Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
1
20
21
Profilova fotka
Ahoj vsem , tak jak holky pokracujete? Ja jsem si tento vikend hrala :-) vytvorila jsem vyvazky , navrh na pokladnicku a na cedulku Priprava nevesty. Jinak papiry na matriku vyplnene.....vybrana predbezne i hudba na prichod nevesty a pri gratulovani od svatebcanu :-) Mame do konce dubna cas ;-) A co vy pochlubte se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poked by nějaká nevěsta sháněla DJe na svatbu (např. střední a východní čechy), tak mám ještě pár volných termínů. Budu se těšit na zprávy.. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 ja cekam na email od oddavajiciho,floristku. Tento tyden resime oznameni a az mi zavola koordinatorka z mista tak jen vyresime jidlo a vyzdobu,coz uz mame vybrano a hudbu.Jinak to nejhorsi uz je snad vyreseno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucineni super ;-) me to nejhorsi teprve ceka :-| schuzky s fotografkou, cukrarkou, matriku,...... A to nejhorsi usiti satu bojim, bojim ........
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem už taky docela pokročila, fotografku a dort mám zarezervovaný. Na oznámení máme předběžný grafický návrh a ještě budeme dolaďovat. Ztracené šaty se nenašly, a proto jsem je musela objednat znovu a teď se modlím, aby mne zase pošta po Evropě nezklamala a já znovu neřešila reklamaci z Británie. No a dokud nejsou šaty, nejde řešit nic jiného :D
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mi dovolte nabídnout naše služby. skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme ve 3 - 4 členném složení - vše živě. Máme široký repertoár (cca 250 skladeb), odehráno více jak 1000 akcí po celé ČR (z toho přes 270 svateb). V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více o nás na webovkách (viz. odkaz níže).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
20
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?