Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: to znám...zkouší to klucí...mám běží rok ode dneška :-)
Odpovědět
já si na něm zdokonaluju angličtinu :-D ale jeho otázkám se vyhejbám :-D Glumbi teď to poletí,já si všimla,že brzo to budeme mít za 11měsíců,děsně to utíká
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt...poletí to strašně...
Odpovědět
když se plánovala ta první svatba tak to šlo hrozně pomalu hned od začátku ale teď to strašně letí
Odpovědět
podle www.blesky.cz se na česko žene pěknej masakr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za přivítání :-)
Odpovědět
Ahojky, dnes tady asi celý den nebudu |-| Nevím proč ale je to další noc co jsem nespala, musím uvařit oběd,dám si sprchu a půjdu spát. Už usínám za pochodu, no jak pozoruju tak i při psaní :-N Dnes už přijede Přema tak snad bude líp. Přeju Vám hezký den a ještě hezčí víkend...až budu ve stavu vnímání světa tak napíšu 8-( |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zlata Moje! :-) U nás dnes proběhla balící honička, absolutní nestíhačka... Ráno vyrážíme, vracíme se příští sobotu, takže pokud přijedu zdravá, určitě se ozvu ;-) Věřím v dobré počasí, tak snad nám to vyjde. Moc se tady nerozepisujte, ať Vás pak stíhám dočítat ;-) Holkám, co dnes slaví, přeji jen to nej, nej, nej! Lásku, zdraví, štěstí, korunky a brzkou svatbu... x-) Krásný víkend a ještě hezčí celý nadcházející týden! Pa, Irenka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Irenko a Treisi, děkuji Vám za přání k narozeninkám x-)
Odpovědět
Ahojky, dnes nás čeká pernej večer. Přema povinně zasedne k PC(teda spíš zalehne :-D ) a musíme vybrat vše co potřebujem ať se konečně pohnem z místa a víme co chcem. Musíme i udělat seznam hostů a seznam komu bude dávat oznámka. Takže ho asi u toho dnes přerazím :-D
Odpovědět
nooo krásně to tady umřelo :-( :-S Včera se ze svatby nevyřešilo nic,jen jsme se koukli na pár dortů a to bylo vše,pak jsem nechtěně klikla na e-shop s kočárky a Přema spustil,že jako otec musí vybrat tu nejlepší káru :-N Takže jsme skončili až někdy kolem 23.hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D treisi ale aspon jste něco vybrali :-D my jsme se dneska byli ptát v kostele...pan farář měl radost, že jsme přišli tak brzo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
já myslela,že mě z něj klepne...táta ten dnes vymýšlel jak předěláme obložení v koupelně,kam dáme postýlku,že pokud budem malovat tak nám s tím pomůže. Mámě ak hráblo :-N No asi je tady baby horečka :-D Jééé jak já bych brala svatbu v kostele :-( jen mě štve to potvrzení o křtu,ale co sice to nebude před Bohem ale bude to taky krásný ;-) Trošku závidím :-D My jdeme termín zabukovat asi 4.srpna
Odpovědět
ahojky holky. Zdravím z pracovního víkendu.Miláček právě dodělal plovoučku, už je ložnice a obývak hotový :-) Zítra se dělá dlažba do kuchyně a bude se malovat a pomalu zabydlovat...Já se tak těším na to zařizování:-D Zítra musím k doktorovi, mám úplně v .... koleno, mám to oteklé, kulhám tady....No jsem zvědavá, jak zvládnu nafotit svatbu příští víkend.... :-| :-S :-S
Odpovědět
taky musíme trošku začít budovat :-N Teda to koleno ti nezávidím,já měla od ex prokoplé a do teď s nám mám problémy,takže vím co musíš prožívat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: vy jste šikulky...já zařizuju už od vánoc a pořád to není :-| ale aspon už bydlíme jako lidi a nelezeme domů po žebříku. já mám koleno 2x operovaný a pořád mě to zlobí...kolena jsou strašně háklivý.. Treisi: nám v kostele řekli, že minimálně 3 měsíce před svatbou bude intenzivní příprava, přítel mi na to řekl, že na to nemá čas atd atd...tak dostal ultimátum, bud obětuje 3 měsíce a nebo svatba nebude...já prostě chci v kostele. úplně mi běžel mráz po zádech když na mši ráno hráli varhany a já si představila, že tam budem za rok stát...
Odpovědět
glumbi: Přema by vše ustál ale je tam překážka to potvrzení :-( asi mě klepne :-D já ci mimiškoooo :-D :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
proč je to problém?
Odpovědět
nejsem křtěná "legálně" nevím co to znamená ale zápis křtu byl v nějaké knize,která zmizla...já jedno potvrzení měla ale tady je jáhen proti těm nelegalním křtům,na 1.příjmání jsem šla a pak se mělo potvrzení založit na faře. Pátrala jsem po něm a je fuč :-( Další už nikdy nedostanu
Odpovědět
Profilova fotka
jedině se nechat pokřtít legálně...
Odpovědět
to mi tady nedovolí...hlavní důvod proč tady v kostele nemám na nic šanci je,že mamka se poprvé vdala v kostela a je rozvedená. Do našeho kostela může jen na pohřeb nebo svatbu, nevím proč ale jáhen děll problémy. Při tom se mamka rozváděla,protože její ex týral děti a mamku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý...a co jinej kostel...
Odpovědět
já už to neřeším,nikdo mi stejně nedá záruku,že je to navždy...prostě to tak asi má být |-|
Odpovědět
ale asi nebudem jediný kdo má s tímhle kostelem problémy křtiny se tam skoro nedělaj a svatba tam naposled byla před 15lety
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko po víkendu! Jste tady někdo?
Odpovědět
Bré ránko :-) Tak holky, s kolenem mě vezmou až příští pondělí, bože doktoři..... :-( :-( :-(
Odpovědět
Dobré ráno :-) Veru to je mi líto,to máš jako Přema s tím zubařem. Než bude 4.srpna tak bude mít v sobě hromadu ibalginu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se k Vám přidat? Jsem tady nová a svatbu máme 10.července 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda začíná uvažovat o malinké svatbě :-N jen rodina,svědci a fotografové...nějak se mi nechce do velké akce |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?