Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem i přemýšlela, že bych zajela do polska...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je taky možnost;-) pro dnešek se loučím, glumbi :-D pampalalalapapa;-)
Odpovědět
no já budu šaty určitě kupovat v Polsku. Sice je tam nemaj úplně nejvíc nejhezší,ale mě tam jedny okouzlili moc, ale hlavně jinak vypadají na ramínku a jinak na člověku. Tak mám v plánu tam pak na jaře jet a vybrat si je tam...Protože tam stojej ty šaty kolem 2 - 4 tisíc, což je nesrovnatelný s cenami tady
Odpovědět
Ahojky,jo taky plánují svatbu na červenec..... :-)
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat holky když svatbu plánujem na červenec a všechny skoro 17.tak kdy budete zamlouvat termín na matrice prý se to má dělat hodně dopředu,kdy asi tak? :-|
Odpovědět
To Glumbi: Ta písnička je Rednex - Cotton Eye Joe. Já sem vůbec nestíhám chodit, koukám, že to tu docela žije:-).
Odpovědět
monmar: Máš v Polsku nějaký oblíbený místo pro nákup šatiček? Docela mě láká pořídit si taky svoje, ale ještě nevím kde.. :-| tak bych se nechala inspirovat
Odpovědět
bosina:Já na ně koukala normálně na tržnici v Kudowi....měli jich tam docela dost. Ale fakt záleží na vkusu. Mě tam zatím zaujaly jen jedny, tak doufám,že na jaře budou mít vězší výběr....hlavně je to si o tom si to všechno vyzkoušet, tam jsou dost vstřícný...jsme tam na ně s mamkou koukaly a všichni hned ať si je zkusím,že za zkoušku nic nedám. Takže asi jako první na jaře pojedu tam a když bych si tam nevybrala, tak teprve bych šla do nějaký půjčovny
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) Tak vás dneska zdravím;-) Krásný páteční den;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hezký pátek. lucie86: děkuju :-)
Odpovědět
monmar: Díky, přijde mi to jako dobrej nápad ;-) Dneska mi konečně přišla první zásilka, takže už mám cylindr a můžu zdobit. :-D Děrovačka se srdíčkama je taky luxusní, mám z toho radost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: To je bezva, jen hezky zdob;-) To já nevím, kde bych to vše uchovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Chjo holky, ja mam takovou depku... před dvěma dnima jsme u baráku našli krásný modrý koťátko, chtěla jsem mu sehnat buď původního majitele nebo si ho nechat, ale přítelovy rodiče ho poslaly pryč s příbuznejma a já to nějak nemůžu rozdejchat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se k vám :-). Jak jste na tom s přípravama? :-) a máte nějaký nápady? mě zatím nic nenapadá a ani to nemám s kým probrat :-S bosina: to mě je líto :-( asi hloupá otázka, a viděla jsi ho ještě někdy? :-( někdy stačí nasypat granule a koťátko se vrátí....teda mohlo by se vrátit
Odpovědět
Zdravím všechny! Konečně víkend a navíc hezky, jenže k čemu mi to je, když mám rýmu a kašel a cítím se pod psa... :-( Jinak jsem se asi rozhodla, ze svatba bud v barvě lila...ptala jsem se miláčka, ale ten koukal jak blázen a vůbec nevěděl o co go... :-D moc se sice na to netvářil, ale co stejně on to dělat nebude, takže myslím, že mu to je asi jedno... Chtěla jsem se Vás zeptat, jak je to s přípitkem těsně po obřadu, to si přípíjí jen novomanžele, svědci a oddávající nebo i někdo další? A kdo obstará skleničky a pití? novomanžele nebo to zajistí oddávající (v našem případě starosta) ??? Díky za odpověď. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: zajištuje to většinou oddávající. a připíjíte si jen vy(manželé) a oddávající, občas svědci ;-) bosi: mě taky dneska volali z dpl že mám balík, bohužel nejsem v praze, takže až v pondělí :-) myska84: s námi to probrat můžeš
Odpovědět
glumbi: diky moc, takže se to o to vůbec nemusíme starat, aspoň něco :-) no ja si půjdu lehnout, týden byl náročný...už abychom bydleli v novém, vyběhávat to, to je fakt fuška... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: to znám, před rokem jsme koupili byt, pak ho předělávali a bydlíme od února. znova bych do toho už nešla, to radši stavět dům.
