Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
areriv: taky bych byla pro to alespoň mamce říct předem...bude ráda a stejně by to poznala ;-) Ten nápad s přáním je zajímavý...a strach určitě neměj, budou nadšení, uvidíš ;-) A s kolektivem v práci si nelam hlavu...někdy to nevyjde na jedničku...nejlepší je to, že odtamtud brzo odejdeš pečovat o prcka ;-) x-) hannah: to je pěkný, že Ti v práci dali dáreček...mě původně také chtěli něco koupit, ale jelikož jsem nevěděla hned co, tak se shodli, že bude lepší, když mi dají hotovost a ať si koupím, co chci...a překvapilo mě i kolok vybrali :-)
Odpovědět
areviv: s tím přáním je to dobrý nápad a moc hezký, rodičům to řekněte, lepší než to řešit na svatbě, třeba by to tam prokoukli, před ostatníma to snad utajíte. Já byla těhotná před 2lety a mamce jsem to řekla docela brzy, před taťkou a ostatníma jsme to s přítelem tajili, protože jsem to chtěla dát taťkovi jako dárek k 50-tinám a vyšlo to, teda ještě to věděla mamka přítele, ale té jsme to řekli týdne před tou padesátkou, aby z toho pak nebyla vyjevená. Tátovi jsme dali zvětšený obrázek z ultrazvuku a hrneček s nápisem dědeček a byl z toho docela naměko, nikdy jsem ho tak neviděla, přestal úplně muvit. Bylo to první mimi v naší rodině. Držím palce ať se vám povede rodiče příjemně překvapit. Jinak my budeme mít na svatbě taky víc dětí, náš Adámek 15měsíců, holčička 1rok, klouček 9měsíců, klouček 3 a 2,5, holka 6 a pak 14 a 17 ale to už skoronejsou děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj půjdem k našim s úsměvem a oznámíme jim tuhle krásnou novinu,taky si myslím,že budou rádi,určitě jo,a taky 100% utrousí poznámku že jsme ještě mohli počkat, :-) ale budou mít radost... já bych taky chtěla z práce nějaký dáreček.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
renous : děkuju za podporu a inspiraci,to tatínek dostal krásnej dárek :-) snad to u nás taky proběhne takhle v pohodě :-)
Odpovědět
zase na druhou stranu proč by jste čekali, když už se berete, no ne? my jsme spolu 10let - to víš nesmí se to uspěchat :-D
Odpovědět
renous: tak to jste to udělali pěkně...to byl krásný dárek k narozeninám ;-) Teda asi se tu pak až budeme někdy čekat mimčo od Vás inspiruju...jakožto jedináček to bude pro naše asi doják :-) Ale myslím, že alespoň mamka tuší, že se snažíme...jsme spolu 7,5 roku (z toho skoro 6 let spolu bydlíme)...tak spíš čekají, kdy vybalíme větu, že čekáme mimčo...škoda, že to zatím nevyšlo, bylo by to pěkný překvápko na svatbu...ale mám to dostat právě přesně na den svatby :-| A myslím si, že tenhle měsíc to nevyšlo ;-( Tak snad někdy příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous : :-D to máš pravdu ....
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel : tak moc držím pěsti,aby to vyšlo co nejdřív...My jsme měli opačný efakt,ani jsme se nějak zvlášť nesnažili a ono se to povedlo... :-) šťastní jsme moc...
Odpovědět
hanyzka.zel: taky sem jedináček, tak si to umíš představit ;-) a jak dlouho se snažíte?
Odpovědět
renous: tak dát mýmu tátovi hrneček s nápisem "dědeček", to by ho asi kleplo :-D když jsem to četla tak jsem úplně vyprskla smíchy při té představě... :-D
Odpovědět
no bylo to ze srandy ;-) kdyby náhodou nepochopil ten ultrazvuk. No mně to taky přišlo divný - dědeček, ale za těch 15měsíců co Adámka máme jsem si zvykla :-) víš co babička z něj nebude :-D
Odpovědět
areriv: díky ;-) Tak to jste šťastní... renous: no prášky jsem vysadila loni v září, ale snažit jakože víc jsme se začali až nedávno...tak půl rok jsem brala, že se tělo dá dohromady...tak uvidíme, teď jsem se hodně soustředila na svatbu a na mimčo moc nemyslela...
