Svatba rok 2021

4. led 202130

Ahoj všem budoucím nevěstám 💍👰🏽
Asi to tady někde už padlo, ale nemůžu dohledat.
Jak plánujete svatbu na příští rok?? S tím vším chaosem kolem, si pořad nejsem jistá zda do toho jít? Plánujete některá třeba na jaro? Máte nějaké domluvené dodavatele, kapelu, fotografa kameramana atd. a řešíte s nimi, co by kdyby? Jedná se spíše mi spíše o ty větší svatby. Rodina je velká (přes 50 lidi) a večer jsme na nějakých 100 lidech. A nechceme to nijak zmenšovat, jsme na vesnici takže jsou nám všichni moc blízcí.
Tak bych chtěla názor těch, kteří jsou na tom stejně 🙂🙂🙂
Děkuji

 • Ahoj, někde je tady na svatby 2021 celá diskuze + také skupina. 🙂 Každopádně my máme svatbu v květnu a u všech dodavatelů máme ve smlouvách, že v případě nutnosti zrušení svatby z důvodu vládních nařízení se nám vrací 100 % záloh. V případě omezení počtu lidí to zkrouhneme, pokud bude opravdu velké, vezmeme se jen se svědky a s rodinou uděláme oslavu později, žádné přesuny. Ale zatím se opravdu nestresujeme! A nejdůležitější je přeci zdraví! 🙂

 • @itstereza  děkuji jsem tady nová tak se moc ještě neorientuji 🙂 dnes mám čas tak budu hledat.

 • Ahoj, my máme termín svatby květen, a zatím nic nerušíme. Catering máme předběžně domluvený, a myslím že v současné době každý chápe, že nic není jisté. Nicméně rušit to neplánueme, maximálně to omezíme. Máme předběžně 60 lidí, ale asi nedorazil všichni. Prostě bude zalleťet na situaci 🤔.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
  Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
  Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...