Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi, tak to gratuluju!Máš radost, co?
Odpovědět
petrusew: to bylo od kámošky vážně super, že Tě zapojila do svého těhu, když jsi nemohla. Jo člověk se může hodně naučit a až budete mít miminko svoje, tak to máš alespoň výhodu ;-) bosi: jé, nádhera, velká gratulace, tetičko ;-) Jo pohlaví není nikdy na 100% jistý a to je i důvod, proč já to předem ani vědět chtít nebudu...manžel by to sice vědět chtěl, ale myslím, že mě nepřemluví :-D Ale veliká je docela dost...já bych ráda, aby takhle velký naše mimi nebylo...to se musí děsně těžko rodit :-S Ale hlavně, že mamka i malá jsou obě zdavý a v pořádku 8-) Musím říct, že se neskutečně těším, až spolubydlící vypadnou...včera mě ani skoro nepozdravila, když jsem přišla domů...to ahoj tak procedila mezi zuby...holt se naše vztahy pěkně tímhle naším dobrým skutkem pokazili...a asi se to nikdy nevrátí. V práci to bylo super...jelikož mám kolem sebe hromadu lidí, tak to vyvolalo všeobecné nadšení...hlavně se všichni dost divili, že jsem to dokázala utajit až do začátku 4. měsíce...ale už to začíná být vidět a teď už bych to neutajila. Jedna kolegyně byla neuvěřitelně nadšená...pak přišla asi za půl hodiny, že už jí i začíná být líto, že odejdu a že už spolu v zimě nepojedem na hory...je to taková dobrá duše :-N Jinak šéfová na mě hned s tím, že teda ždáný přesčasy a hlavně, ať nezvedám doma nic těžkýho a šetřím se (ona sama děti mít nemohla a má už jen pár let do důchodu, tak je z každý těhotný ve svým kolektivu na větvi :-D ). Ale reakce fakt úžasný...ani jsem to takový nečekala :-N Nejsem zvyklá na rozruch kolem mojí osoby, tak jsem byla pěkně nervozní...ale to samý bylo, když jsem oznamovala svatbu...a pak když jsem přinesla koláče, tak to bylo ještě větší :-N Asi se mi časem bude stýskat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, to je super!!! S těma spolubidlícíma mě to fakt mrzí. Je to od nich nefér a nedokážu si představit, že bych tady nějakého spolubidlícího krom manži, fenky a kocoura měla(až na to mimčo :-D ) to zapojení bylo fakt super, málem jsem s ní i rodila, protože mi ráno volala, jako že lehce krvácí, tak jsem byla s ní až do doby, kdy přijel její přítel do porodnice - od půl sedmé od rána do dvou hodin odpoledne. Bylo to fakt super. Hlavně se už nebojím zacházet s těma maličkýma uzlíčkama při oblíkání, přebalování, koupání a tak. Je to fakt nejlepší životní škola.
Odpovědět
petrusew: jo, není nad vlastní klid va svým bytě...a dobrý skutky se nevyplácí...teda já už teď jak pro koho 8-( Alespoň si ale dokážeme vážit svýho klidu a samoty, když jsme doma jen my dva. Ale tak brzo už to skončí a to je to nejlepší. Jé, tak to je vážně paráda, kámoška je fakt bezvadná holka...tak hlavně i rpo ní určitě bylo fajn, že s ní v porodnici někdo byl a namusela tam být sama...potřebovala podporu a než se dostal přítel, tak měla Tebe ;-) To bych taky potřebovala se nebát, až mimčo bude na světě a já nebudu vědět, co mám dělat...ale tak snad to nějak zvládneme...zvládli to mamky přede mnou, tak já taky, ale je šílený, že jakmile jsem zjistila, že miminko čekáme, tak jsem se začala bát, aby bylo všechno v pohodě a tak mi to předtím popisovala kámoška...od početí obavy na celý život :-N Ale snad všechno půjde dobře a budeme zdravý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, ono to příjde tak nějak samo!Neboj, budete super rodiče!!! Ty mateřský instinkty jsou někde v nás, někomu to jde samo, někdo potřebuje trošku cviku, ale bude to super. Mi ještě nemáme rodinu, plánujeme, ale zatím nemůžeme, ale už teď třeba vím, že plenky bych chtěla látkové, že židličku na krmení rozhodně s pětibodovými pásy, protože malej Mates z ní utíká a je to nebezpečné a tak... No byli jsme do poslední chvilky doma, chodili jsme ven na procházky, cvičili a tak, aby si to malej nerozmyslel :-D Myslím, že kdybi nás někdo viděl, tak si bude myslet, že jsme upadli na hlavu :-D :-D :-D Ale moc jsem si vážila její důvěry a toho, že se máme!Je to fakt dobrá kamarádka a taková vrba, to jsem i já pro ni. Pak jsem jí i chodila pomáhat domů - želhlit, prát, věšet prádlo a jen tak pokecat na kafíčko. A musím uznat, že jsem si připadala úžasně a důležitě a senzačně a Romča byla klidná - pak říkala, že díky mě, že když se začínala bát a já byla klidná, tak ona taky a to je myslím důležité!
