Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já snad začnu v budoucnu upravovat fotky.....já je z toho fotografa dostala a teď je předělávám na jpg...
Odpovědět
Profilova fotka
myska a jak to jde?;-)
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem tu zase pár dní nebyla, ale moc toho nepřibylo teda. Mám na vás dotaz: Když jste se vdávali v sobotu, měli jste pátek jako placené nebo neplacené volno? Já ten den totiž na výplatnici vůbec nemůžu najít... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) bosina:pátek by mělo být 100% placené,mě dokonce sekretářka řekla,že pokud je svatba daleko od místa bydliště,pak je nárok na dva dny(i když je svatba v sobotu).Já mám zlatýho ředitele,pustil mě už ve středu(hodiny s dětma jsem měla nadělaný z různých vystoupeních :-) ) no a jak se jinak máte?Trošku nám to tady opadává,že :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tož já stále hledám práci..stále bez úspěchu....jsem bez předního zubu, dělá se mi korunka, sice mi dala náhradní korunku, ale itak se cítím jako idot no...takže jinak nic moc nového;-) už se nemůžeme dočkat svatebních fotek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: mě to ba upravovat :-D a kamarádka mě sežene ještě jinej program na úprvu fotek :-D bosi: no nevím jestli 100%, ale zaměstnavatel to musí zaplatit. lera: to mě mrzí že to tu po svatbě nejede :-(
Odpovědět
Holky, měla jsem placenou dovolenou kvůli svatbě. Měla jsem ještě celých 20 dní, které jsem nevybrala,ale nějak s tím proplacením nepospíchají a nám penízky ubývají. Fakt už mě to štve! Jinak my máme fotky od kamarádů, profesionální nemáme, tak je budu upravovat a tisknout sama. Stejně jsou ty fotky krásné a všichni nás oba chválili. Jinak s mimískem nějak nepospícháme. Chtělli bychom začít přestavovat baráček a tak by to bylo velice složité a navíc se na to manžel ještě necítí :-D I on se často chová ještě jako malé děcko a mít doma dvě teď fakt nepotřebuju :-D Jinak se mám pořád pracovně a taky jsem se rozhádala s rodinou, respektive s tátovou přítelkyní, která mě obvinila z toho, že tátu využívám, že mě vozí věci do práce a že prý lítal kolem svatby, přitom od něj jsem skoro žádnou iniciativu neviděla a že jsme mu nebyli na 50. narozeninách,jenže mi byli na svatebce :-( Opravdu ta ženská je megera a já napsala, že s ní končím a že pro mě neexistuje. Tátovi je to líto, ale na jednu stranu mě musel pochopit.
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: tak to je opravdu příjemná paní, bych ji kopla do holeně s rozběhem ]-(
Odpovědět
etrousilova: my jsme též byli obviněni, že jen využíváme manželovy rodiče, především já přes manžela a že všechno na svatbu zařídili oni a atd atd, přitom na tom není nic pravdy...takže se teď nestýkáme :( nejhorší je že my se s nikým hádat nechtěli, ale potom co nám řekli, tak jsme se bránili... Holt někdy ty vztahy v rodině to by člověk nečekal... bosina: jo je to náhrada při překážkách zaměstnance, stejné jako pohřeb nebo darování krve apod. Můžou se dát i dva dny ale placený je ze zákona jen jeden...
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: haní a už je dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
ty vztahy jsou někdy vážně k pláči. Moc mě to za vás holky mrzí! Myska a co úpravy fotek? Jak pokračuješ?:-) my ty naše pořád nemáme:-( a holky nějak to tady utichlo taky ohledně srazu. mysko, asi pořád nevíš, od kdy jsi zpět a k dispozici, že?
