Menu Forum

Svatba až v roce 2016

14. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
30
Registrovala se 16. září 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků a 3 inzeráty. Má 17 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
30
Registrovala se 16. září 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků a 3 inzeráty. Má 17 přátel.
 Ahoj vsem ,
tak jak holky pokracujete?
Ja jsem si tento vikend hrala emoticon vytvorila jsem vyvazky , navrh na pokladnicku a na cedulku Priprava nevesty.
Jinak papiry na matriku vyplnene.....vybrana predbezne i hudba na prichod nevesty a pri gratulovani od svatebcanu emoticon Mame do konce dubna cas emoticon
A co vy pochlubte se? emoticon
10. led ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Poked by nějaká nevěsta sháněla DJe na svatbu (např. střední a východní čechy), tak mám ještě pár volných termínů. Budu se těšit na zprávy.. S pozdravem Ondřej Seidl
11. led ve 22:51  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
85
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1189 příspěvků. Má 4 přátele. Kanada.
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
85
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1189 příspěvků. Má 4 přátele. Kanada.
 @jannetta85 ja cekam na email od oddavajiciho,floristku. Tento tyden resime oznameni a az mi zavola koordinatorka z mista tak jen vyresime jidlo a vyzdobu,coz uz mame vybrano a hudbu.Jinak to nejhorsi uz je snad vyreseno emoticon
11. led ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
30
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
30
 @lucineni super emoticon me to nejhorsi teprve ceka emoticon schuzky s fotografkou, cukrarkou, matriku,......
A to nejhorsi usiti satu bojim, bojim ........
12. led v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dominika1989
63
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dominika1989
63
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
 Já jsem už taky docela pokročila, fotografku a dort mám zarezervovaný. Na oznámení máme předběžný grafický návrh a ještě budeme dolaďovat. Ztracené šaty se nenašly, a proto jsem je musela objednat znovu a teď se modlím, aby mne zase pošta po Evropě nezklamala a já znovu neřešila reklamaci z Británie. No a dokud nejsou šaty, nejde řešit nic jiného :D
12. led ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Milé nevěsty. Pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mi dovolte nabídnout naše služby. skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme ve 3 - 4 členném složení - vše živě. Máme široký repertoár (cca 250 skladeb), odehráno více jak 1000 akcí po celé ČR (z toho přes 270 svateb). V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více o nás na webovkách (viz. odkaz níže).
14. únor ve 21:17  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
2. srp ve 20:49 • clementinelovee
Jdi na stranu:   Zruš