Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky koukám na název naší diskuze a říkám si,ze by se to mělo pomalu prejmenovat na Svatba UŽ v roce 2016 :-D :-D :-D nějak rychle to letí....
Odpovědět
Ahoj holky, i my patříme mezi Ty, kteří budou mít svatbu v létě 2016. Dnes nám dopadl termín 2.7.2016. Patříme mezi trochu mladší budoucí novomanželé a proto se každý ptá zda musíme. Nemusíme :) tak alespon tady někdo pochopí, že se bereme jen tak protože chceme tvořit rodinu nejen na psí knížku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelf neboj tady jsme všichni fajn :-) já mám Opačny problém jsme s budoucím manželem 13let a všichni mají blby keci už bylo na čase... Ježíši proč někdo nechápe ze jsme byli spolů spokojeni tak jak to bylo a teď jsme se rozhodli ze půjdeme dal... Nic si s toho nedělej proste to cítíte tak hurá do toho ;-) fandím ti
Odpovědět
Profilova fotka
konečně oficiálně oznámeno všem rodičům :) A už začínám mít pocit, že je to za chvíli :D od zasnoubení nám sice uplynulo 10 měsíců (do roka nestíháme), ale teď mám pocit, že na nic není čas :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 tak buď klidná,mám to samé... A krom řečí typu "no konečně" mě nejvíc mrzí ti co mi řeknou "a proč se proboha po těch 18 letech nevezmete jen na úřadě se svědkama a děláte tak velkou svatbu?" To jako když jsem s mým muzem skoro 18 let a máme dvě děti tak nemám právo být nevěsta? A nemůžem si náš den užít?jsem naopak ráda že jsme počkali!prošli jsme si taky různými peripetiemi,dobrým i zlým a konečně jsme došli k tomu že to chceme a jsme pyšní ze si to sami zaplatíme a můžeme to prožít s nejbližšími. Podle mě je jedno jak dlouho jsou dva lidi spolu.hlavně že to oba cítí stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 presne nas nazor s pritelem ;-) take jsme si prosli skaredym obdobim ....a ted oba citime ze to chceme ....dekuji drzim vam palecky at Vam prinesou stesti :-)
Odpovědět
@adelf rikas, ze se brat nemusite (tedy nejsi tehotna, jestli tomu rozumim), ale ze chcete tvorit rodinu =-) Rodinou se stavate az s ditetem, bez ditete nejste rodina, ale 'jenom' manzele ;-)
Odpovědět
@zanett To už mi přijde jako slovíčkaření :-) Já to taky beru tak, že se z nás stala samostatná rodinná jednotka a nepatříme ani k mým, ani k manželovým rodičům.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty. Pokud ještě nemáte vybranou kapelu na Vaši svatbu, pak bych Vám rád nabídl služby naší kapely Bosáci. Máme za sebou cca 270 svateb, široký a moderní repertoár (neopomínáme ani starší generace). Více na našich webových stránkách. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci uklidnit ty, které ještě "nešílí" já jsem po měsíci upomínání od mého nastávajícího volala na matriku a zjistila jsem, že matrikářka zamlouvá termíny až od ledna. ;) Takže zase se uklidňuji a nechávám věcem volný průběh ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak vam to chystani jde??? :-) ja jsem zacala tvorit oznameni ..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se taky přidávám. Termín chceme 20.8.2016. Akorát mám strach z příliš teplého počasí. Obřad budeme mít v zámku s krásnou zahradou na focení a hostinu chceme v sále, kde probíhají plesy a další akce. Nakoupeno zatím nemám nic, vybírám šaty a nemůžu si vybrat - je jich TOLIK! :D :) Od ledna chceme kupovat alkohol a vrhneme se na svatební oznámení :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,mi mame vicemene vse tak njak nachystane,ted jsem objednala oznameni,jmenovky,menu a placky misto vyvazku..po Novym roce jdem na prstynky a ja si koukam na saty..menu na hostinu se jen dopiluje,dort uzma cukrarka taky predstavu nasi,kvetiny taky jen vytvorit na den D,takze ja si uzivam klidu a pohody,fakt je fajn mit vse v predstihu nachystany a pak jen klikat u objednavek a volat a doladovat detaily :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 o těch plackách místo vývazku přemýšlím taky ;) Je to originální x-)
Odpovědět
Čauky :) vidím, že s termínem 20.8.2016 se roztrhl pytel :D taky jsme se pro něj rozhodli a doufám, že to všechno klapne, jak má. Navíc, taky jsme mladý pár, zvláště teda já :D ale když mě přítell na dovolené požádal o ruku, tak by mě ani ve snu nenapadlo, říct ne :)) Do toho všeho mám dělat bakalářku, tak jsem zvědavá. Ale spoustu věcí už zařízených máme (můžete kouknout v albu) :))
Odpovědět
Ahoj holky, čtu pár stránek diskuse a zdáte se mi tu fajn, tak se s dovolením přidávám :) My budeme mít svatbu v červenci 2016, datum ještě ladíme. Jinak zatím mám jenom předběžně zamluvenýho fotografa a v sobotu se jedeme podívat na jedno místo, když se nám bude líbit, tak ho zamluvíme. Je to statek, takže by bylo vše tam - obřad, oběd, hostina. Taková otázka - pokud chci mít na obědě jenom rodinu, co s tím zbytkem lidí, když je to v uzavřeném objektu? Tak je těžko pošlu někam pryč.. lámu si s tím hlavu, máte někdo zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulie Je,mi budem mit tyhle :),text a jmena neplati!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj , tak zitra budu davat kamaradkam Svatebni oznameni ......budou pozvane na obrad a na 18hod. na prase na rozni ;-) Jsem zvedava jak se jim bude libt :-) .....jinak je to pracne kdyz si to vytvarite sami , ale je to originalni a to se nam s pritelem libi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Moc se mi to líbí :) Nám se líbí i takový odznáček (sovičky máme rád :-p ) https://static.4nets.sk/image/93-4701...
