Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Mno Jižní Čechy by nevadili, páč od tamtud pochází přítel. Záleželo by však kde, kdyby to bylo kousek od Budějek, tak by to možná bylo fajn
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ujetá na organizace svateb...mám to jako koníčka, už jich mám několik za sebou... cendik: v hradci je fajn hájenka...celý se to dá pronajmout, dá se tam i spát a je tam krásná zahrada na grilování tancování a tak.
Odpovědět
Doufám, že ne vlastních :-D :-D (legrace). Já tak zběhlá nejsem, vůbec nevím co a jak, tak aspoň co nejdřív vyřešit ten termín...
Odpovědět
Profilova fotka
vlastních ne...tahle bude první moje... organizuju svatby, hlavně známým ;-) ono je ještě času dost, ale jak sem budeš chodit, tak uvidíš, jak tomu propadneš
Odpovědět
Tak takovou svatební agentku jim závidim :-) ! Určitě tomu propadnu, ale až začne škola a práce, tak už nebude tolik času... Už máš vybrané konkrétní šaty? Líbí se mi ty, co máš na převlečení. U mě vede kolekce Pronovias Vintage, ale je loňská, tak nevím, jestli bych jí ještě sehnala a pak jsem uvažovala, že bych si šaty nechala ušít, ale trochu bojim bojim, jak by to dopadlo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já si chci nechávat šít...a to bud rebeccy a nebo ty netradiční v albu je mám jako úžasný...a ty na převlečení nakonec taky budou jiný :-D
Odpovědět
Ty "úžasný! jsou bomba! ;-) Už jsem je někde viděla a jásala jsem nad nima. Mně ale sluší jednodušší věci a přítel má úplně jiný vkus, tak budeme muset najít zlatou střední cestu. Ale chtěla bych šaty v tom stylu, co mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je to stejný...přítel chce rebeccy a já ty druhý, bojím se, když si vezmu ty moje vysněný, tak bude ženich naštvanej a když si vezmu ty co chce on, tak se nebudu líbit sama sobě.
Odpovědět
Jestli se mu ty "tvoje" vyloženě nelíběj, tak bych se ještě snažila najít nějakej kompromis, ale stejně si myslim, že je nejdůležitější, aby ses v nich cejtila co nejlíp...
Odpovědět
Ty "Hermos" jsou ale taky nádherný a moc ti slušej...
Odpovědět
Profilova fotka
no ne že se mu vyloženě nelíbej...prostě mi řekl, že on má jediný favoritky...právě, já se potřebuju cítit dobře a nechce se mi dělat ústupky, i když jde jen o šaty :-|
Odpovědět
Já bych si vybrala to, co se líbí tobě (je to hlavně o nevěstě, no ne? :-D ). Příteli se budeš určitě líbit tak jako tak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no asi si objednám oboje a pak se rozhodnu a jedny prodám :-) já už jsem mu ustopila v tom, ž enebudu mít závoj :-D
Odpovědět
Taky možnost:-)! Jo tak s tím závojem jsme na tom zase stejně, přítel se divil, že ho vůbec chci. Uvidím podle šatů, ale kdyžtak bych ho mohla mít jenom na focení...
Odpovědět
Profilova fotka
já ho taky chci jen na efekt na fotky jinak ne... ty šaty co chceš, jsou krásný, jednoduchý, elegantní
Odpovědět
No já jsem ujetá na retro a vintage. Jen škoda, že je asi nikde neseženu.
Odpovědět
Profilova fotka
si je nech ušít... ;-) a podobný mají v praze v salonu vewe
Odpovědět
Asi nechám, ale ještě musím vymyslet kde...Na Vewe už jsem kdysi koukala a to je teda nádhera...přesně můj styl :-) ! Jenže to bych se nedoplatila.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě naive má taková šaty...já myslím, že když si je necháš ušít podle obrázku, tak to nevyjde tak draho ;-)
Odpovědět
Díky za rady! Ty se vyznáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už pár let se v tom orientuju...kdybys chtěla dám ti časem do IP i kontakty , kde ti ušijou šaty :-)
Odpovědět
Tak to bych ti byla moc vděčná!! Díky :-)
Odpovědět
Teda hoky, vy jste se pěkně rozepsaly. glumbi ať už budeš mít z těch 2 šatiček kterýkoli, tak budeš vypadat nádherně. Jsou úžasný oboje, já bych asi volila, ty samý, co ty. ;-) No a jinak jsme volali na matriku a tam nám řekli, že termíny na zámek vypisují na konci září, takže už se moc těším, až ho konečně zamluvíme... to bude odrazový bod. :-)
Odpovědět
AHoj, rada bych se k vam pridala... Planujeme na 3.7.2010... nevi to zatim skoro nikdo a ani zatim nic nemame, a koukam, ze teda nektere z vas, co tady na tom webu pisi, tak uz toho maji plno... koukam na obrazky a vse je tak pekne, nemuzu se ani rozhodnout jakou barvu...
Odpovědět
Ahoj, tak to tě můžu uklidnit, já taky ještě nic nemám, ani termín (to nejdůležitější), jen pár nápadů... :-)
Odpovědět
hannahrys a luciel86 ...děvčata jsem ráda,že nejsem sama. Už jsem začínala mít strach,že to nemůžu stihnout, jak sem tak četla jak už ostatní maj plno věcí zařízených.
Odpovědět
Já jsem ještě docela v klidu :-D. Když se zamluví datum, tak to ostatní už snad nějak zvládneme ;-) :-). Furt je ještě dost času! 8-)
Odpovědět
No to jo,ale pořád se nemůžem rozhodnout kde to bude. Moc mě láká mít obřad i hostinu na jednom místě. Měla jsme to vyhlídnutý na zámku v Bílých Poličanech, jenže tam to není tak oslňující,ale když by bylo hezky tak mi říkali,že by nám udělali hostinu venku. Jenže to jestli bude hezky nebo ne nikdo neovlivní. Tak jsem začala uvažovat o zámku v Častolovicích, jenže to už je 3/4 hodiny cesty
Odpovědět
Já jsem na tom úplně stejně holky. Termín víme, ale není zamluvený. Myslím, že je ještě čas. Hlavně to chceme mít obyčejné, nijak náročné, takže je opravdu asi čas ;-)
Odpovědět
monmar: ten zámek v Častolovicích se mi líbí, to byste měli hezké a při pěkném počasí obřad v Růžové zahradě - krása. Já to dojíždění moc neřeším, jsme z Hradce Králové a kromě babičky a dědy od přítele poženeme všechny do Poděbrad. Myslím, že 3/4 hodiny ještě jde. Koukám, že ty jsi taky z Hradce! Zpátky byste teda jeli na hostinu do HK? cendik101: aspoň že někdo, kdo ještě nemá zamluvený termín jako já:-). Jinak já to taky nechci přehánět. Vybrali jsme sice hodně luxusní restauraci, ale je krásná a zase si říkám, že hostů bude relativně málo (do 25 včetně nás) a je to snad jen jednou za život. Rodiče se prý budou podílet, ale šaty a prstýnky si určitě koupíme sami.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?