Odpovědět
no my naštěstí kupujeme nový, takže už tam jen pořídíme sedačku a postel... tak to snad bude dobrý... teď se vyběhávají finance a převod, ale pak to stěhování, to bude perla... :-S těch věcí, a hlavně musíme dát trošku do kupy ten byt co v něm jsme, je to byt naší známe a samozřejmě ten náš malej trhač trošku okousal zdi apod., tak to musíme opravit, aby neřikala, že jsme ji to zničili...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se už nechtěla stěhovat :-), stačilo 2x - od rodičů do podnájmu a z podnájmu k přítelovým rodičů :-) , toho nepořádku potom :-), a teď přítel tráví čas na stavbě :-( , takže jsem celou dobu sama doma, ach jo :-S . ale zase na druhou stranu bychom měli od příštího roku bydlet už sami :-) ....ale moje skoro tchýně a tchán jsou k nezaplacení 8-) :-D
Odpovědět
myska84: no bydlet u rodičů bych fakt nechtěla...teď je sice na stavbě ale pak budete mít krásný domeček na celý život...my jsme oba přistěhovalci do prahy a z rodiny tu de facto nikoho nemáme, takže podnájem. na domeček u prahy se asi nikdy nevzmuzem pri tech cenach... No a když si vzpomenu, jak jsem se minulý rok třikrát stěhovala, fuj...poprvé z kolejí, to člověk má věcí málo, pak od kámošky k druhé kámošce a potřetí k miláčkovi, který se za mnou přistěhoval do Prahy...letos jsme usoudili, že je hrozný vyhazovat tolik peněz za nájem a rozhodli se pro pořízení vlastního bytu...ceny jsou teď celkem dost dole, takže jsme do toho nakonec šli, teď aby vše klaplo jak má... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: my jsme taky v praze oba od rodičů a sami, bydlet ani s jednema rodičema bych nechtěla...a kde jste v praze koupili byt?
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr a glumbi já si na to nemůžu vůbec stěžovat :-) , vycházám s nima dobře a s tchýní každý ráno snídám :-), zní to asi podivně, ale takovou tchýni bych přála každý, a bydlíme v RD. Já bych naopak nemohla bydlet se svýma rodičema. Ač jsou fajn, mám je ráda, ale s naší mamkou bychom byly na nože 8-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
mys: závidím takovou tchýni ;-)
Odpovědět
Tak já teda taky bydlím s miláčkem u jeho rodičů, né, že by to bylo úplně super, ale stěžovat si nemůžu. Jsou sice už v důchodu a mají na všechno trochu jiný naázory, ale dá se to. ;-) myska: No já ho měla u nás 2 dny, ale máme svoje 2 kočky a další už nikdo z ostatních spolubydlících nechtěl, takže ho dneska dali příbuzným pro dceru, což mě naštvalo, protože bych si ráda nechala. Perlička je to, že před 2 hodinama nam umřela 1 z našich koček... dovezli jsme ji na veterinu, ale boj prohrála, nebylo to slučitelný se životem, srazilo jí auto a měla celej vnitřek potrhanej, ale na venek nic. Byla to nejúžasnější číča, jakou jsem kdy měla. Včera jí bylo 16 měcíců :-( je mi z toho na nic.
Odpovědět
bosina: to mě mrzí... Já jsem vždycky špatná, když umře nějaký zvíře. Ale zase měla díky vám hezkej život, tak mysli třeba na to...
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: u nás je v důchodu jen přítelova mamka, taťka má do důchodu ještě půl roku :-). Já bych kotě brala, ale přítel kočky nemusím :-( a než aby byly kočky venku, a já trnula hrůzou kde jsou, tak si to vynahradím u mých rodičů, kde je jedna 9ti letá čična :-) a u babičky cca 2-3 letá čična. Ta druhá chodila na naši zahrádku a když měla mladý, tak určitý lidi ji koťata zabili a to poslední nedokázala ubránit. Tak se mamka naštvala, vzala číču (micku) a šla na kastraci a teď ji má u sebe babička :-) a je to teda divoch :-D . holky je tady některá z vás co si nechá ušit šaty nebo už je má ušitý? zajímalo by mě, jak dlouho to může trvat :-N? děkuju ;-)
Odpovědět
glumbi: koupili jsme byt na Praze západ v Unhošti, je to od Zličína asi 10 km, drahá polovička pracuje v Jenči, takže to má asi 4 km do práce a já budu holt dojíždět na metro, protože dělám v centru a tam se autem nechytám... Jinak kdybys o někom věděla, kdo by tam chtěl koupit byt, tak je tam ještě si 10 bytů volných a znám se tím pánem, který to prodává a jsou tam dost velké slevy teď, oni to teď musí prodat, protože jsou tlačený námi (bankou, já tam přímo dělám), aby splatili úvěr, co si na to brali... je to zrekonstruovaný cihlový dům s uzavřeným dvorem...někde jsou terasy někde ne, a všechny byty jsou atypické a moc pěkné...nechci dělat reklamu, ale kdyby měl někdo zájem, můžu dohodit ;-) myska84: šít šaty si asi nechávat nebudu, neboť švagrová mojí budoucí švagrové má svatební salon v Hradci Králové, takže tam pojedem po novým roce a zkoukneme šaty a nějaký si koupím, i minulý rok tam měla výprodej 2-3tis. a moc pěkný... takže snad si vyberu... 8-) Jinak přeji všem pěknou slunečnou sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bosi: je mi to líto, ale určitě na vás bude v kočičím nebíčku vzpomínat. myska: já si budu nechávat šít šaty, z číny a trvá to tak kolem dvou měsíců ;-) hanny: my máme v butovicích, takže taky západ :-) kdybych veděla o někom, kdo byt shání, tak mu řeknu
Odpovědět
Holky mockrát děkuju za podporu, určitě už jí je fajn. Mrzí mě, že jsme ji nechali tak dlouho trápit, protože měla strašný bolesti. Tak teď už to jen překonat a můžu začít připravovat zbytek vývazků. |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?