Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych neřešila nic jinýho,bohužel přítel na to plánování neni a říká že to přehánim :-D ale beru to s rezervou protože on má vždycky na všechno čas a nakonec se plaší :-D Radši budu bláznit už teď než abych toho měla potom hodně a byla ve stresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme asi stejné partnera =D Mě budoucí manžel říkal, že by svatbu zařizoval 3 týdny dopředu =D :-D :-D Tak jsem se pousmála a řekla jsem mu ať se netrápí, že vše zařídím a budu ho jen ukolovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je vsude stejne :-D ja cekam uz 17 let nez me pozada o ruku, oba jsme se shodli uz pred lety ze chceme svatbu v lete. no a pokazde cim rychleji se blizilo leto se nadeje na zadost snizovaly :-D :-D :-D tak jsem to letos vzala do svych rukou a na konci kvetna u nedelni poobedove kavicky navrhla memu drahemu, ze kdyz to bude pristi rok tech kranych 18let co jsme spolu, mohli bychom to oslavit konecne tou svatbou. a svete div se, on rekl ze je to dobry napad :-) tak jsem zacala inhned s pripravama, aby si to nahodou nerozmyslel :-D :-D :-D takze ted vse zarizuju, shromazduju do PC a cas od casu mu udelam prezentaci a on je spokojeny ze nemusi nic resit, protoze vi ze ja to stejne zvladnu lip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím to tedy vůbec neutika:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale utíká,když jsem sem přišla bylo to přes 450 dnů a teď už jen 416 :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já začínala na 406 když jsem sem přišla dnes 352 ale nepřijde mi že to utíká....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já příšla předevčírem a zbývá mi 346 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no vidíš mas to dříve;-) mas datum kdy má moje mamka narozeniny;-)
Odpovědět
Začala jsem tak koukat po termínech, ale nenašla jsem, že by byly někde vypsané na příští rok...např.Chlumec má na netu termíny na rok 2015, líbil by se mi i obřad někde venku (jenže počasí nejistéú, nebo třeba v místě hostiny, na louce nebo tak, ja je to se zařizováním, když to je mimo obvyklá místa? Taky mám strach, že vyberu termín a pak zjistím, že místo kde chceme hostinu je obsazené, mám totiž pocit i z toho co tu čtu, že jsem dost pozadu :-) kde jste ty termíny vzali ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termíny jsme si vymyslely a doufáme že budou volne :-D já třeba volala i na matriku a tam mi řekli že se mám ozvat až po novém roce,ale že se nemám bát,že termín bude,že jsou malá vesnice... No tak budu doufat a zarizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já koukala do kalendáře který datum by se nám líbilo.Shodli jsme se na 11.6. ale zatím ještě nejsou termíny ale až budou tak po nich hned jdeme :-D no jen doufám že to bude do září,protože v září musíme zarezervovat ranč kde budeme všichni spát a bude tam hostina :-) takže musim všechno hlídat at neco neprosvihneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky 289 dní a je to tam, bože to to letí, snad ani není možné :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky mrkněte Zámek Kačina, naše místečko lásky v den D x-) x-)
Odpovědět
Koukam, ze s planovanim je to vsude stejny. Memu drahemu jsem dala jediny ukol a to muziku. Uz to jsou dva tydny a on se na to ani nepodival, mozna prehanim, kdyz mame svatbu az 3.9.2016 ale ja sem hrozne nedockavej clovek a vsechno chci mit hned :-D. Pri nejhorsim bude zpivat on sam :-). Holky, muzu se zeptat, kdy se vetsinou plati zaloha za hostinu? Nasetreny zlataky jsme tedka dali za uzdraveni psa a auta. Ten zamek je naprosto dokonalej!
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek moc dekuju darrecku :-)
Odpovědět
@andilek85 ¨ja jsem to takjy chtela na zahrade, ale stan, nadobi, hudba atd me vyslo vic, nez pronajem salu v kulturaku a jeste tam nebude takove vedro
Odpovědět
@darrecek me se taky muj smeje, ted jsem mu rikala, ze mam objednavku za 4000 a on ze jestli jsem se zblaznila, rok predem, rika ze ne a ze tak budu objednavat kazdy mesic, aby to vyslo. A ze jestli se mu to nelibi, ze muzem jit jen ve 4 a pak party venku na zahrade. To by se libilo me treba. Vzit se tady v Praze na Staromestske radnici, foto na Karlove moste, Kampe, atd a pak udelat party v letnich satech na Morave, gril, dort, proste jen tak. Ale to mam prej smulu, takze hold, musi se platit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj no právě lítání okolo toho a ještě peněz za stan atd...:-(lepší je to tak;-)
Odpovědět
@andilek85 urcite, nam teda jeste chybel nekdo na obsluhu, ale to uz se taky vyresilo
Odpovědět
Profilova fotka
Jj no mě to chtěla dělat svědkyně jenže to jsou M nechtěla nakonec to máme 2v1 oddáni i hostinu...;-).
Odpovědět
@pejullka uplne rozumim. Taky vetsinu zarizuju pres net a moje posledni objednavka byla za 7000kc, polovicka na me, jestli sem se nahodou nezblaznila :-D , kdyz sem opacila, aby to teda udelal sam, tak se jen otocil. Jinak taky mame obrad a hostinu na jednom miste, tak si uzijeme celej den bez litani.
Odpovědět
@darrecek Z toho si nic nedělěj, my chceme srpen 2016 a nemáme ještě ani termín řekla bych, že u nás snad ještě ani nejsou vypsané), přítel má na vše času dost a zatím to ani moc řešit nechce, nebo ať vše zařídím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je u nás to samé tak to pak vše zarid jo :-D to já nevím co a jak;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem ráda že to ten můj neřeší :-D alespoň si to můžu udělat komplet po svém a ne se s ním dohadovat třeba o květinové výzdobě nebo barvě :-D já budu naprosto spokojená když 20.8.2016 dorazi tam kam má a vezme si mě :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem taky upřímně radši:-) jediné co chce se mnou řešit prstýnky i když ty už jsou na 95%vybrany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janickazabicka jee ten zamek byl ted v tom poradu 4 svatby,vypada to tam krasne!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já už se svym drahym neřešim nic :-D pořád remcá že je času dost :-D je fakt že teda tenhle ani příští měsíc kupovat nic nebudu protože si ted budem kupovat novou loznici a dalsi mesic ridicak ale potom to bude litat :-D ale i tak neco urcite koupim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zacnu od října;-) akorát že na nákupy toho moc extra nemám výzdobu bude dělat tam aranzerka....takže spíš doplňky a kravinky:-D svatební čokolády a mandle až v květnu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punkzuza a presne takhle to budeme mit mit, na tom zamku a pak v tehle hajence, akorat ted uz je to tam trosku predelane nove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punkzuza jo prosim te a to by meli davat dneska? tento dil?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?