Odpovědět
myska: no nestykame se, oproti tomu, kdy nam kazdy den volali, jezdili k nam na vikendy se synovci, tak je to ted takovy divny :( mysicka: to cekate na ty fotky nejak dlouho ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky mě je to jedno kdy sraz bude ale budu moc jen v pátek a v sobotu na večer budu muset domu kvuli malý Štěpánce manža jí pohlídá ale jen jeden den jak tvrdil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojky ženy ;-) tak my tenhel týden budem mít už vše komlpet(fotoknihu,dvd film a předsvatební spot(ten už je hotovej a furt na něj s manžou čučíme ;-) ) a vyhráli jsme u nich fotoplátno s naší svatební fotkou,tak už jen v obyváku zatlouct hřebíček :-D no a co jinak?Jak se máte?Já zítra nastupuju do práce a chce se mě tak 50na 50 :-N prázdniny byly super,takže se mě bude hooodně těžko vracet do práce,ale zase jdu mezi 140dětí,takže se vlastně mooooc těšim :-D
Odpovědět
Ahoj holky, po delší době se hlásím :-D Nějak nezvládám...je mi často dost blbě a v práci je toho taky nějak nad hlavu...ještě dva týdny a mám dovolenou, konečně :-N Koukám, že některý svatby vedou k pěkným komplikacím, ale to se snad do budoucna spraví...doufám. My se naštěstí s nikým hádat nezačali, jen část rodiny (ta nezvaná) je uražená, ale je mi to jedno, protože zase tak důležití pro mě nejsou. Jinak jsem měla poslední týden docela nerva...mojí svědkyně přítel měl bouračku...dostal v zatáčce na vodě smyka a vrazil do protijedoucího auta...naštěstí se nikomu nic nestalo, jen to kámošce a přítelovi komplikuje život...je to profi řidič a nejspíš mu seberou řidičák :-S Teď čekáme, co bude a kámoška je z toho docela na prášky ;-( Jinak jsem v pátek dostala těhu průkazku a odebrali mi krev na nejrůznější testy...další kontrola nás čeká přesně za týden, kde už budou i výsledky z krve,tak jsem zvědavá. Ale začíná to být docela záhul...opět jsem zhubla...3 kilča za dva týdny, protože skoro nic nemůžu jíst...po všem je mi těžko :-( Ale zatím jsem nemusela zvracet, tak to ještě jde... Tak se holky mějte krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: čekáme, slíbila, že budou na konci srpne, což nevýjde, podle toho jak jsem ji včera psala...tak jsem ji aspoň ukecala, ať mi pošle pár na "zalepení úst" rodině...pořád se ptájí...já vím, že ty fotky pak budou stát za to, snad teda;-) ale sere mě to...prý zpracovat svatbu netrvá pár hodin...jenže je to už víc než měsíc...uvidíme..snad něco brzy pošle;-)! lera: tož já bych šla mezi děti;-) akorát mě nikde nechtějí:-/ hanzyka: hlavně ať je ti brzy líp a radostně přibíráš, maminko;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:kdo si počká,ten se dočká ;-) my jsme fotky dostali za necelý měsíc a te'd po 2 měsících dostáváme komplet práci,ale mě to neva,páč si s tim opravdu mega vyhráli a dali si záležet ;-) hanyzka:neboj,však ty kilíčka zase určo nabereš zpět(ale zase Ti jich přeju akorát,tak hl.pro Tvoje a miminkovo zdraví ;-) )a koukej víc prskat těhu bacili,ať je nás tu víc :-D :-D
Odpovědět
Tak já to beru tak, že teď něco shodím a pak zase naberu...alespoň bude prostor pro nějaký to kilčo navíc :-D Je fakt, že od června jsem shodila 9 kilo...to jsem se vážila naposledy asi 3 týdny před svatbou...a celá nešťastná, že jsem nic neshodila do šatů. Jinak v průkazce mám počáteční váhu těhu jen o 4 kilča víc než teď mám...ale že to takhle docela rychle půjde dolů, jsem si nemyslela...ono to nechutenství a těžko v žaludku dělají své...alespoň pak nebudu muset tolik shazovat po porodu...nicméně mě to ani moc nevadí, že nějaký to kilčo ztratím teď...beztak nejsem žádná vyžle :-N Leni: prskám, prskám, ale nějak to nefunguje :-| nebo třeba teprve to zafunguje? Třeba ještě nejsem v tom správným "infekčním" měsíci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no já čekám;-) a už mě to ale nebavííííí:-D hanzyka: to je hezké, že prskáš;-) akorát u nás teď miminko z rozumu bohužel nejde:-/ jako absolventka bez práce...nevím nevím...nevíte, jak by to bylo s penězi? asi blbě, že?;-)
Odpovědět
mysickaa: tak na Tebe prskat teda nebudu ;-) No jedna známá teď bude už pomalu rodit a je ve druháku na VŠ...v lednu se vdala za cizince...staršího o 15 let =-) a hned se jim i přes kondom povedlo mimi...a vím jen, že jelikož neměl žádný příjmy, tak rovnou bude dotávat rodičovskou podporu...což je na 3 roky nějakých 7 600, nebo na 2 roky 11 400...částky si teď přesně nepamatuju, tak sorry za nepřesnoti...kdežto já mám za sebou už 3 roky a dostanu půl roku mateřskou, která se počítá z platu. Ale přesně to ještě všechno nevím...každopádně porodný se týká všech ale je to jako plivnutí do rybníka vzhledem k ostatním nákladům.
