Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera, tak to je super;-) hezky si osvěžte zítra vaši svatbičku;-) A dovču si taky mooooc užijte;-) a ať je vaše úsilí co nejúspěšnější;-)
Odpovědět
Leni: jé, už v úterý na dovču, tak to je super, moc si to užijte ;-) I tu svatbu, na kterou dneska jedete... lostris: teda ty máš ale sny...ale chápu, nervy mi taky pracují a zdají se mi různý blbosti, ale ještě jsem svatbu ve snu zrušenou neměla...jen mi vyrostl obří beďar :-( mysickaa: panečku vy jste šikovný, takhle pěkně napéct. My uděláme jen koláčky.
Odpovědět
teda tady už toho přibylo za tu dobu co jsem se přesunula z domova do práce :-) lostris: pěkné sny, to mě se zase zdá, že nic nestíháme a že nemám kytku ani šaty a už je čas odjet na obřad a jsem z toho děsně zoufalá... leni: tak to už máte za chvilku, já se taky těším pak na dovču... Jinak ráno mi ruplo v zádech, když jsem se skláněla pro žehličku, a teď při vstupu do budovy v práci máme jediny čtyři schody, tak jsem si skoro zlomila nohu....tak čekám, co mě dnes ještě potká...a ty záda doufám, že mě přejdou, když máme jít zítra pařit na rozlučcce... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no, holky, to šikovný sice možná jo, ale už abychom to zvládli;-) je u toho sranda, samý babinec;-) ale užijeme si to;-) těším se na to, i se toho bojím;-) ale to se zvládne;-) hannah: to dávej na sebe pozor! lostri: a znáš takové to blbé pořekadlo, že když se Ti zdá o Tvě vlastní svatbě, že se nevdáš? to já bych fakt musela zůstat sama až do smrti:-D
Odpovědět
mysicka: to se máte, že pečete, já původně chtěla taky s babičkou, ale nějak to holt nevyšlo... jinak já znám taky ze snáře, že pokud se někomu zdá o svatbě, ať už vlastní nebo cizí, znamená to nemoc nebo smrt v rodině :-( ale nechci vás strašit, mě už s ekolikrát zdálo o svatbě a v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: tak my dvě jsme bohužel i tu smrt v rodině zažily...ale vše se zvládne!!!!!
Odpovědět
hannah: dávej na sebe pozor! Ale tak snad už sis to zlé vybrala a už budeš mít klid ;-) holky, já na snáře moc nevěřím...to už bych byla několikrát mrtvá a o svatbě bych si mohla nechat leda zdát... mysickaa: tak to je smutný, že jste to zažili :-( ale na druhou stranu si člověk musí říct, že tak to v životě chodí...jeden odejde, druhý přijde
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: jj, bylo to šíleně těžké, nečekané...a to jsem měla =psaát diplomku, dodělávat školu, chtěl ajsem to nechat na podzim, ale s dědovou pomocí v nebi se to vše zvládlo a já jsem otitulovaná..bude nám tam moc chybět, ale vím,e že i tak s nám i na té svatbě bude a teď nás i s babičkou nestálé hlídá;-)!
Odpovědět
mysickaa: tak to si piš, že bude pořád s vámi ;-) je to ale hodně šílený, když to je nečekaný...a ony všechny takovéhle události přijdou v tu nejméně vhodnou dobu, ale člověka to pak i posílí. Mě se stalo to, že při maturitě mamině zjistili bouličku v prsu a šla na operaci...samozdřejmě to byla rakovina a musela na chemoterapie...a na první šla, když jsem měla svaták a bylo jí neskutečně zle...a tehdy jsem si řekla, že je jedno za kolik, ale kvůli tomu, aby měla radost, tak to musím dát...a ikdyž jsem byla psychicky na dně, tak jsem maturu udělala...mamka se vyléčila...dneska to je 8 let skoro přesně a pomáhá mi se svatbou :-) . Fakt to člověka i nakopne ;-) A kamarádce takhle umřel měsíc před svatbou taťka...je fakt, že byl hodně nemocný a tu svatbu uspíšili hlavně kvůli němu...aby si užil, že jedna dcera bude vdaná...bohužel :-( kámoška svatbu dokonce chtěla zrušit, ale taťka si přál, aby se konala, ať se děje co se děje...ale bylo na celý rodině znát, že to těžko nese...ale tak tyhle sny snad nic takového pro nikoho nepřinesou a budeme se všichni radovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mne taky umrela babicka, je to uz dva roky, bylo to 14 dnu pred mou magisterskou statnici a bylo to hodne tezke, ale cas vse zahoji. vzdy si rikam, ze ten stary clovek si odpocinek zaslouzi, horsi je, kdyz to potka nekoho mladeho a necekane, fuj pryc od takoveho tematu! U nas je nadherne a sviti slunicko, zacina nam festak a ja uz se taaak strasne tesim :-)
Odpovědět
přesně tak, pryč od tohoto tématu... já začínám stresovat, neboť se bojím, kdo to všechno ohlídá v tu sobotu před obřadem, když jsem si vymyslela, že mě ženich uvidí až na obřadu... já jak si to nazjistím sama, tak z toho mám děsnej stres, že to nebude, tak jak mám vymyšleno...
