Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo to by mě kleplo =-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že rozebíráte šatičky. Já bych už taky strašně moc ráda nějaký vykzoušela, abych aspoň věděla velikost, ale ještě si netroufnu někam jít. Jakou máte představu o šatech, budou v celku nebo korzet zvlášť a co zdobení, hodně nebo málo? Bojím se, že si nevyberu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já chtěla uplně jednoduchý a nokonec se mi líbí a myslím že i sluší ty nabírané. Jinak když byly nějaké zdobené jako korzet tak mě to škrábalo v podpaží :-( takže to ne e :-( a já jsem spíš pro ty vcelku, ale jedny co jsem zkoušela tak byli v celku a vypadalo to jako že je to zvlášt korzet a zvlášt sukně. A přijde mi že se dělaj málo korzety s výstřihem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bosi: určitě si vybereš. horší je, když budeš jako já řešit problém, že ženichovi se líbí absolutně jiný šaty než mě :-D já jsem pro šaty v celku, vypadá to podle mě líp než korzet a sukně. a když je korzet nazdobený kvalitníma kamínkama a dobře našitýma, tak by to škrábat nemělo. ze všech nakonec budou krásný nevěsty.
Odpovědět
ha, tak to bude asi docela zajímavý :-D mě se teda líbí taky vcelku, tak snad si i nějaký hezký vyberu. Letím do školy, tak vám přeji hezký den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky chci šaty vcelku. Co jsem se dívala líbí se mi kupodivu i hodně těch modrenějších, které nemají šíroké sukně a tak, ale na druhou stranu si říkám, že už nikdy nebudu mít příležitost obléct si šaty jakoby historické s pořádnou sukní tak proto asi zvítězí nějaké takové. Kupodivu se mi líbí i docela dost zdobené. Myslím, že prostě trochu kýče ke svatbě patří a navíc nejsem nijak stará nevěsta tak si myslím, že si můžu dovolit i dost romantické. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych se také přidat? Vypadá to, že si vybereme termín 9.7.2010
Odpovědět
Koukám, že jsem prošvihla pěkně dlouhou komunikaci x-)
Odpovědět
Jmenuju se Marie a s přítelem jsme 8 dlouhých let. V sobotu jsme byli na svatbě kamarádů, tak jsme si řekli, že bychom už do toho taky mohli praštit. Jen vůbec nevím kde začít. Nebo respektive vím, termín a místo, chceme si pronajmou chalupu a udělat pořádný grilčo, ale zatím jsme nic co by vyhovovalo nenašli. Buď je to moc daleko, nebo je to malé :-|
Odpovědět
Vítám tě mazi námi cendik101, to je pořádně dlouhá doba co jste spolu :-) Určitě mezi nás rychle zapadneš a třebe se i inspiruješ. aliw: Svatby, který jsou laděný celkově jako historický jsou nádherný.
Odpovědět
Čauvec holky, koukám, že jste už pěkně daleko, když vybíráte šatky, ale nakonec proč ne, že? Aspoň budete mít pořádný přehled kde co mají a které jsou nejhezčí. Já zatím okukuju na internetu. Osobně se půjdu podívat až po novém roce.Líbí se mi šaty vcelku, pěkně nazdobené a hlavně bílé, nechci krémové ani jinou barvu! Můj názor je, že nevěsta má být v bílé, ale je to jen můj osobní názor. Pan farář už o nás ví, že se chceme vzít, zatím pracujeme na přípravě k mému křtu.Musím ale říct, že se děsně těším, po vánocích to rychle uteče!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Když jsem byla zkoušet ty šatičky tak mi pani řikala že každé nevěstě bílé šaty nesluší, že některejm sluší ty šampusové, ale na fotkách vypadaj taky běloučky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsem taky zastánce bílé, ale co tak koukám na netu tak i ty smetanové jsou kolikrát moc hezké. Nevím jestli budu mít celou svatbu v historickém stylo, ale historie mě fascinuje a tak si tím, že budu mít pořádně šaty, hostinu i ubytování na zámku tak trochu splním sen x-)
Odpovědět
berennika:některé šaty v šampusu nebo krémové jsou vážně moc hezké, já ale jiné než bílé nechci, je to takové tradiční, nevinné a romantické, i když jsme teď nedávno byly na svatbě známých a nevěsta měla šaty bílé a v sukni měla krajku v krémové a taky to vypadalo krásně. Takže uvidíme, třeba se nakonec budu vdávat v červených :-D :-D :-D
Odpovědět