Odpovědět
@jeanine_grigio Ahoj, taky budeme mit vse v jednom. Pro rodinu chystame svatebni tabuli - klasika predkrm polivka jidlo. A pro kamose budeme mit, ze dostanou hlavni chod v jine mistnosti....aby nam neumreli hlady nez pak bude raut :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, nevěsty a ženichové. Pokud pro Váš termín ještě nemáte vybranou kapelu, pak mi dovolte nabídnout naše služby hudební skupiny Bosáci. Hrajeme ve 4členné sestavě, případně i jako Bos trio. Široký moderní repertoár, odehráno tisíc akcí za 16 let. Více na našich webovkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem, Tak kamaradkam se oznameni moc libilo:-) neverili ze si ho delam sama ..... bylo fajn ze byli vsichni spolu ze jsem nemusela delat pro kazdeho zvlast pracuji vsici v jendne praci:-) ,je to opravdu pracne ,ale zase originalni ;-) Tak cukrovi skoro hotove uz jen nazdobit jeden druh pritel mi chce pomoct neni uzasny :-) letos pecu ja ,ale minuly rok pekl on :-) jsem stastna ze mam takoveho chlapa ktery mi pomaha s domacnosti pece,vari,zehli, pere no proste co je potreba ....... Konecne jsem asi vybrala i darecky pro svedky a rodice. Svedkove budou mit otvirak s klicenkou v jednom sa napisem Nejlepsi svedek a rodice asi srdce s nejedle hmoty Dekuji za syna a dceru :-) Preji krasnou adventni nedeli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k Vám s dovolením také přidám. Na Štědrý den jsem byla požádána :-) Včera ofiko požádáni mí rodiče :-) Termín ještě nemáme. ... Vlastně nemáme nic, jen sebe navzájem :-D Přítel chce svatbu do roka a do dne, a ještě v létě. Na výběr mi dal červen nebo září :-) Nejradši bych září, ať je co nejvíc času na přípravy, ale v září mám obhajovat bakalářku... Svatba by měla být dle plánu malá. Ale jen naše nejbližší rodina čítá cca 50 členů :-D U nás to prostě bude hodně zajímavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibinka23 Ahojky, máme to dost podobné - požádaná jsem byla taky na Vánoce :-) Nejradši bych šla zařizovat hned teď, ale dle přítele plaším a je dost času... Chceme taky nejspíš červen nebo září. Vzhledem k tomu, že ale plánujeme i miminko, volila bych spíš ten červen. I když nikdo neví, kdy to přijde, že :-) Počet lidí mě taky děsí - mám daleko větší rodinu než přítel a tchýně se včera divila, že kapli na zámku jsme zavrhli, protože se tam vejde jen 30 lidí. Nechápala... :-D
Odpovědět
@jannetta85 ahoj mi mame 4,6,2016 :-D
Odpovědět
Tak to strasne rychle uteklo, nedavno skoro 300 dnu, dnes jen 95. Kzdopadne nam chybi jeste spousta veci, jako saty, oblek, kytky na auta, jinak hostina, mitso , fotograf a menu je hotovo. Seznam hostu i oznameni:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanar01 Ahoj ... my máme svatbu 13.5.2016 ... hned jak jsem viděla to datum tak jsem řekla že jdem do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme termín 9.9.2016, vzhledem k tomu, že budeme mít obřad na Staroměstské radnici, tak bylo již nutné to zarezervovat:), takže už taky pomalu najíždím na přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Vybíráte kapelu na svoji svatbu? Pak vám nabízím služby naší hudební skupiny Bosáci. Termíny, reference a fotografie na našich webových stránkách.
Odpovědět
Ahojky,má někdo termín na listopad 2016? ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?