Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) myska: vidim, ze atmosfera houstne, ja mam nocni mury uz delsi dobu :-) Vcera jsem si usila pompadurku a dnes se chystam na zasterky pro obsluhu, chci mit vsechmo sladene ;-) Pak jeste zasedaci poradek vyrobit a je to snad vsechno, doufam, nezalozila jsem si zadny seznam, tak ani poradne nevim, co mi vlastne kdyztak bude chybet :-D
Odpovědět
Tak my jsme o víkendu konečně vymalovali a robert udělal krásněj botník ze dřeva :-D Jinak dnes si jedu pro parní čistič a uddělám tím okna podlahy i všechny potaky doma- mě nestačilo uklízet ten bordel po malování dvou pater v baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem v klidu! Zítra si jedu pro šaty, v pátek jdu na řasy a nehty :-D :-D Prostě příjemně relaxuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: Ty jsi pohodářka - tiše závidím :-) Já se bojím, že pořád ještě nemáme všechno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/205269-c... holky, asi se uvaříme!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam měl být jiný smajlík :-/ :(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, a to se furt někdo bál, že bude škaredě...a co by kdo za to dal, že?
Odpovědět
vedro nám asi bude, ale lepší než počasí včera, to byla pěkná kosa. Není nad zpocenou nevěstu :-D My za chvíli vyrážíme do Prahy, jdu na generální zkoušku šatů a ještě musím koupit pár maličkostí a dovézt do cukrárny stuhu na dort. Jsem ráda že už mám krabičky s výslužkama z krku, včera jsme je rozvezli, sice jich tady ještě pár mám, ale ty jsou pro hosty z daleka a už by jsme tam nestihli dojet, tak je dostanou až na svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
My výslužky rozvážíme až den před svatbou, ale krabičky už mám taky připravené. Pořád jsem se ještě neobjednala k žádné kosmetičce, jsem hrozná :-( Dnes už to musím definitivně rozseknout! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se bude krabičkovat zítra a rozvážet taky tak nějak.
Odpovědět
ahojky, my taky výlsužky až den před svatbou... jinak teda vedro holt bude, ale zase lepší než déšť... :-) my to naštěstí máme v lese, tak tam bude snad aspoň trochu chládek... holky už jen 3 dny :-D my teď přijeli z nákupu, kupovali jsme samý mnamky na raut, kapari, olivy a různý exotický věcí, co vypadají hezky a ani nevím jak se jmenujou, a melouny a bylinky, bazalka a máta tak krásně voní... A taky si přítel vymyslel, že si teď koupí kalhoty, tričko a boty, zrovna před svatbou, ale aspoň se do toho bude moct převlíct, koupil si bílý letní kalhoty a moc mu to sluší :-) Teď jel do práce si půjčit nějaký kotlíky na guláš, co furt hřejou a jídlo tak je pořád teplý... JInak já včera dávala dohromady hudbu, co budem pouštět, skoro do půlnoci, mi to nějak trvalo...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: ty jo, uz jen 3 dny, je to mazec, preji Vam, at vse klapne, jak ma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, nejak mi nejde najit diskuzek etiketam na vino, pomuzete mi prosim nektera?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já se podívám, ale nevím, jestli to poradím.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
www.beremese.cz/forum/show.php?vThrea...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
diky, mavo hned to prolezu. Videla jsem totiz u jedne nevesty takove nadherne visacky, ktere jakoby nazdobili tu sklenici, byly na nich prstynky, jenze nevim, kde bych to sehnala :-( Tak me napadla tahle diskuze.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: s obrázkama ti neporadím :( ale v dizkusi snad něco najdeš!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky tak všem co se vdávají v sobotu přeju mocmoc štěstíčka,hezky se vám to blíží i počasí má vyjít jak tady psala Marťa,takže se máte na co těšit a my si budem příští týden zbykat na vaše nová přijímení :-) A jaké jsou pocity nevěst 3 dny před svatbou??nervozita??panika??relax ?? ;-)
Odpovědět
areviv: já to beru v klídku, za to budoucí manžel je nervózní už přes týden, vždycky na mě vyjede kvůli blbosti, já jsem v tomhle v pohodě, ikdyž vevnitř jsem taky trochu nervozní, zda vše klapne ale navenek se to tolik neprojevuje... Spíš se teď bojím, že mě v sobotu určitě bude bolet břicho nebo něco, už teď mám problémy a aby toho nebylo málo, zastihl mě zánět :-(, a nějak se toho nemůžu zbavit, aby vůbec byla nějaká svatební noc... to by mě naštvalo, kor když se na to tak těšíme a já si koupila i hezký prádlo....