Odpovědět
mysicka: myslím, že to je tak, že před porodem musíš odpracovat 180 dní a platit zdravotní pojištění, pak máš nárok na mateřskou, ta je na 6 měsíců po porodu a počítá se z platu, pak dostávaš rodičovský těch 7600 na 3 roky, jsou tam ale myslím nějaky varianty na ten rodičovskej. Jinak pokud nepracuješ, tak nedostaneš tu mateřskou ale rovnou rodičovskej, jak píše hanyzka... no a stim porodnym, na pristi rok ho chteji zrusit, takze jestli budeme hanyzko rodit obe pristi rok, tak nedostanem ani to "plivnuti do rybnika" ]-( holt takovej je náš stát....
Odpovědět
Holky, muj muž to teď intenzivně studuje a je to fak zajímavý s tou mateřskou: http://finance.idnes.cz/shanim-dobre-... http://ekonomika.idnes.cz/za-12-tisic... http://ekonomika.idnes.cz/materska-se... http://podnikani.idnes.cz/kvuli-krizi... http://kalkulacky.idnes.cz/cr_vypocet... Prostudujte si to, my o tom docela uvažujeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééé holky jste se rozepsaly :-D
Odpovědět
janisska: mít živnost nebo podnikat, tak se to fakt vyplatí... Já jsem bohužel zaměstnanec, ale i tak bych mohla dostat celkem dost... 8-)
Odpovědět
hannah: tak já mám docela jasno, jestli porodný od novýho roku fakt zruší, tak mám termín v březnu 2011, tak by mě teda vážně ale nas***, jenže co jinýho bych mohla dělat...je fakt, že já jsem to ještě ani nezačala nijak studovat...jsem ráda, když mi není špatně a vím jen to, co letos zjišťovala kolegyně, co šla na mateřskou v květnu a rodila v červnu...víc nevím ani ťuk...ale nebudu se tím zbytečně stresovat aby naše mimi bylo v pořádku v mým bříšku :-) janisska: bohužel teď nemám na to přečtení čas, ale snad ho najdu doma, abych alespoň něco věděla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju za onfo! jste zlaté;-) no, nicméně ještě vydržíme;-) práce se pořád nerýsuje, teď snad výjde aspoň brigádka.uvidíme... myska: a fotečky už ted amáš upravené?;-) pochlub se;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: nemáš, nebo jen 5, ještě čekám na program od kamarádky a zkusí mi s tím pomoct, takže fakt možná až někdy v září budou hotový
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvám se, že teď moc nepřispívám, ale pořád řešíme domeček a ještě pár měsíců budeme a navíc jsem musela do druhé práce, a od října mi začne škola, tak asi budu padat na hubu :( ale nebojte se.. ve volných chvilkách vás čtu!!! A na srázek si čas udělám, i když teď dělám i 2 víkendy v měsíci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, omlouvám se, že jsem dlouho nebyla, ale mám problémy se zdravíčkem. Byla jsem na té operaci a dlouho mimo...ale snad to bude v pohodě. Ještě tři měsíce na tu nohu nemůžu šlapat a pak se uvidí. Potom mě čeká ještě operace s druhou nohou...no asi tak...
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew.Petruško hurá!!!!!Už jsme si říkaly kam jsi se nám ztratila!!!Týýý jo,tak to jsi holka statečná,však nožky Ti daj MUDr.ové do pořádku a budeš zase jako rybička ;-) A jak je mladá paní?Teda až na ty nepříjemnosti ohledně operace.Ten Tvůj věčnej optimismus tady chyběl ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?