aliw: to musíte mít nádherný vše na zámku. Navíc to má výhodu, nebudete nikam popojíždět. My to budeme mít v kostele, ten je od domu jen 500m, pak pojedem na focení na zámek, který máme ve vesnici, jen už je to 2km, a pak bude hostina a večerní raut v penzionku vzdáleným 7km, ale zas tak hrozný to není. Budeme mít asi objednanej autobus(ne úplně ten velkej) a ten hosty doveze. Ještě uvidíme
Odpovědět
aliw: Tak to bude určo krásná svatbička, už se těšim až sem pak hodíš nějaký fotečky, ale to je až za dlouho :-D Tak co se týče mě, tak já chci určitě bílý, křiklavě červený atd. podle mě nejsou na svatbu, ale na ples. Takový ty šampáň a světlý dostíny dejme tomu, ale některý šaty už jsou prostě moc. Nj, ale je 21. století, že? Všechno se mění... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: já se taky připravuju ke křtu, budu ho mít, jak jinak, na Velikonoce :-) já si holky zkoušela hodně smetanových šatů a na fotkách vypadají bíle. nakonec, ale budu mít bílý, přítel viděl jedny smetanový na figuríně a říkal "ty jsou zapraný ne?"... :-D Aliw: to bude paráda, mě se dneska v noci zdálo, že jsem zabloudila v obchodě a dostala jsem se do prostor, který vypadali jako zámek a zrovna to tam bylo nachystaný na svatbu a já chvíli i litovala, že ji máme v hotelu a ne tam ;-) na jakém zámku to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Na zámku v Židlochovicích ve velkém sále. Když si zadáte do vyhledávače zámek Židlochovice tak si můžete najít stránky kde má někdo fotky ze svatby, kterou tam měli, tam mě to nadchlo, tak jsme hned jako první zkoušeli tohle (za jakých podmínek nám to dají) docela jsme se domluvili tak už jsme o jiným místě ani neuvažovali. Kdyby to ale neklaplo chtěla bych asi nějakou myslivnu, je to v té přírodě takový romantičtější. Hotely jsou taky většinou pěkné, ale když jsme se byli podívat na tohle tak už by se mě těžko nějaký vybíral. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: moc hezký ;-)
Odpovědět
My začneme asi s přípravami až po Novém roce, zatím asi času dost co? ;-) Jen teď musíme zamluvit termín a hlavně najít pěknou chalupu s pořádnou zahradou! což je veliký problém, zatím jsem na nic kloudného nenarazili :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cendik: já bych veděla o takové chalupě, ale v jižních čechách :-| termín je to hlavní :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se taky hlásím (jestli můžu :-) ). S přítelem se budeme příští léto po třech letech brát a vypadá to na červenec (asi 21.7.), ale termín jsme ještě nezamluvili. Koukám, že už taky pořádně plánujete ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie: to víš ze můžeš :-) to byste to měli dva dny před námi ;-)
Odpovědět
21.7. jsme měli první rande, tak nás napadlo, že by se to mohlo hodit :-) , ale to jsme fakt jen tak nadhodili, ani jsem nezkoumala, co je to za den...
Odpovědět
Profilova fotka
je to středa...my máme 23 a to je pátek...taky jsme spolu od 20-21 nevíme přesně co to bylo za den :-D
Odpovědět
No jo, teď na to koukám... tak to nepůjde :-S , tak možná 17.7., to jsme se potkali :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
to bych doporučovala začít zařizovat brzo...bude to oblíbené datum
Odpovědět
No to určitě. Teď se čeká, až bude mít přítel po zkoušce (oba ještě studujeme VŠ), pak hned začnem s plánováním. No a když nebude volno 17., tak beru cokoliv, je mi to jinak celkem jedno. Jen mi to ještě pořád nedošlo :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
mě to dojde asi až budu stát v šatech před oltářem...sice plánuju, ale zatím si nějak neuděvomuju, že ted planuju svoji svatbu a ne nejakou jinou... já myslim, že to není o tom brát se třeba 9.9.2009...ale o tom, aby se ti dva měli rádi a vyšlo jim to.
Odpovědět
No já koukala, že už jsi s přípravama daleko! :-) Pro mě je to novinka, tak jsem akorát brouzdala po netu a koukala, co by se mi tak líbilo. Ale jinak jsme už o tom mluvili i dřív, tak jsem měla jasno v tom kde to bude. No jasně, termín není zásadní, hlavně, aby k tomu nakonec vůbec došlo ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?