Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_kves gratuluji, také jsem byla požádána o ruku na Valenýna :) a svatbu plánujeme na 2016 červen. Jelikož už jsem se dala do sepisování všeho potřebného, mohla by být svatba už tento rok, ale já si to chci pěkně vše promyslet co a jak bude a k tomu, potřebujeme našetřit nějaký korunky, ptž jsme loni koupili pozemek, tak jsme teď vycuclí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kawaluca děkuji a i já gratuluji :) taky na to chceme mít dost času a jsme na tom podobně. Pozemek sice už máme, ale teď začínáme stavět, takže budeme mít dost zařizování s baráčkem, tak svatbu také necháme na příští rok :)
Odpovědět
@puhelin teda teď jsi mě pěkně vystrašila, protože se mi o tomhle už zdálo a tady čtu, že je to možné i v reálu. Fuj!!!
Odpovědět
Ahojky, přidávám se k nevěstám v roce 2016 :-) . Já jsem byla požádána o ruku v půlce ledna na naše desetileté výročí a svatbu plánujeme na příští červen :-) . Uvažovali jsme, jestli svatbu neuskutečnit už letos, ale já chci mít čas si všechno kloudně a v klidu do detailů promyslet, bez stresů, bez ústupků, že už je něco, co chci, zamluvené... a v létě si objet místa, vybrat nejvhodnější a zamluvit :)
Odpovědět
Ahoj, taky to máme 2016, 16.7.2016. Uz mam rezervovanou jednu super fotografku, vizazistku a ted resim catering, abych mela ty nejlepsi kuchare :-D takze v pohode :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy tak planujete zacit pripravovat veci jako oznameni, vyzdobu atd?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucineni Ahoj tak oznámení určitě až budeš mít potvrzený datum od matriky. Já teď řeším místo hlavně, protože jak jsem zjistila tak už i rok 2016 se začíná plnit na hodně místech. A to jsem chtěla začít řešit až pěkně v létě a to zjišťuju, že už by taky na spoustě místech mohlo být pozdě :-)
Odpovědět
@janina_kves Brzo to není, my jsme si zamluvili termín a statek pro svatbu rok dopředu a dobře jsme udělali:-) Aspoň budeš mít základ hotový a od toho se budeš moci odpichovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc Tak samozrejme ale jestli mi ho potvrdi dejme tomu letos v lete na pristi jaro zda mam poslat oznameni uz tak brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 taky že jsem to tak chtěla, ale na matrice mi řekli, ať se ozvu koncem roku 2015. Ale na hrádku mi naštěstí řekli, že začátkem dubna letos :) takže to dopadlo dobře :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky naplánování na 9.7.2016 .. :-D Taky se pokládám za blázna. Už mám něco vyrobené, nakoupené, ale zamluvené teda zatím nemáme nic. Místo zatím vybíráme. Hodně spoléhám na léto, kdy máme v plánu všechny naše favority obejít, vyzkoušet jídlo, optat se na nějáké věci apod. ..tak snad nám to pomůže ]-( No a taky aspoň něco našetříme :-)
Odpovědět
@janina_kves tak ta matrika je jasná, taky začali dávat termíny až na začátku dalšího roku...prý kvůli tomu, že ještě neměli diář:-)) Ale v pohodě to prošlo:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@viki83 tak snad nam to taky dopadne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikiss Tak to jsem ráda,že je tu někdo se stejným termínem ;-) , já teda ještě vůbec nic nemám,ale když to tady čtu,tak hned začínám řešit místo a vše okolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 :-D já se teda spíš potýkám s reakcí okolí typu.. Jsi blázen? O svatbě máš nárok mluvit nejdříve za půl roku :-x A když přijdu s něčím novým, co se mi líbí, týká se to svatby a chci se o to podělit s ostatníma tak se ke mě každý otáčí se smíchem zády, když nepočítám přítele a holky tady na beremku. Jsem z toho vždycky celá přešlá 8-( Takže mě upřímě velice těší, že je tady nevěsta se stejným datumem jako já :-D Já si teda zatím vyrábím takové ty finančně méně náročné "věcičky" a v létě začneme s pořádnýma přípravama :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niikiss Tak to u mě takové reakce nejsou :-) ,ale spíš se řeší,proč se bereme až za rok,když tradice je do roka a do dne :-D . Já zatím jen sbírám inspiraci,až se vyřeší místo obřadu a hostiny ,tak se vrhnu na pozvánky :-) :-) . Jak budou vypadat už bych věděla,ale teď ještě ten text vymyslet :-) . Tak se budeme průběžně informovat co už máme ;-) :-D , když už máme ten stejný termín :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 Dobrý den, pokud sháníte super místo pro svatbu v našem kraji, tak můžu doporučit třeba Agarden Restaurant v Bosni u MH, nebo Farma Ptýrov u MH. Přímo v MB jedině asi Galatea v Kosmonosech, ale tam je to trošku dražší... Až budete shánět hudbu, tak dejte vědět.. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Dobrý den, plánování svatby pro sezonu 2016 není zase tak předčasné, například my již předběžné rezervace také přijímáme. ;-) Hanka Žabková
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 Určitě :-D taková svatební kamarádka na síti se vždycky hodí :-D A všechno se taky nemusí dělat přesně podle tradic.. my se zasnoubily minulé vánoce takže brát se budeme v podstatě dva a půl roku po zásnubách. A co je komu do toho :-D
Odpovědět
My máme zamluvený termín v penzionu na 16.7 2016, ale musíme čekat do září( bože to je doba :-( ) až matrika vypíše jejich termíny pro oddávání,kdy jezdí oddávat jinam,a podle toho eventuelně pošoupneme datum my. Jinak uz taky obepisuju fotografy,ať máme cenovou představu,šaty mám vybrané asi patery co se mi líbí nejvíce,o jílde taky máme představu :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
My také 2016 ale ještě jsme se nedohodli na datumu :-) Ale asi duben, červenec nebo srpen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 risknu to a objednán je na aliexpress.com u tech co jsem si vybrala jsem viděla i v recenzi reálné foto, tak uvidíme ;)
Odpovědět
Ahojky my taky plánujme na 2016 , termín ještě nemáme určený ale chtěli bychom záři/říjen :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janapelikanova Tak držím palce ať jsou i v reálu krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
plan je zatim na srpen 2015, sice vse zamluvene, ale ja stale nemam práci.. :( pritel veri, že se to vse zvladne... ale jsem bez te prace bezradna ... jeste jsem poradne s nicim nezacala, krom satu, ty obchazim
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_kves Taky máme výročí 22.2. :-) letos to bylo 6 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 děkuji :) viděla jsem foto recenzi a vypadají fakt pěkně ... Tak snad budou OK :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě stále hledáte kapelu na Váš termín, pak Vám rád nabídnu služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme od dechovky po rockovou hudbu. Působíme již 16tým rokem po celé Čr. V mém profilu najdete nějaká videa, na webovkách potom kalendář akcí,reference apod.
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se také se svatbou v roce 2016 :-) máme předběžne naplánovaný termín na 22.7.2016 brali bychom i týden předtím, ale tam nám to neštimuluje s tím, co bývá začátkem července vždy pravidelně za akci, takže asi tak.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se mi nezdá, že byste to řešily příliš brzy - my to takhle měli o rok dřív, zasnoubení v březnu 2014, svatba až v květnu 2015...Někdy v dubnu jsme si určili termín, pak jsme to do léta nechali a po mých státnicích jsme začali objíždět místa. To bylo první, co jsme zamluvili - budeme mít vše na jednom místě. Pak jsme to nechali vlastně až do vánoc a teprve v tomhle roce se řešily šaty, prstýnky a další důležité věci. Oznámení atd rozesíláme touto dobou a i tak slýcháme, co to je za novoty, že se to dává skoro dva měsíce dopředu :D Kytky budu řešit týden před svatbou - podle toho, co se mi bude zrovna líbit (sváže mi jí známá floristka), účes a líčení jsem si zamluvila tenhle týden...Takže podle mě je hezké, že člověk jakoby delší dobu ví, že bude svatba, může se těšit, povídat si o tom atd, ale doporučuju se z toho nezbláznit a nepřemýšlet dva měsíce, jestli takový nebo makový vázičky/svíčky/ubrousky/...protože v konečným důsledku jsou tohle stejně nepodstatný věci :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?