Odpovědět
Taky si říkám, že to přijde samo...jako u všech matek, ale ty pochybnosti jsou holt normální :-N A asi k tomu aj patří. Tak přeju, abyste co nejdříve mohli a povedlo se bez trablů ;-) Jo látkový plenky chci taky...dělají je i ve tvaru kalhotek se sucháčem, tak odpadá to skládání, ale asi se naučím používat i klasický, jako měla moje mamka. A jen na výlety a dovolený budu brát ty jednorázový. Tak kdyby vás někdo viděl, tak myslím, že ať si myslí co chce...tohle bylo moc fajn a Ty už vlastně víš, jaké to těhu je. A je super, že máš takhle blízkou kámošku...já mám přátel hodně, ale jen málokdo je tak blízký...každopádně kámošku, se kterou bych těhotenství takhle prožívala nemám...ale se mnou to hodně prožívá manžel :-) Je to zlatíčko, jak se o mě stará :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš asi pravdu, myslím, že každá budeme nervózní ;-) S těma látkovkama, jsem zatím úplně nadšená!Našla jsem i české značky, tak jsem to propočítávala, tak jsem nadchla i manžu. Prej si za tím mám stát a nenechat si to vymluvit :-) Hodně jsem si toho našla na B-C, tam chodím dost často. Já jsem rozhodnutá celkově pro látkovky, jen asi do porodky budou chtít ty jednorázovky... S těma chlapama bacha...hlavně na knížky pro nastávající maminky....oni všechno berou až moc doslova :-D Kamarádce volal ten její třikrát denně, jestli jedla maso :-D :-D :-D Jsem myslela, že jí budu omejvat. Už jsme pak říkali "Volá maso" :-D :-D :-D
Odpovědět
Já to určitě budu kombinovat...látkovky a jednorázovky...třeba když pojedem na návštěvu ke tchýni na Moravu, tak se vidím, jak sebou povezu tam plýny a zpátky špinavý...to raději jednorázovky a šup s nima do popelnice...nebo na chatu...tam určitě taky jednorázovky, ale doma látkový. Manželovi je to víceméně jedno, tohle je na mě. Tak knížku doma žádnou nemáme...mám slibenou půjčit od kámošky, ale zatím jsme se nebyly schopný sejít. Myslím, že manžel to takhle do detailu prožívat nebude...ale každý večer mi pěkně masíruje bříško a stehna, abych neměla jizvičky...a nesmím vzít ani tašku s nákupem z auta, byť tam jsou jen papírový kapesníky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ten je ale hodnej :-D
Odpovědět
Jo je to moje zlatíčko x-) A dneska mě překvapil...přinesl mi z práce katalogy s děstkým zbožím,a bych se podívala, co mají kolegyně v nabídce a abych se orientačně jukla na ceny. Zítra je zase musí vrátit, ale mají tam vážně moc hezký věci, tak pak budem časem spolu vybírat. Dohodli jsme se už ale na tom, že barvičky budou neutrální, protože já pohlaví vědět nechci. Tak bude buď žlutá nebo zelená...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, já ti tak strašně závidím!Mě dneska na RTG řekl doktor, že ještě tři měsíce a ještě řek, že to vypadá tak asi na rok bez došlapu...chjooo a to je teprve jedna noha...
