Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Holky, poraďte mi v jakém programu měníte velikost fotek, abych je pak mohla přidat do alba.Nějak nemůžu na nic přijít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky;-) tak jsme se opět vrátili z nákupů a mamča má konečně šaty;-) jupííí;-) mavo: to mě mrzí! jako družičky jsou tvé spolužačky? ono to člověka vždycky zamrzí, ať je to jakákoli situace..ale nic si z toho nedělej, třeba si myslely, že tam jsi a ty jsi se zatoulala...nevím... lostris: díky za fotky na fb;-) Jde vidět, že jste se měli úžasně a Leničce a Tomovi to mooooc slušelo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: fakt mě viděly, že stojím opodál a nic!!! :( jsou to moje spolužačky no... :( jdu taky mrknout na fotky na FB!!!! už jsem celá nedočkavá! e.trousilova: já to dělám v microsoft office picture manager
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: já taky v picture manager
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: kde si koukala na ty fotky??? já je nevidííííím :(
Odpovědět
já chci taky vidět fotky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja si tam ty fotky dala, ale jeste jsem je nezverejnila, chtela jsem, aby je nejdriv videla Lenicka, jenze pak uz zase nebudu mit cas, protoze chystame festival... Slibila jsem jedne neveste, ze tam budou a ze se na ne muze podivat, no :-( Snad se na me Lenicka zlobit nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
no to já taky :-(
Odpovědět
já chci taky vidět fotečky :-) mavo: teda holky jsou zvláštní, že o Tobě věděly a nešly Ti říct, to by mě mrzelo a naštvalo...asi bych to od nich chtěla vysvětlit
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: taky že jim to večer řeknu... že na mě pěkně prdí, že na ně taky budu prdět!!! spíš jim řeknu, že mě to mrzelo.. že se fotí samy... máme večer ještě úplně celá třída rozlučku...
Odpovědět
mavo: tak to jsem docela zvědavá, co Ti na to řeknou, že se fotily bez Tebe...to jsou hodně dobrý kámošky?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: na fb..mrkni do alb Markétky a tam;-) neboj, Markét, Leni se zlobit nebude!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanyzka: no jedna se už omlouvala...ale nic neřekla jako proč a tak... hodně dobrý.. to mám jen jednu, ta mi jde za svědka.. tyhle 4 jsou takový... "nejlepší" ze školy.. s kým sem se tam nejvíc bavila..
Odpovědět
mavo: tak si z toho hlavně nic nedělej a nelam si jima hlavu...ale chápu, že to mrzí. Já třeba mám kámošku jen jednu...na střední jsem měla jinou holku, se kterou jsem se bavila a to hodně a pak pár dalších, se kterýma méně...holky se vždycky tvářily, jak je to všechno skvělý, ale skončila škola a ještě chvíli jsme byly v kontaktu a pak to postupně utichlo...a dneska se bavím s úplně jinou, se kterou jsem tehdy chodila do třídy a moc jsem s ní nemluvila...a dneska je to ta nejlepší holka na světě a jde mi za svědka na svatbě...zjistily jsme po letech, že máme stejný zájmy a podobný povahy a rozumíme si mnohem lépe než jsem si rozumněla kdy s kýmkoliv jiným. Je možný, že u vás to bude podobný...ve škole si máte hodně co říct, ale škola skončí a některá přátelství to nevydrží...a některá ano ;-) Tak uvidíš...stejně je nedůležitější mít toho spávnýho chlapa vedle sebe ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zase se po dlouhé době hlásím, ani to tady nestíhám dočíst. Lenko, moc blahopřeju a přeju vám hrozně moc štěstí. My máme fakt frmol, nějak to jde všechno najednou, do příprav svatby se objevil bezva byt, pokud to všechno klapne tak ho příští týden koupíme. Ale je v našem rodném městě v Klatovech, chtěli jsme se tam vrátit, jen je to najednou rychlovka. Takže jsem absolvovala pohovory a mám i novou práci :-) od srpna. Síla, co? Navíc mám super tchýni :-) řekla nám, že má moc povinností ( je učitelka), takže na další povinnost (jako naše svatba) bude myslet až za 14 dní :-D není to bezva? o stěhování zatím nic neví, naštěstí, kecala by i do toho.... užívejte si přípravy, taky jsem pro sraz na Moravě....
