Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si byli v neděli zamluvit naše místo a pan říkal že už má komplet zamluveny celý červen 2016 a letošní srpen ze by obsadil 3krat jaký je tam zájem... Takže jsme to vůbec neuspechali.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky přidávám :) Jen nevím jestli nešílím zbytečně brzo. U nás to vypadá asi na 1.4.2016 :-D Do konce července si chceme stanovit minimálně finální termín a místa obřadu a hostiny. Jak jste na tom vy? Už plánujete detailněji nebo to necháte na později? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Místo na hostinu je určitě potřeba shánět co nejdříve. U některých míst i víc jak rok dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka já už jsem si všechno sepsala :D místo jdeme zarezervovat v září,termíny budou až v říjnu.chceme 11.6. tak po tom hned skočíme :) už mám 7 cen do tomboly,svíčky,kravatu pro syna,objednané šperky,okvětní lístky růží a kamínky.Zkoušela jsem už vyrobit i první pompom :-D takže ano,já už pomalu připravuji ;-)
Odpovědět
@malamicka my mame termin 23.4.2016 a misto hostiny uz mam zamluveny od ledna...od brezna mam zamluveneho fotografa ,kameramana a hudbu... pristi tyden jdu na saty.. takze vubec neni brzo :-)
Odpovědět
Tak se nám změnil termínek, z dubna 2016 na 1.října 2016 a už koukám do jaké barvy to sladíme, zatím vyhrává lososová barvička :). Oznamko si vymýšlíme sami, no spíš já než přítel :). už mám i pár tipů. Tak uvidíme jak dál budem pokračovat, inspirace není nikdy dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tak ráda že nejsem jediný šílenec :-D My budeme mít svatbu nejspíš v aquamarínové / mint / tyrkys barvě, takže je to trošku těžší sehnat než třeba růžovou, ale s tím se poperem :-) Jinak, všechno si asi budeme dělat sami - jak oznamka, tak výzdobu atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máme svatbu 21.5.2016 :) už aby to bylo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teruszka Jéé to mám zrovna narozeniny, krásné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli jsme o týden později, tp bylo mé vysněné, ale nebyly volné prostory..:) každopádně pro mne byl prioritní květen :)
Odpovědět
Tak holky, termin 16.7.2016 mame vybrany, misto obradu a hostiny take a zitra to jdeme zamluvit - ted uz jen drzet palce aby navto kyvli a meli volno...ja snad nedospim ;) kdyz nebude volno,vymysleni bude muset zacit nanovo :-S
Odpovědět
@ teruszka a ja svatek:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monikcka mas stejný termín svatby jako mi. Pořád přemýšlíme nad prstýnkama nechceme drahé ale hezke
Odpovědět
9.7.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my plánujeme svatbu 4.6.2016, už pomaličku zařizuji a pokoukávám, co by se mi líbilo. :-) Chtěla jsem se zeptat, Vy co si budete šaty půjčovat, kdy máte naplánováno jít do salónu? Kamarádka se vdávala před dvěma měsíci a říkala, že už mám nejvyšší čas, mi to přijde ale strašně brzo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pavluvmilacek29 Já byla rozhodnuta pro bílé zlato, žluté se mi nelíbí a nosím jen stříbro, přítel ale objevil prstýnky z chirurgické oceli a mi se celkem taky líbí. Jsou podstatně levnější, ale nevím jak vydrží, zase ale mám náramek už druhý rok a drží parádně. Tak třeba zkuste toto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anet1990 Ahoj Anet, já si plánuji půjčovat šaty, svatbu máme na konci června a myslela jsem si, že půjdu tak koncem října-listopad... Doufám, že nebude pozdě... Chtěla bych si zkusit i nějaké šaty z nových kolekcí na rok 2016, vůbec ale nemám tušení, kdy už budou v salonech k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira Ahoj :-) já to plánuji stejně na říjen. Kamarádka právě říkala, že to máme svatbu v sezóně ať už nejsou všechny hezké šaty zamluvené, to by mě mrzelo. Ale vůbec nevím jak to chodí, takže se asi zajdu poptat a jako ty bych chtěla taky vyzkoušet nové kolekce, ale myslím, že ten říjen na ně bude ještě brzo a zase bych si nerada objednala šaty a pak zjistila třeba v březnu, že se mi líbí víc jiné a už nejsou k dispozici :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky my planujem svatbu na 16.6.2016. Je tu nejaka nevesta z CB?
Odpovědět
Ahoj! Dlouho jsem tu nebyla,tak snad uz jste podobnou otazku nediskutovaly:) ale kdy budete zarizovat termin na matrice? Nase svatba je na zamku a pry maji s matrikou domluvu ohledne terminu. Takze se muzeme spolehnout,ze nas termin pro nas bude volny. Ale stejne jsem si rikala,ze bych na matriku zasla uz ted v lete,at je to definitivni.
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujeme svatbu na říjen,takže máme ještě dost času :D představu mám,ale můj chlap má úplně jinou,takže to bude veselý
Odpovědět
@malamicka taky mame 1.4.2016 mame seznam hostu, vmyslenou vyzdobu, vime kdo me bude cesat, kdo fotit, jak bude vpyadat den a kdo uvaze kytky. Ofiko misto na jidlo nemame.
Odpovědět
Profilova fotka
@ pejullka no my sice máte toho 1.4.2016, ale ted si tak rikam jestli budou mit vubec vsichni cas.. ? :-| Nevím jak to vyřešit.
Odpovědět
@anet1990 Ahoj, já mám zásnubní z bílého zlata, nosím ho nonstop, jestli umývám nádobí, zatloukám hřebíky, hrabu se v autě, a nemá žádný viditelný škrábanec. Měsíc po zasnoubení si vybral přítel prsten z chir. oceli aby taky něco měl a poškrábaný ho má šíleně, a to si ho i v práci sundává. Toť moje zkušenost. :-)
Odpovědět
Najednou už ten rok 2016 není ani tak daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zumar Tak to děkuji za reakci 😉 vidím to taky na to bílé zlato, přece jenom je to snubní, tak chci aby vydržel.
Odpovědět
Profilova fotka
Chirurgická ocel vám nevydrží ani rok. Nemůžete zmenšovat ani zvětšovat, lestit, prostě nic. Zlato se dá zvětšovat , zmenšovat pořád dokola. Navíc od některých zlatnictví na to máte servis "celozivotni".
Odpovědět
@malamicka já to vyřešila tak že buď budou chtít a pruhedoz nebo ne, je to dost dlouho predem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?