Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fisshy: Já si taky pořád myslím, že je čas :-) Zatím se "rozkoukávám". Ty už máš něco zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
lostris: no musím říct, že zatím mě to svatební běsnění míjí.. ;-) ani si pořádně asi ještě neuvědomuju, že to bude opravdu moje svatba, a že ze mne bude vdaná paní :-D Takže zařízené nemám vůbec nic, a jediné, co mám teď v plánu, je přinutit přítele, aby se mnou zajel se podívat do kostela a seznámit se s farářem, a popř. zamluvit termín. Od toho se pak bude odvíjet vše další. Takže se tak vklidu brouzdám po netu a chytám inśpiraci - co se týče výzdoby, tak to asi vím, ale spíš koukám na šaty, fotografa, oznámko a tak..Zase se se mi nechce zamlouvat šaty už teď, abych během toho roku nenarazila na nějaké lepší.. :-S a vůbec nevím, co s hostinou - nejradši bych ji doma na dvoře, ale zase nechci kolem všech lítat - a jak se znám, tak bych opravdu myslela jenom na to, aby to bylo všechno perfektní, všichni měli co pít a jíst..nevím nevím :-(
Odpovědět
ahojky :-( už od rána jen zvracím,asi jsem si uhnala nějakou "chřipku" za chvilku jedu se psem na vet. pak se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi dostalo odpovědi z Malevilu: Ahoj Míšo, Je to pěkně dlouhá doba co jsme se neviděli. Počítám, že tak 8?! Rád se s Tebou sejdu a termín bych nechal na Tobě. Většinou jsem zde a rád se přizpůsobím. Pro inspiraci zasílám v příloze orientační nabídku našich služeb, vše bychom pak přizpůsobili přesně Vám na míru. S přáním hezkého dne Martin Vávra
Odpovědět
ty jo jsem k.o. |-| Véťa nás stál 1100kč (co by jsem pro pejska neudělala :-N ) Je teda naočkovanej,má pipetku proti blechám,kapky do oušek, zastřihnuté drápky a ošetřený pokousání od psa na hlavě. Docela mě veťák dostal,použil na vyčištění oušek naše kapky a ještě si to naúčtoval 8-( Ale co,zase máme na půl roku klid a Trevisek je zdravoučkej,je pravda,že za ten rok a 3/4 nás stál jako ojetá felda :-N Ale milujem ho x-) Jo ještě to vet.završil tím,že ho při stříhání drápku střihl ]-(
Odpovědět
treisi, to víš, pořizovací cena pejska je ten nejmenší náklad ;-) já mám veterinu vystudovanou, a psy mám dva, takže bych Ti mohla vyprávět.. :-D jinak Tobě už je líp?
Odpovědět
fiss my máte teda fakt super doktora ale fakt super drahého ale zachránil nám Treviska x-) Je mi furt divně,mám už i lítavku. Nějaká vyróza asi z toho vedra
Odpovědět
jo, to je dost mozny, je ted nejakej divnej tlak, me to rano taky pekne prohnalo.. :-S :-D
Odpovědět
mám rudý oči a šileně mě bolí hlava...asi praskne...fuuuj :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fisshy:Ne, jen proběhne gratulace (klasika - pusinka, kytička) a konec :-) nemám ráda oslavy, u našeho raubíře (5 let) je to však jiné, ten to musí mít :-) ale já jsem na to nikdy nebyla. Ale Tobě samozřejmě také předem všecičko nejlepší x-)
Odpovědět
Holky vše nej k narozeninám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
treisi: my jsme včera taky byli na kontrole s naším mazlíkem a taky jsme vyplázli 1000...za šampon pro alergika, odčervení a očkování(bez vztekliny) :-D nemít psa tak si můžu pořídit nový auto...i když auto by mi neničilo polštáře, novou škřín a nekousalo mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a k těm samodržícím punčochům, já jsem si je kupovala v kiku...mají tam i bílé. nejsou drahý a na ozkoušení jestli jo a nebo ne to stačí...já to ale budu řešit podvazkovým pásem, nehodlám riskovat, že mi punčocháče budou při obřadu padat... ;-)
Odpovědět
no náš vet. má v PC napsaný kolik kdo u něj utratil no a u Trendy je od prosince 2007(to u něj byl poprvé) napsáno 29916kč :-N on byl na operaci tak se to prodražilo ale fakt veťákovi všechna čest jo podvazkovej pás taky chcu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě totž přes moje špekatý nožky samodržíci punčošky padaj :-) a pás je jistota....jinak jsem se po tobě opičila a už si taky s verčou domlouvám focení ;-)
Odpovědět
mě taky budou padat ale musím sehnat ještě pás :-N JJ tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem, že hezký pásy nejsou ani tak drahý...takže pohoda
Odpovědět
jj jen sehnat něco na moji postavu :-( ale snažím se to sundat ty kila dolu tak snad se zadaří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem loni hodně zhubla díky jednomu prostředku...ted chci začít zase... myslím, že i na tvojí postavu seženeš bez problémů....
Odpovědět
díky čemu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zlatý! To nám to ale krásně utíká, že? Další den za námi... :-D Zítra jedeme s miláčkem umýt auto, v pátek balíme a vsobotu ráno ujíždíme směr Mácháč! Moc se těším! Ještě se sem s Vámi přijdu rozloučit... Pěknou dobrou noc x-) treisi: Jak Ti je?
Odpovědět
jééé já bych taky jela do pr...pryč ale nejde to :-( Děkuju za optání je miuž lépe,spala jsem s Treviskem tak bylo hned líp...nebýt toho chlupáčka tak jsem k.o.
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Tak to jsem moc ráda! :-) Mazlíčci vážně pomáhají, já jsem taky šťastná, že jsem od Fandy k 20. dostala toho malinkýho chlupáčka. Alespoň teď nejsem sama doma, když je v práci... ;-) Pá
Odpovědět
baaf teda dobré ráno :-D jsem dnes nespala,nevím proč ale bez Přemka to nejde =-) :-N Tak jsem celou noc pracovala a koukala na telku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dnes má být nejtropičtější den, tak se máme na co těšit.
Odpovědět
holky máte někdo účet u poštovky? Mě dnes přišla grautulace k narozkám a nabídka účtu
Odpovědět
Profilova fotka
Já se také hlásím termín máme 3.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: vítej :-)
Odpovědět
berenniko vítej u nás ;-) Mě na Facebooku vyznal lásku nějakej Turek a prý se zamiloval a hlavně do očí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?