Odpovědět
Ahoj, to jsou tedy témata.... mně se zase zdálo, že nemůžu mít děti, probudila jsem se celá zpocená. Zvláštní, když už pár týdnů jsem se bála, že jsem těhotná. Tak jsem si včera udělala test a negativní a jak jsem se uvolnila, tak jsem za pět minut měla měsíčky :-) jasně, chceme děti, ale když už to vydrželo tak dlouho (9 let), tak by to ještě tu chvilku mohlo :-) už abychom byli na svatební cestě.... Jo, máme byt !!!! Tak už jsme chudý a zadlužený :-) ale děsně šťastný... já mám pro svoje blízké, co už se mnou nejsou (děda a pejsek), nazdobený kamínek (jako budou mít hosti jmenovky)
Odpovědět
Článek se načítá
hannahsyr: toho se taky obávám, že to mám až moc promyšlený, ale nikdo to neohlídá, tak se na to snažím nemyslet, ono to bude krásný i bez některých detailů, snad...:-)
Odpovědět
vosinka: tak to gratulece k bytu ;-) to je super hannah: taky mám trochu strach, aby to všechno klaplo...tak si to tak trošku budu hlídat, ale stejně si říkám, koho asi pověřím, aby to organizoval za mě...ale asi se toho sama ujme švagrová.
Odpovědět
Tak jsem ráda, že nervózní nejsem sama :-D Když se vidím teď, jsem zvědavá, co bude v pátek před svatbou :-. Jinak my budeme v úterý rozvážet koláče+cukroví, tak budeme mít další velkou věc za sebou. Naštěstí nám to pečou známé "tetičky". Je to poctivá práce a výsledek je vynikající. Už s tím balením bude práce až až. Dneska celý dopoledne stříhám mašličky :-D Včera jsem byla na zkoušku líčení a za mě spokojenost. Sice je to mnohem výraznější než jsem zvyklá. Přece jen stíny vůbec nepoužívám, jen řasenku. Ale zase si říkám, že je to přece jen na svatbu a navíc na těch fotkách není na škodu, když má člověk výraznější make-ip. Tak snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já byla dnes na tréninku ve fitku, pak na 90min thajské masáži se svědkyní (ta prťavá thajka mi dala pěkně zabrat!!!) a za chvilku pádím na rozlučku :)) a včera mi volali ze stavebního studia, že si mám příští týden dojít na generálku šatůůů.... hola hola svatba volá!!!!!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahujte ženy 8-) Tak mám po ftákách...nesmím tančit a musela jsem doktora ukecat, abych mohla na operaci až po svatbě, ale musela jsem slíbit, že nebudu tancovat a budu o berlích. Už jsem objednaná na 28.7 na operaci, prej to bude dost HUSTÝ, ale zvládneme to. Prozatím se vyhnu totálce, prej vyzkoušíme toto a uvidíme. Tak snad se to chytí... jooo a nesmím brát antikoncepci...tak to je v prdeli! Já nerada sex s kondomem, ono to tak divně vrže :-N
Odpovědět
mavo - já jdu taky příští týden na generálku. Šatičky už budou vyčištěné a nachystané pro mě, naštěstí je už přede mnou nikdo nemá. petrusew - ty zdravotní problémy přijdou vždycky jako naschvál v nejméně vhodnou dobu, to naštve, ale tak nic se nedá dělat, člověk se s tím musí nějak poprat. Tak budu držet palečky,ať vše dopadne co nejlépe a jsi co nevidět zase jako rybička ;-)
Odpovědět
já jsem si včera volala do salonu a řekli mi, že můžu přijít na zkoušku šatů už zítra, ale týden přede mnou je má jiná nevěsta, tak mi to přijde divný, ale prý můžu přijet i v úterý 6.7. tak to radši nechám až na to úterý, až budou vyčištěný a budu vědět že je upraví správně na mě petrusew - tak to máš smůlu, držím palce ať to bolí co nejmíň a operace je bez komplikací dneska jsem vyzvedla upravenou kravatu pro našeho prcka, foto jsem dala do albíčka, moc se mi v tom líbí :-D taky jsem nakoupila krabičky na výslužky, tak je jdu dávat dohromady :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky srandááááááááááááá na to, že mám 14 dní před svatbou, tak mi dneska moje kadeřnice napsala, ať se nezlobím, ale že dneska nestíhá - z 90% to píše pokaždý když k ní mám jít - ať přijduv pondělí a to jsem na zkoušce ještě ani jednou pořádně nebyla!
