Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám radost - volala jsem na matriku a paní mi řekla že 10.7.2010 můžeme mít obřad a budeme jako poslední take ve 14:00 :-D, přítel mě asi uškrtí až mu to oznámím. ale jsem šťastná!!!! ty bláho!!! a do 30.11.2009 musím doložit všechno možný + svědky :-| a u sebe si se svědkem nejsem jistá...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no supeeeer
Odpovědět
myska: jaký máš problém se svědkem? Mě půjde sestra, mám tři, ale půjde ta starší
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jedete;-) U nás se svatbou nic nového, s přípravama taky ne...akorát teď brzo začnou přípravy na praxi, když budu učit;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tet tady pár dní nebyla a tady je plno novejch nevěst :-) Tak všechny moc zdravím :-) A teda taky jsem měla co dělat abych to vše pročetla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a orientuješ se?;-) Ono se nevyplácí tady dva dny nebýt;-) měla jsem vééééélký problém;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kamarádka mi poradila tyto stránky. Svatbu taky plnujeme na červenec, ale ještě jsme s ničím nezačali. Když to tady čtu, tak už všechny skoro všechno máte. Já myslela, že termín stačí zamluvit až tak v lednu
Odpovědět
Profilova fotka
Chvalovka: Vítej mezi nám;-D Paráda, jak "rosteme"..Neděs se, já mám zamluvenou hospodu, hudbu a fotografa..v červenci bývá holt hodně svateb a když chceš určitý termín..ale někde není v lednu pozdě, záleží na vytíženosti..;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, já nemám ještě vůbec nic. Te můj hraje fotbal, takže oběd atd budeme mít na hišti. Ale to je zatím jediný co víme
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn;-) Hlavně aby vám měl kdo uvařit;-D
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: to je super na hřišti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad to vyjde. Je to tam docela pěkný i pro děti. Pískviště, prolejzačky a tak, zatím to máme spočítaný na 7 dětí do 8mi let, tak aspoň se nebudou nudit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to každopádně;-) Je třeba mysleta i na mrňata;-) Vidíš,, už i spočítané něco máte;-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale ten počet nás trocu děsí. Přítel má celkou rodinu a zatím jsme na 60ti lidech
Odpovědět
Profilova fotka
my těch dětí máme ještě víc;-) asi 14;-D A lidí..no, snad se vejdeme do 80;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky dost. Člověk až při svatbě zjistí kolik má příbuznejch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..a nepozvi někoho....
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale aspoň se všichni sejdou a ten náš den společně oslavíme;-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted jsem koukala na depilaci leasrem je to drahý, ale mohlo by to být dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
ono je dobrých věcí..;-) ale ty penízky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: ségra bydlí 200 km od nás...a nejen to :-| glumbi: na tu bych taky šla, a prej je i u nás v městě, ale nikde nejsou stránky :-|. a kolik to stojí?
Odpovědět
Ahoj holky, už ani nevím co jsem chtěla napsat, nějak moc píšete poslední dobou. Jo už vim, nevim kdo to psal, ale společná rozlučka by se mi asi i líbila, lepší než pustit chlapy samotný. :-D Co se týče svědků, my máme jasno, já požádala kamarádku, která nás seznámila, tudíž ani nebylo moc co rozmejšlet a miláček chce svýho nej kamaráda, já ho sice opravdu nemusím, ale snad to přežiju... ]-( myska: šatičky jsou hezký, pokud je kamrádka šikovná, tak by tam mohla tu pistáciovou zakomponovat, nemiuselo by to vypadat zle a měla by si originální šaty ;-) tak ať to dobře vymsyslíte. glumbi: Kolika metrový máš ty role? Máš jich celkem dost... To už začneš pracovat na výzdobě teď?
Odpovědět
bosi: Tak to máme spol. problém. Můj přítel má za svědka taky kamaráda, kterýho moc nemusím, ale musím to vydržet, co zbývá. Když on je tak namachrovaný, ach jo!!Ale třeba překvapí :-( :-(
Odpovědět
lencaca: Já mám problém ten, že pokud se s nim začnu bavit, vždycky mě nějak schodí nebo rozbrečí... :-( Ale zvládneme to! ;-) Já si ho holt nebudu všímat a budu doufat, že se nezdrží moc dlouho. Je to sice hnusný, ale je to tak.
Odpovědět
Holky, neporadíte mi někdo jak přidělat na cylindr přísavky? Asi to bude chtít prošít co?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se společná rozlučka bere jako zpívání :-) ... tak proto jsem na vážkách, jestli zpívání nebo rozlučka nebo obojí dohromady :-) ...i když je fakt že na zpívání jsou i rodiče :-D a moje mamka je pařmenka prvního kalibru :-D bosi: s tím ti bohužel neporadím ty bláho koukám na superstar a nestačím se divit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: role je po 9 metrech, hnědá je na stoly počítala jsem pro 60 lidí cca metr na člověka a něco do rezervy a růžová na židle. na židle chci ještě šít potahy :-D ty přísavky bud prošít a nebo by to mohlo držet aranžerskou pistolí ;-) myska: depilace je drahá, ale kdyby mě to na 6 let zbavilo holení tak bych do toho šla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jsem včera ještě psala do jednoho penzionu skrz hostinu a nepotěšili mě. Ne, že by neměli místo, ale kapacita salonku je jen cca 30 a ještě jsem nespočítala celou svoji polovičku lidí a jsme dohromady na čísle 32...tak jen doufám, že ta část rodiny, se kterou nevycházíme dobře, pozvání odmítnou :-N, ale to zase nepřekousne babička...a nepozvat je docela hloupý :-(...a to jsem nepočítala své dva bratrance...s těma se vídám tak 1x za dva roky :-N...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný sluníčkový den, nevětsy ;-) myska: Takže hledáš dál? Určitě se něco někde poštěstí! bosi: kamarádka to teď měla přidělané tou tavící aranžerskou pistolí, jak radí glumbi;-) a vydrželo;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?