coverphoto
Neaktivní

mirkaema

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. říj 2014
Info o svatbe
Svatba byla 21. 5. 2016
2232
dní po svatbě
Aktivita
45 příspěvků ve fotoblozích
156 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
fotograf
Jiří Novotný
Z fotek jsme nadseni!
doplňky nevěsty
SMILEOPTIC BRNO
v této optice jsem sehnala svoje svatební brýle. Jsem hodně vybíravá - mám malý obličej. Čočky jsem rozhodně nechtěla, hledala jsem brýle do barev svatby (starorůžová a čokoládově hnědá), brýle dostatečně výrazné, ale zároveň jemné ke krajkovým šatům. To byl obrovský problém, přestože v Brně je nepřeberné množství optik. V březnu tato optika otevřela nově a našli jsme přesně to, co jsem potřebovala.
květiny
Renata Hanyková, Rychnov nad Kněžnou
Neuvěřitelně šikovná a ochotná paní. Květiny pro ni nejsou jen byznys, váže je s láskou. Není problém se s ní na ničem domluvit. Dokonale naplnila moji představu svatební kytice, přestože ve svém portfoliu žádnou podobnou neměla. Uměla si poradit s pivoňkami, u kterých je jinak vzhledem k velkým a těžkým květům riziko brzkého zvadnutí. Tleskám!!!
zásnubní prsten pro nevěstu
Rýdl - snubní prsteny Brno
Kvalita a krása - teď už jen neztratit :)
svatební prsteny
Aleš Tůma Brno
Tento pan zlatník nám prstýnky přímo nedělal. Ty jsme si nechali dělat v Praze, jelikož tam jedno zlatnictví nabízelo za velmi dobrou cenu udělat prstýnky z červeného zlata z našeho původního zlata žlutého. Výsledek nám přišel poštou. A sice splňoval naši objednávku, ale prstýnky nebyly to pravé ořechové a neslušely nám. Mně navíc ani neseděl velikostně. Nakonec jsme v Brně objevili pana Tůmu - který poskytuje úplně stejné služby, jenom nemá webové stránky. Ten nám prstýnky zmatnil a mně ho zúžil a roztáhl. Prstýnky jsou nádherné a všem se líbí. Pan Tůma nás zachránil !!!
účes
Kateřina Rolečková, Rychnov nad Kněžnou
Účes byl nádherný sám o sobě. Ale zároveň skvěle ladil k mému ubličeji. Celkově mám zkušenost, že někdy kadeřnice hledí na dokonalost účesu a vůbec nevnímají, co se k vám hodí vzhledem k vašemu tvaru hlavy, výšce čela atp. Tak tohle rozhodně nebyl ten případ!Účes vydržel krásný až do rána. A navíc cena byla mnohem nižší, než bych za takovou nádheru očekávala :)
make-up
Bára Plašilová
Naprostá kouzelnice! Nejen, že dokázala schovat všechny nedokonalosti mojí neuvěřitelně problematické pleti. Ale její nalíčení dokonale ladilo s mojí představou - slušivé, vkusné, výrazné ale zároveň decentní. Navíc je velice ochotná a příjemná
ženichův oblek
Bandi Brno
Velká ochota, příjemný personál, skvělý výběr, senzační cena a kafíčko pro nevěstu i ženicha :)
Žádné příspěvky