Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
děkuju za radu,musím něco vyzkoušet,nechci je ještě ten rok stříhat tak musím udělat něco ať jsou silné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
stríhat ne, ale pravidelně zastřihávat konečky určitě jo...já měla do pasu prodloužený a už ani omylem...radši je nechávám růst...naštěstí je mám i přes pravidelný melirování zdravý a hezký...někde tu je diskuze přímo o vlasech, tak tam zkus mrknout... ;-)
Odpovědět
já je mám až teď oslabený,jinak tohle jsou nové vlasy,byla jsem bez vlasů a za dva roky co rostou jsem je stříhala jen jednou,jsou teď takové bez objemu. No uvidím, asi nechám zastřihnout ty konečky ale bojím se ať nejsem nakrátko jako naposled,vlasy mi rostou strašně rychle ale do svatby je potřebuju asi ještě o 20cm delší
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sluníčka! ;-) Já posiluji vlásky přípravky od avonu a jsem velmi spokojená... Dnes jsem dodělala svatební noviny, ale předpokládám, že se ještě budou předělávat :-N Strávila jsem nad nimi přes 6 hodin, je to docela makačka. Včera jsme se byli s Fandou fotit na oznámení, fotečky se moc povedly! Začínám tvořit oznámko - už asi desátý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme o víkendu seznamovali rodiče...nad naše očekávání to proběhlo v pohodě :-D jste šikulky, už mít tolik věcí ;-)
Odpovědět
glumbi teď jsem přemýšlela kdo jsi :-D já na seznamování už kašlu,naši se chtějí seznámit ale jeho nechtějí
Odpovědět
Irenko ukážeš fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsou v albu. Je to jen ochutnávka, máme jich přes 80... :-N
Odpovědět
krásnej páreček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kujeme, kujeme :-) Snažili jsme se ;-) Fotil můj taťka, je to šikula!
Odpovědět
my uvidíme jak na tom budem s penízkama a asi objednáme už to oznámko
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, neváhejte, pokud budou money! ;-) Jinak ty svatební noviny mají 13stránek, jsou barevně a budeme je chtít tisknout cca 13krát, takže to bude taky pořádná porce korunek... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
musím hodně makat a Přema taky jinak svatba nebude
Odpovědět
Profilova fotka
To by byla veliká škoda - odkládat to, nebo dokonce rušit...! :-S Pracujeme, pracujeme - jeden za všechny, všichni pro svatbu! ;-)
Odpovědět
:-D jjj :-D akorát my ještě makáme na dluhy z dávné doby ale před svatbou by toho mělo být dost zaplaceného x-)
Odpovědět
holky seká se mi net,kdyby něco jsem na skype marenka346 nebo na icq 411431781 ;-) páčko
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej - máme hypotéku, 4 pojistky, nějakou půjčku, plyn, voda, elektrika, benzin, musíme něco papkat a ještě šetřit na svatbičku... Do toho se nám teď vy.ralo auto, přestalo brzdit, a oprava stála 4 800,- - peníze šly, samozřejmě, z našetřených úspor na svatbu :-( No zkrátka, když se to, tak se to... A za 10 dní jedeme na zaslouženou dovču k Mácháči, tak se moc těšíme, ale nesmíme si moc vyskakovat... =-)
Odpovědět
tak to zase jde :-N My jdem v sobotu na akci a tak taky na ni musíme šetřit,peněz je málo ale snů hodně |-|
Odpovědět
Teda vy jste se rozepsali, to mi povězte, kde těch penízek není málo... :-| Máš pravdu treisi, snů je hodně. Ještě jsem se chtěla zeptat, přemejšlíte někdo o předmanželský smlouvě?
Odpovědět
jj my ji chceme,kvůli tomu,že má přítel dluhy a kdyby něco nechci přijít o dům a chci mít zabezpečené děti
Odpovědět
Ten můj by ji chtěl, ale já si myslím, že je to zbytečný. Oba jsme bez dluhů, já nemám žádný majetek a on jen auto a motorku. Přijde mi to u nás prostě jako blbost. :-( U vás je to rozumný ;-)
Odpovědět
jj tak to by bylo zbytečný
Odpovědět
Však do tý doby přijdu ještě na spoustu argunemtů proč ne. U nás prostě zbytečný vyhazování peněz, nic víc.
Odpovědět
My uvidíme jak na tom budem s kačkama,když už lépe tak to bude zbytečný
Odpovědět
Jj, ještě se to může změnit, rok je poměrně dlouhá doba, i když už ne celý ;-)
Odpovědět
jj ;-)
Odpovědět
Tak já pujdu udělat miláčkovi ten krtkův dort na zítra. Už se na něho moc těším. Tak dobrou noc :-)
Odpovědět
;-( :-( chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: To jsem taky ráda, že tu potkávám někoho dalšího z Prahy!! Za tip na restauraci budu ráda, máme v plánu zajít okouknout a ochutnat jak vaří v penzionu Kouzelná flétna (P9), mají tam krásnou terasu s úžasným výhledem na Prahu...a bydlíme tam kousek, myslím, že by to tam mohlo být supr. Ale čím víc tipů, tím líp. Ty se budeš vdávat kde?
Odpovědět
Profilova fotka
kamba: nakonec v Jindřichově Hradci, mám tam rodiče a hlavně tam máme vyhlídnutý a už i zamluvený hotel, mám tak kadeřnici i kosmetičku. takže to bude jednodušší. na praze5 je svaty prokop. je to v domečku se zahradou a vaří tam úžasně, není od tud ale výhled na prahu :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?