Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janickazabicka ne davali to myslim že v neděli,ale je to na novaplus vcera jsem na to koukala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
28. 5. 2016 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky,tak máme rezervovaný areál Albertovec s hostinou,ubytováním i obřadem a ve středu dopoledne mám schůzku se švadlenou :-)
Odpovědět
Holky, muzu se vas zeptat, jakej mate predkrm? Ja chtela klasiku - sunku s krenovou penou. Ale kamaradka mi rekla, ze je to koministicky a nikdo to uz dneska neji ☺ tak trochu tapu.
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek Ahojky, my třeba předkrm mít nebudeme (po obřadu bude polévka a následně rovnou raut), takže asi moc neporadím. Šunková rolka s křenem může působit jako přežitek, já sama bych ji třeba nechtěla, ale pokud ji máte rádi, tak si myslím, že je to vaše svatba a udělejte to tak, jak chcete vy ;-)
Odpovědět
@lucira Tak to mate vymyslene dobre a jednoduse. I pritel mi rekl, ze sunku nechce, ale uz nebyl schopen vymyslet, co by chtel. Me by se libil nejakej rybi prekrm, kdyz jsme z jiznich Cech ☺ Taky budeme mit raut, ale az vecer nebo v podvecer. Jeste jedna vec me zajima. Kapela nebo dj? Ja si to predstavuju tak, ze po O zacne zabava, tudiz kapela tak na 3 hodinky a pak nastoupi dj. Ale nechci, aby nam pisen na na prvni tanec hrala kapela, chci tu pisnicku v podani jak ji znam.
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek Kdybychom měli předkrm na svatbě, tak by to pravděpodobně byla nějaká paštika s brusinkami nebo ořechy a s bagetkou, může být i mozzarella s rajčaty a bazalkou, parmská šunka s medovým melounem, ryby jako předkrm neporadím (mohou být mořské plody - třeba mušle, ale mě konrkétně by to nepotěšilo :-) ) My máme pouze DJ- protože je vše na jednom místě, tak nám ozvučí i obřad a zůstane až do rána. Také jsem byla na svatbě, kde byla pár hodin kapela (byla odejita, nebylo to úplně vončo) a poté DJ. Přítel také preferuje orignální podání, já bych si klidně písničku na první tanec nechala zazpívat živě, ale neznám nikoho, kdo by to zvládl a byl ochotný přijet :-D Živá kapela má bezpochyby větší kouzlo, ale my jsme ujetí na 90. léta a máme tolik oblíbených kapel a písniček, proto je pro nás DJ určitě vhodnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nebudeme mít předkrm,budeme mít klasický vývar s knedlíčky a svíčkovou kterou uvařím společně s tchýní :-D ohledně hudby jsme se ještě tak nějak nedomlouvali ale myslím že určitě vyhraje DJ 8-) ale vůbec nevim jak se pohybujou ceny za DJ to bude asi taky pálka když pomyslim na to kolik stojí fotograf :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@punkzuza Já psala několika DJ, potřebujeme hudbu tak na 12 hodin (v tom je i ozvučení obřadu) a cenové nabídky se pohybovaly v rozmezí 8-16 tis. - oslovovala jsem zkušené DJ, s dobrými recenzemi, jistě lze sehnat i levněji (a i dráž)
Odpovědět
To sem celkem prekvapena, kolik z vas nebude mit prekrm. Asi ho taky vypustim, o starost min... :-) Nasla sem jednu kapelu, ktera obstara i disco a barmanskou show, tak doufam, ze budou moc prijet i k nam. Jinak taky vyhraje DJ. I kdyz kapela ma svoje kouzlo, my radsi originaly a nevim, jak by zvladl zpevak treba Linkiny nebo Ushera :-) A cena kolem 10tis na celej den je celkem prijatelna.