Odpovědět
Holky tak jsem zpátky z generálky šatů :-. Mám jiné než byly vybrané, ty "moje" mi byly velké. V podstatě mám stejné, jen jiný matroš a menší velikost, ale i tak jsem z toho rozhozená.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem z práce doma po 11 hodinách prostě pohoda :-D ty jo, se v sobotu upeču, ale zase můžu být ráda, že nebude pršet, že :-D? hanna: já už v noci nespím, v práci jsem dělala prů**** jeden za druhým :-N :-( , až jsem ve finále řekla, že se stydím a u nás svatební noc nebude, bude u nás, sice v jiným pokoji, spát kamarádka, která je od pryč a nehodí se to, nebo mě by to přišlo hloupý. Jedině, že bysme se zdejchli na chvíli :-D ..... glumby a areviv: děkuju moc i za holky ;-) jo a u nás se výslužky - darovánky - rozvezou zítra a pozítří, ale to už mají na starosti rodiče, protože zítra jdu ke kadeřnici na barvu a zkoušku a už bych to asi nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
holky že jsem se na ty družičky nevysrala!!!! Nejdřív mě jedna prudí, že ten její nechce spát v pokoji s cizíma klukama tak jsem honem vymýšlela kam ho mám jako strčit... předtím mi holky psaly jako co ty šaty že nemůžou nic sehnat... tak sem jim je objednala a zaplatila (za 4 šaty 1115,-kč) a to ještě jinou barvu než jsem chtěla :-( hlavně aby už nějaký měly... jenže šaty došly, výjimečně všem seděly, ale zase se jim zdají děsně průhledný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! holky měly přijet v pátek aby mi pomohly s výslužkama (70ks) připravit ať už je to na sobotu nachystaný..... takže dorazí v 18h že to dřív nestíhají a teď mi píšou, že dorazí až ve 20h, aŤ do tý doby těch výslužek stihnu udělat co nejvíc ať můžou jít brzo spát a na svatbu se vypsat do růžova!!! A co jako ta moje kadeřnice jestli je teda taky učeše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vrchol nad vrchol!! Sem jim napsala, že jezdit v pátek vůbec nemusí, že si to udělám s mamkou a svědkyní sama, že to snad zmáknem!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
martí, tak tohle jsem měla já s tou jednou a pak mě žralo, že jsem se na ně nevykašlala ]-( místo toho, aby ti pomohli tak tě akorát prdí ]-( a napsala jsi to hezky, to ti schvaluju. spíš by ses měla vyspat ty do růžova, jejich den to není. já furt nechápu co ty družičky jako mají!!!!! jak mě tohle vytáčí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: přesně.............. než aby pomohly tak dělají spíš věci navíc o který se musím starat :(
Odpovědět
Profilova fotka
jak já bych je nakopala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky sto chutí jim říct, že jestli to je pro ně problém tak a´t se na to vykašlou a jen přijdou na obřad... než tohle :( to radši budu bez družiček nebo poprosím dvouletou sousedku ať mi jde za družičku.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
já to tak taky vyřešila, a ta se snad těší víc než ty velký
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlatý!! moc na vás myslím! už máte jen dva dny a vypukne to;-) já teda ještě týden ale i tak;-) teď mám dilema..měla jsem mít do svatby novou korunku - jako zub..ale teď přemýšlím, že mi to asi za ty nervy nestojí, že radši budu mít tamvý zub než žádný...tak nevím no..
Odpovědět
Čauko holky, jak vidím tak nervozita u vás už pracuje. Je to všude stejný. Měla ses na ně vykašlat a opravdu si vzít nějaké dítko- ti jsou aspoň sťaštní a spokojení, že můžou být jeden den za princezny. Je to tvůj den, tak si ho užij. Mě jde za družičku malá od sestřenice s mým synem. Oba jsou z toho nadšení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?