Snažím se, ale přijde mi to beznadějné.... Už víte, do jaké barvy budete ladit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
My se známe 4 roky,splynutí duší,říkají nám všichni.On jede pryč a brečíme oba(to je mu 35).Přítel preferuje červenou,ta by mi tak nevadila.Chceme malou svatbu,jen nejbližší rodina,na pompézní akce si nepotrpíme. Dobře že si děláte jak chcete.My bylíme s přítelem sami,k jedněm nebo ke druhým rodičům jdeme jak chceme,není naštěstí žádného omezování.Opravdu budˇte spolu sami a nenechte si do vašeho života od nikoho mluvit.Já jsem "utekla" z domu,protože mám mamku strašného pedanta,pořád by mi do všeho mluvila,a tedka s ní super vyjdu,co se tak málo vidíme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
i já jsem 1983 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem červnová. Mám svatbu přesně 2 měsíce po narozeninách. a svátek mám 25.11. doufám, že jsem tak pro zapamatovatelnost udělala maximum. :-)
Odpovědět
Ahoj, broucino tak jsme se potkaly v další diskuzi.Jsem taky ročník 1983 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda že je nás tady víc. :-) ;-)
Odpovědět
Jsem tu taky:) Kdyz se zacly rojit diskuze s daty narozeni, tak tohle bylo jenom otazkou casu, to je pravda:) Vy se vdavate az letos? To me desi, ja uz jsem vdana dva roky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeee já jsem taky 1983 a jsem zářijová a stejně jako andelka jsem Kacenka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,jsem ráda že je nás tady víc.Jsem taky jako Ferinka zářijová a taky Kačenka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu patřím taky!!!!!! Jsem březnová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni,Zlínský kraj a ještě 1983,super!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
amelie: fakt, to je super! :-) svetluska: já už jsem taky vdaná. 10 měsíců :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:to jsem ráda že tu nejsem sama,jinak je nás tady docela málo ze Zlínska.Já jsem taky od Uherského Hradiště,momentálně v něm žiju, s budoucím manželem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a kolik z nás je ještě ve stavu studentském? Snad nejsem takový cvok jen já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Andělko,já ne.Ale seš dobrá že studuješ,mě už se nechtělo. :-)
Odpovědět
andelko neboj, ja taky - studuju VUT v Brne, pracuju pro 3 spolecnosti :) takze neboj, jsem taky trochu blaaazen
Odpovědět
Ahojky holky tak se taky hlásím k tomuto krásnému ročníku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už nestuduju,na konci prvního ročníku VŠ mě to nějak přestalo bavit,tak už nějaký rok pracuju :-D
Odpovědět
Choj cholkiii :-) i já se poslušně hlásím k ročníku 83! ;-) Jsem přímo aprílové dítko a tento pátek se z dítka stane mladá paní :-) KRÁSNÝ DEN VŠEM!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááááár všem , taky se hlásím k r.1983 , jsem unorňátko :-)
Odpovědět
1
2
59
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?