Odpovědět
Článek se načítá
držím palce, aby vám to vyšlo co nejdřív ;-) hlavně se tím nestresuj
Odpovědět
renous: není to špatný nápad, snad si ho budu pamatovat, až mu to budeme říkat, to bude asi někdy na podzim, když se zadaří :-)
Odpovědět
renous: děkuji, budu se snažit, tak já se pomalu na delší dobu loučím...jdu z práce a pak hned vyrážíme směr Znojmo...možná se dostanu ve středu před svatbou. Budu mimo internet :-( . Papa holky :-)
Odpovědět
pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achůůůjte holky :-D Dnes jsem se byla hýčkat na kosmetice, suprově jsem si tam porelaxovala...až na čištění a trhání obočí. Jinak jsem se rozhodla, že až do svatby budu relaxovat! je to už za tejden, tak úplně vypnu a hotovo. ;-)
Odpovědět
petrusew: já byla na kosmetice ve středu, moje kosmetička dělá čištění ultrazvukovou špachtlí, či jak se to jmenuje :-N a to je pohodička, akorát že se mi teď udělal na spánku roj beďarů, asi z toho vedra a jak to podráždila ]-( tak to jsem zvědavá jak budeš relaxovat, já myslím že ten poslední týden bude nejnáročnější, co se příprav týče
Odpovědět
Profilova fotka
se někam zamknu a nebudu komunikovat s okolím :-D No máme vše, hudba na radnici traky domluvená, šaty se pojedou vyzvednout ve čtvrtek, ve středu bych měla jít cvičit, ale nevím, jestli půjdu, abych se moc nezapotila a neosypala se. V pátek se budou rozvážet výslužky, přijede sestřenka a tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky na rozlučku je všechno připravený :-D a jde se zapíjet svoboda :-) zítra mám sousedovic holčina oslavu narozenin, tak jsem zvědavá jak to tu přežiju :-D na kosmetiku bych šla zase :-D
Odpovědět
Tak jsem přidala fotku malý trochu starší alee aspon něco :-D
Odpovědět
červenec holky, už nám to začíná jupí, přeji všem ať vše důležité vyjde jak má a těším se na první dojmy a rady. Má někdo svatbičku hned zítra?? Těm přeji kort a doufám, že se podělí o zážitky a zkušenosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zítra mám zapíjení svobody a chci se Vás zeptat... když jsem tam pozvala 8 holek mám za ně platit útratu, nebo stačí jen když zaplatím panáky? Já vůbec nevím
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn: já jsem byla jen se svědkyní a družičkama a zaplatila jsem holkám šaty za necelých 300,-kč takže sem jim pak už nic neplatila... šábly sme se o útratu rovným dílem... ale kdybych jim šaty nedávala tak bych každý zaplatila véču, ale pití ať si platí každá sama
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nic takového dělat nebudu, ale v pátek před přijede moje drahá sestřenka, kterou jsem půl roku neviděla. Moc se na ni těším. domluvili jsme se, že uděláme až pak - asi 17, nebo ten týden po. Kamarád má svatbu a spousta lidí o tom neví, tak jsem zvědavá na reakce. Myslím že v pátek před si jen tak u našich posedíme, popijeme vína a tak, ale všeho s mírou 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky je mi jasný že tu nikdo asi nebude, ale rozlučka byla super a dostala jsem i super dárky :-D mám takovou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu jsem! To je fain, že se ti rozlučka povedla!
Odpovědět
Profilova fotka
tak se pomalu připravuji na rozlučku. Jsem zvědavá jak to bude probíhat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jaké pak si dostala dárky?
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn: ještě jsem si je od kamarádky nevyzvedla, až je budu mít doma, vyfotím je a hodím na fb :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?