Odpovědět
Panečku, to je pěkně dlouhá doba, ale on i tak rok docela uteče. A už víš, kdy Tě bude čekat ta druhá noha? Bude to během toho roku nebo až se tahle definitivně uzdraví a budeš moct došlápnout? Tak hlavně, aby se to krásně hojilo a třeba to bude kratší než ten rok ;-) Včera jsem byla juknout tu u nás na vinobraní a v jednom stánku měli i věci na miminka...mooooc krásný, tak jsem uvažovala, jestli třeba jedno bodýčko nekoupit...manžel nechtěl, říkal, že by to mohlo přinést neštěstí, tak jsem musela odolat a bude se nakupovat až ještě za pár měsíců...ale bylo to těžký :-|
Odpovědět
Článek se načítá
zdravím mám dotaz na hanyzku.zel, prosím tě píšeš tady o zázvorových bombonech a žvýkačkách mohla bys mi poradit kde jsou k sehnání? já už obchodila půl okresu.... nebo někdo jiný kdo by věděl prosím poraďte :-( děkujííí
Odpovědět
timonta: já o nich jen slyšela, ale nesháněla jsem je...zázvor sám o sobě moc dobře nesnáším, tak jsem to raději nezkoušela, ale kolegyně v práci říkala, že jsou sehnání v každý lékárně.
Odpovědět
Profilova fotka
Hany asi až budu moct došlápnout. Zatím se k tomu nevyjadřoval...tak uvidíme za toho čtvrt roku na kontrole, třeba to bude zase jinak.
Odpovědět
hanyzka: Jj, radost mám velikou, hlavně už se teď moc lidí neptá kdy budu mít já a obrací se to jinýma směrama. Z manželovi rodiny je těhotná manželova sestra, takže i z týhle strany mám klid. Já jsem totiž mimčo chtěla, ale po svatbě jsem to přehodnotila a chci ještě aspoň rok počkat. Malá byla veliká, ale sestřenka říkala, že porod byl v pohodě, v porodnici byla jen 2 hodiny než porodila, takže rychlovka. ;-) To je super, že to vzali v práci takhle hezky a ty ses toho bála. Až budu těhu, tak pohlaví budu chtít vědět určitě, protože chci kluka a když to bude holka, aspoň mě to nezaskočí. Navíc stejně asi nevydžim 9 měsíců čekat. :-N Kdy máš vůbec termín? A jak jste veliký nebo si ještě nebyla na další prohlídce? Jejej, to jsem zvědavec :-x
Odpovědět
petrusew: tak přeju, aby se Ti to krásně hojilo a mohla jsi došlápnout dřív než doktoři slibují ;-) Tak uvidíš, co Ti řekne na tý příští kontrole, třeba se to nachýlí k operaci druhý nožky a za rok už budeš běhat jako srnka ;-) bosi: tak to je dobře, že to odvedlo i ty hloupé otázky, kdy budete vy mít mimčo...já je nesnáším a naštěstí se mě dlouho nedrželi :-D Jo to já mimčo taky chtěla a nechávala jsem to všechno na přírodě...když se mě někdo zeptal, tak jsem to hrála, že zatím nechceme, že máme čas...pak jsem si říkala, že bysme si to naše manželství mohli alespoň chvíli užívat...nějakou exotickou dovolenou a podobně...a miminko si k nám našlo cestu...asi to bylo i tím, že v tu dobu jsem si to nepřipouštěla a na nějaký snažení i zapomněla :-D Teda sestřenka měla štěstí, takhle bezva porod, to bych taky brala :-N Moje kámoška rodila skoro 24h :-S a bylo to prý docela šílený, tak uvidíme, co na mě čeká :-N Termín mám na 14.3.2011 a druhý na 26.3.2011...prý se to k jednomu z nich přiblíží, tak uvidíme. Poslední prohlídku jsem měla 31.8. a elikostně jsme byli 5.19 cm...a další je ještě za víc než týden...a už se moc těším, až miminko zase uvidím na utz...je to tak krásný, že mě přejdou myšlenky na ty nevolsnoti a podobně. Jinak na koníkovi jsem udělala i album a dala fotky utz...nick je hanyzka_zel, tak se klidně jukni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany, neboj, taky to bude v pohodě. S tou nohou jsem si řekla, že na to nebudu myslet, hold až se to uzdraví, tak se to uzdraví. Tchýně z toho byla špatná. Má o mě chuděra strach. Ona je fakt hodná. Tak jsem jí říkala, že s tím už nic neuděláme, jen čekat a čekat. Tak jsou na mě všichni tak opatrní. Pořád za mnou běhají se židlí :-D :-D :-D Martin je taky úžasnej 8-) Hold i v tom neštěstí mám štěstí. bosi, ono ti to nakonec stejně bude jedno, hlavně, že to bude zdravé. 