Odpovědět
těm co plánují a pomalu zařizují věci na svatbu příští rok,přeji hodně štěstí :-) já se z jedné zrušené svatby poučila,že pokud mně nynější přítel požádá o ruku, tak se budu chtít vdávat ještě ten rok (už jsem ho i na to upozornila ;-) ) jelikož už nechci skoro rok plánovat,zařizovat,vyrábět a nakupovat na svatbu aby si to potom partner 3 měsíce před svatbou rozmyslel a vyměnil mně za mladší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,mi vcera byly na zamku se kouknout a popovidat s pani kastelankou..moc mila,zapsala predbezne datum,tak s chlapem mame v planu obrad bud v zahrade nebo oranzerii zamku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jitulinka89 tak to je super!!!!;-) dudid: to mě mrzi:-(taky jsem rušila svatbu 2mesice před ex si myslel že může mít další 4 okolo a že na to nepřijdu....ve finále mě zmlatil když jsem se s ním rozešla.... Jinak svatbu jsme plánovali ten rok cca půl roku předem a podívej....teď mám snad toho pravého a svatba se snad rušit nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudid Všechno zlé je pro něco dobré, bývalý přítel prostě nebyl "ten pravý" a je určitě lepší (i když v tu dobu extrémně bolestivé) zjistit to před svatbou, než po svatbě. Myslím, že ze všech těchto situací se člověk poučí a pokud má vztah vydržet, tak mu nějaký rok či dva plánování svatby nemůže ublížit, což bych tady všem přála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Prosim a jakto ze si vas zapsala? Oni uz vedi terminy od matriky? Ja myslela ze az v rijnu? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudid to mě moc mrzí,asi by mě piclo :-| my jsme spolu teď 7 let a máme 2 a pul letyho dablika tak snad ma ten muj skoromanzel rozum a rekl by mi to vcas kdyby se neco delo :-( kazdopadne asi to nebyl ten pravy,preji hodne stesti do dalsiho vztahu!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
A blázen nejste! Já svatbu plánovala od zásnub :) Je to sen každé ženy a každá to chce mít perfektní... A hlavně některá místo jsou na dlouhou dobu zamluvená...
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi po třech týdnech dorazily čínské čelenky z ebay :-D a jsou super!teď ještě natrenovat svatebni účes pro mě a dceru :-D a jelikož ebay prošel testem,můžu objednávat dál :-D co se týká předkrmu tak ještě nevím... dnes jsem si zrovna procházela nabídku menu z Albertovce a vypadá to hezky.ale nejspíš to jídlo.nechám na muzickovi,mi je to celkem jedno :-)
Odpovědět
@Lavender23 Taky objednavam z ebaye co se da. Sezenete tam fakt vsechno. Na svatbu si tam objednam levandulovy mini mejdlicka a pytlicky suseny levandule pro svatebcany k vysluzkam a mozna i ty krabicky na vysluzky. Budete mit svatbu v cinskem stylu nebo se vam jen ty celenky hodi do ucesu?
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek čínské čelenky jsem myslela že jsou tam vyrobené :-) jinak jsou úplně normali štrasové zlaté elasticke.jedná vyšla asi na 23,- a tady to stoji přes stovku... No nekup to! mejdlicka pro svatebcany si chci s detma vyrobit sama,ale je dobre vědět kde je sezenu,kdyby se nám to nepovedlo :-D a ještě jim budu hackovat srdíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že jste takové sikulky myslím že já něco vyrábět vypadá to jak od 5leteho dítěte:-D chci dělat oznámení ale za pomocí svědkyně jinak by to dopadlo:-D tohle není moje silná stránka :-D
Odpovědět
@lavender23 Jo aha :-D me to melo napadnout :-D to ses sikovna, kdyz to zvladnes sama. Je to urcite vic osobni, ale bohuzel nejsem zrucna. Takze pro me max uvazat masli na vysluzku :-D
Odpovědět
Holky, nevite jestli sezenu cerstvou levanduli na zacatku zari?
Odpovědět
@lucira tak to já jsem se z toho celkem oklepala brzo (po 3 měsících jsem se zpět nastěhovala do bytu kde jsme s bývalým bydleli 4 roky) a teď mám nového přítele se kterým čekáme miminko :-) vím,že všechno zlé je k něčemu dobré,ale nikomu bych tohle nepřála aby skoro po 8 letech těsně před svatbou jim snoubenec tohle udělal a stejně jako ty všem přeji aby jim to vše dobře klaplo :-)
Odpovědět
@punkzuza děkuju, teď jsem šťastná s novým přítelem se kterým čekáme miminko ;-) jinak bývalý mně tenkrát o roku požádal pár dní před naším 7 výročím tak jsem si říkala,že už asi fakt ví co chce,ale po pár měsících potom k němu do práce nastoupila nová kolegyně :-/ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudid to je dobře že jsi šťastná :-) není nic lepšího než vědět že tě má někdo rád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, myslím, že plánování rok dopředu není tak nenormální. My jsme třeba museli měnit termín kvůli kapele a to sme jim říkali víc než rok dopředu. Další co je podle mě dobrý zamluvit hodně dopředu je místo na hostinu, ty lepší místa bývají také zamluvené i víc jak rok dopředu. My plánujeme také už teď a svatbu budeme mít až 18.6.2016.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak;-)my museli místo hostiny říci rok predem;-) my máme 17.6.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na matriku chtěla abych volala v prosinci a tak ji říkám vy spadate kde chceme i hostinu i oddáni a co jako když nechytnu termín???a ona tak zavolejte v listopadu nebo radši v říjnu :-Dto si piste v říjnu volam!!!!:-D nerada bych pak honila v květnu někde nějakého oddavajiciho...;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?