Odpovědět
Profilova fotka
vosinko, to je teda frmol, to ti povím :-D Hlavně, aby se vám tam dobře bydlelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda když váš čtu, tak mám pocit že jsem úplnej žabař..a to to mám za 10...Jelikož jsem na ruce nešika, tak si většinu věcí nechávám dělat a tak jen trnu jestli květinářka nezpomene na vývazky s mytrou...zda toho bude dost..zda fotograf vážně dorazí...Prostě už správně plaším... Kdžy jste tu mluvili o zklamání..mě moc mrzí chování mý svědkyně..slíbili jsme si to už v pubertě (někdy ve 13), že si budem dělat svědky...A nevím proč jsem čekala z její strany zájem, nabídku pomoci..A ono nic..Jediný co jí trápí je aby byla dost krásná...Volá mi třeba jakou bude mít kytku, aby si k ní koupila šaty...Chvíly jsem omlouvala že je čerstvě zamilovaná a chce být se svou láskou, ale už mi to úplně normální nepřijde...A já budu určitě taková trubka, že až se bde vdávat ona, tak u ní budu připravená v pozoru a pomáhat s čímkoli...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a byla jsem na rychlé zkoušce šatiček kvůli fotce ke kadeřnici;-) byla to paráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brindik: já si to se svojí kámoškou taky slíbila ještě na střední škole, ona mi za svědkyni jde a nemůžu si stěžovat, protože se snaží, pořád se ptá s čím chci pomoct atd., ale ona bude mít svatbu 2měsíce po mě a za svědkyni jí jde holka, kterou zná ani ne půl roku... kdyby to byla její sestra tak to chápu, chce rodinu,ale tohle... je mi teď trochu líto, že mi za svědka nejde brácha :-( ale co už....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: já kdybych měla bráchu tak bych asi chtěla za svědka jeho... ale jelikož jsem jedináček tak jsem to řešila kamarádkou a dlouho jsem se rozhodovala mezi dvěma, ale pak ta jedna udělalo něco co mě mrzelo, že jsem si všema deseti vybrala tu druhou a nemůžu si jí vynachválit! byla se mnou zkoušet šaty, chce jít i na poslední zkoušku šatů se mnou, sama si nějaké kvůli mojí svatbě pořídila, bude mi pomáhat dělat výzdoby a výslužky, pomůže pak mojí mamce uklidit až my budeme na svatebce a ještě spolu jdeme v pátek na masáž :) a ona má bráchu, takže ani nepočítám, že jí za pár let za svědka půjdu, ale budu se jí stejně tak věnovat, jako se ona věnuje mě, svědek nesvědek..
Odpovědět
Profilova fotka
mysicko a jak sis připadala? jako nevěsta? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásně:-D až neuvěřitelně, že je to tak blízko;-) idu stahovat fotky;-)
Odpovědět
brindik: nelam si s tím hlavu, já jsem taky nešikonvá na ruce a tak spíš hodně věcí neřeším...děláme malou a takovou nenormální svatbu...takže vývazky mít nebudeme...nechcem je. A jako svědka jsem si vzala kámošku ze střední, se kterou se poslední roky hodně bavím...jsem jedináček, takže někoho z rodiny jsem vzít nemohla a sestřenky jsem nechtěla (ani nejsou zvyný, máme dost pocuchyný vztahy), ale neřeším, zda si ona jednou vezme za svědky mě nebo ne...když by chtěla, ráda jí to oplatím a rovnou jsem ji uklidnila, že se mnou nemusí všude chodit a zařizovat...nemá tolik času, ale jsem ráda, že tam s námi bude i se svým přítelem, jsou oba moc fajn. mysickaa: tak to je super, že sis připadala krásně ;-)
Odpovědět
Holky, mě jde za svědkyni moje nejlepší kamarádka, no ale má ted špatné období doma, takže jí vůbec se svatbou neobtěžuji, ale trochu mě to mrzí, že to s ní nemůžu pořádně probrat:-)Ale nemám jí to za zlé, chápu to. A někdo třebas ení takový, že by pořád volal, co člověk potřebuje, třebas to ty holky nemyslí špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bráchu mám, ale za svědka mi půjde moje nej kamarádka, je jako moje SÉGRA :-D
Odpovědět
jé holky, nemůžete mi do IP poslat pod jakým jménem na fb mám hledat ty Lenčiny fotky? díky :-)
Odpovědět
MĚ TAKY PROSÍM ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak musím říct, že mám ty nejbáječnější sestřenky;-) normálně mě odpo unesly a šla se "zapíjet" svoboda;-) moc se nepilo, jde se zítra do práce nebo jsou holky těhotné, ale o tom to není;-) moc jsem si to užila a nikdy na to nezapomenu!! bylo to perfektní;-) já v teplákách a vytahaném triku;-) ale super;-)
Odpovědět
holky můžete mi taky prosím poslat do IP, pod kým se na FB můžu podívat na fotky z Lenčiny svatby, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlatý,těší mě váš zájem,ale zatim stojí za kukandu jen výzdoba hostiny(Markétčina prace),já pevně doufám,že alespoň na nějaké fotce budu vypadat k světu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?