8-) A hlavně, mimi musíte chtít vy a je to vaše rozhodnutí, tak co.Nás se nikdo neptá, protože blízcí a rodina ví, jak jsem na tom zdravotně, tak máme klid, jen pár známejch a daleké rodině....ale tam to neřeším, protože není normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojík holky;-) tak jsem přidala pár fotek do alba;-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že občas sem někdo něco přidá. Petru doufám, že ti uzdravování půjde co nejlépe a rychle. Mysicka fotky pěkné, ta žlutá k tobě krásně šla... Hanyzka tak už ti pěkně roste viď, my se snažíme, ale zatím nic, čekám teď MS ve středu, ale čekám, že přijde protože žádné těhu příznaky nemám...no uvidíme...ale je fakt že nejvíc se to asi povede, když na to člověk moc nemyslí, a já na to spíš myslela :-| já chodím na nějakou diskuzi emimino, tak tím teď žiju, jako jsem žila před svatbou beremkem 8-) Jinak nic nového, manželský život stejný, jen mi přijde, že ta svatba byla už hoooodně hooodně dáááávno. Na fotky ale koukám často :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr, to znám, tak se pořád dívám na fotky a zdá se mi to už tak dááávno :-D Jinak neboj, miminka se dočkáte, jen to chce nemyslet na to a tak. mysickaaa, moc krásné fotečky.
Odpovědět
petrusew: tak to bereš skvěle a ono se to uzdraví ;-) Je super, že Tě opečovávají všichni kolem, alespoň víš, jak moc tě mají rádi, když se takhle pěkně starají. hannah: roste jako z vody...na další kontrolu jdeme teď ve středu, tak jsem docela zvědavá, o kolik vyrostlo, nemůžu se dočkat, až ho zase uvidím na utz. Ono to početí samo o sobě není moc snadný, ale určitě se to povede ať už teď nebo třeba za půl roku. Akorát je fakt těžký na to nemyslet. Já svým způsobem měla štěstí, že jsem v červu pořád myslela víc a víc na tu svatbu a ono se povedlo...ani nevím, kdy, protože času na snažení bylo fakt málo :-N Ale přeju, aby to vyšlo, co nejdříve, jak si přejete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, víš, ono je v tom všem potřeba hledat pozitiva....a ty se snažím hledat každý den :-D
Odpovědět
petrusew: tak jasně, když na všem najdeš pozitivum, tak to hned jde lépe ;-) To se vždycky taky snažím :-) Jinak jsem byla dneska v těhu poradně a miminko je v pořádku, pěkně se chňapalo ručkou za nohu :-D Jinak mi odebraly krev na genetiku, tak teď budu týden nervozní, jaký bude výsledek...když mi nebudou volat, tak je to v pořádku, tak budu čekat. Akorát jsem si na utz zapomněla říct o fotku a taky jsem zapomněla velikost miminka :-( ale odpovídá velikostně 16+4 a já jsem podle ms 16+2, takže je úplně akorát :-) Mám z něj moc velkou radost, že tak hezky rosteme...teda miminko roste a já zatím nepřibrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, to je super! Uvidíš, všechno bude v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky Vas po sto letech zdravim. Dali jsme se do rekonstrukce domu a je toho jaksi moc :-( Chtela bych, abychom to uz meli, ale na druhou stranu me to strasne bavi, takze si to i uzivam, kdyz teda momentalne nemame vsude tuny prachu po zbourane zdi nebo neco podobneho. Jak se mate Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D lostris, to znám a můžu tě uklidnit, že se to hned tak nezlepší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: ty jsi optimistka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík :-D :-D :-D Ale neboj, ten výsledek stojí fakt za to :-D :-D
Odpovědět
petrusew: tak doufám, že vše bude v pořádku, zatím nikdo nevolala a včera mi psala kamarádka, že obyčejně se ozvou do 3 dnů...ale stejně budu ještě chvíli nervozní :-D lostris: páni rekonstrukce, to je super, ale chápu, že to je šílený na prach a zmatek...taky jsme absolvovali a ještě budem za měsíc vybavovat ložnici...bála jsem se, že manža bude hned, jak se švagrovic odstěhují, chtít zbrousit a nalakovat trámy, který tam jsou a dodělat stropní obložení, ale říkal, že to nespěchá a že to stačí třeba až příští léto...abych měla klidný Vánoce a pak klid před porodem. A jak dlouho ta rekonstrukce bude probíhat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?