Odpovědět
myska84: tak zatím máš "čas" ale aby ti to nenapsala v den svatby
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme dnes s přítelem byly konečně na zkoušce prstýnků, dělali nám je na zakázku podle těch co mám v albu... kdybyste viděli tne výsledek, vůbec se nepodobají tomu vzoru, jsou fakt osklivy a nelíběj se nám, nevíme co dělat, za 14 dnů nám nikdo prstýnky neudělá a navíc v tom máme zlato asi za 5-6 tis., plus jsme dávali zálohu 6 tis., ach jo...co radíte? vůbec na nich nejsou vidět ty okraje z cervenýho zlata a jsou děsně masivní, vůbec ne jemný, jak maji snubaky být...
Odpovědět
my jsme si dávali prstýnky taky dělat na zakázku, ne teda podle obrázku, ale popsali jsme je a jsme moc spokojený. Vy jste jim řekli že se vám nelíbí? Jestli se nepodobají té předloze, tak by je měli předělat, ale je to těžký takhle narychlo. Oni i na té fotce co máš v albu vypadají dost masivně.
Odpovědět
Profilova fotka
renous: rozhodla jsem se, že od ní odcházím, tohle mi za to nestojí a jak píšeš, aby to nenapsala v den svatby.... hanna: co reklamace? ty jo to by mě asi omyli!
Odpovědět
myska84: naštěstí toho za 14dní můžeš ještě vyzkoušet víc ;-)
Odpovědět
to dělala jedna paní, kterou mi doporučila kámoška, má dvě malé dílny, jednu v praze a jednu v mníšku, a dělá jen na zakázky, ani nemá krám, říkala, že udělá přesně ty co máme podle vzoru, jen bez kamenů a že to určitě půjde. Měli být do konce května hotové, pak se to pořád protahovalo, že prý jim nešli ty okraje, no taky to podle toho vypadá, okraje z červeného zlata nejsou vůbec vidět, v úterý si je máme jít vzyvednout... přítelovi se taky nelíbí, prý na to, že je máme mít celý život, jsou prý hrozný, a 17 tis. cena, za to jsme mohli mít krásný jiný... ach jo... jdu radši spát, zítra mě čeká finální zkouška šatů, aspoň něco co je jistý a hezký...
Odpovědět
myslíš že by je nepředělala?? jeslti jsou opravdu tak ošklivý a ta cena je taky docela ošklivá ;-)
Odpovědět
hanna: my si nechali prstýnky na zakázku vyrobit ve zlatnictví žabka (ve Smržovce u Jablonce), naprostou vymyšlenost a udělal je pán za 9000 Kč, jen nevím, jestli by to stihl tak rychle, nám je dělal měsíc, ale byla to fakt nestandartní zakázka (jsou s keltským vzorem) a posílá je poštou.
Odpovědět
vosinka: jo koukali jsme na to taky, navíc smržovka není tak daleko od místa naší svatby a píšou tam do 10 dnů...uvidíme v úterý, to se to rozhodne, ovšem nevím, jak nám vrátí peníze a zlato co jsme do toho dali :-( Celou noc se mi o tom samozřejmě zdálo.... No jedu si spravit náladu na šaty. Mějte se a hezkou sobotu všem.
Odpovědět
Mně zase "vybouchla" nehtařka. A docela mě to namíchlo, chodím k ní už 2 roky a byly jsme spolu na svatební nehtíky už snad půl roku domluvený :-( a ještě před 14 dny jsme domlouvaly detaily. Prý ať se nezlobím, ale že jede na dovolenou. Takže mě to samo pěkně namíchlo, už jsem si naštěstí našla jinou, ale k téhle už teda nikdy. Ať si uvdědomí, jak se má k zákazníkům chovat! hannahsyr - teda to je nepříjemný. Já se právě komplikací s prstýnky dost bála, takže je máme doma už snad od dubna. Řešili jsme to dost s předstihem. Přece jen je to jedna z nejdůležitějších věcí. Dneska jsem celý dopoledne vyráběla svatební čokoládky a naštěstí jsem vydržela a máme je kompletní. Další věc hotová :-) Ještě příští týden mandličky a zkompletovat jmenovky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?