Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda ;-) areviv:nooo,krásný menu ;-) mysickaaa:tak šup šup!Vyfotit oznamko a šup do alba!!!Ať se můžem taky rozplívat :-) holky zítra máme rozlučku se svobodou.....ojé...to bude nablinkáno v alejí :-D Já teda moc pít nebudu,páč mám pak velký okna a ráda bych si svojí rozlučku pamatovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: zrovna jsem na Tebe myslela, že mátě rozlučku;-) Tak si to užijte a mějte se famfárově;-) oznamko dám do alba, až bude hotové, tohle je jen náhled grafiky;-) a ten papír bude součástí krabičky s keramickými srdíčky;-)
Odpovědět
Tak děvčata konečně jsem si po dlouhé době vyšla s tím mím sama bez malý /hlídali moji kluci/ -je ale výhoda že v 8 hodin večer usne a spí až do rána- přišli jsme až v 1hodinu ráno je ale fakt že jsem klukum pořád volala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po asi 200 letech. Prosim vas - jak budete zdobit kostel? My to chteli nejdriv venku, ale zenich se ted rozhodl, ze to bude v kostele lepsi... Doted jsem prave tu vyzdobu kostela neresila, ale ted budu muset, chjooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: my teda svatbu v kostele nemáme, ale viděla jsem vevnitř výzdobu a jen takové bílé kroužky s mašlí až dolu a vypadalo to moc hezky... jestli to tady ještě někde najdu, tak ti to pošlu... bylo to decentní a přece jen výzdoba :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Diky moc, budu muset nekde priobjednat organzove masle... Nebo je nejak jinak stvorit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak roulučku se svobodou jsme s Tomáškem úspěšně přežili :-D Bylo to úžasný,holky se opravdu našňořily a všechny přišly v kostýmech!Já jsem nakonec měla i to okno,prostě jak začli lítat panáky...no ale i tak to stálo za to!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: Super, mam z toho radost, my si na to jeste pockame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera tak to bola rozlucka so slobodou ako ma byt ;-) lostris my mame kupenu bielu organzu a urobime z nej nejake masle a dame na lavice v kostole. plus este sa nejak ozdobia dvere. my budeme mat svadbu v malom kostole na dedine, takze tam sa tej vyzdoby ani moc nema kde dat.
Odpovědět
Profilova fotka
no nas kostel je prave docela velky... Zitra maji mamky sezeni, tak se tam musime vsichni nejak domluvit. Jinak pred chvili jsem byla na prvni zkousce zavoje, bude mi ho sit jedna kamaradka, tak jsem zvedava a o vikendu jsem konecne dodelala vyrobu svatebnich oznameni, tak ted muzu zacit pomalu nadepisovat a davat do obalek, at to mame hezky v klidu :-) Jak dlouho pred svatbou to budete roznaset? Ja porad nejak nemam predstavu, aby to nebylo moc brzo, ale zase ne uplne pozde, co ja vim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) lera: paráda, že se zapíjení vydařilo;-) a super fotky, doufám, že ještě přibudou;-) lostris: my budeme vázat na lavice bílé mašle a věnečky z myrty..a na oltář ještě budeme dávat kyti..asi nějaké aranžmá v nějaké misce nebo tak..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moje :) už máme finálový oznamko!!!!!!!! a ve středu jdu sestavit menu + zeptat se kolik stojí kapela tak jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) jsem tu zase :-) a vypadá to, že budeme mít kapelu :-D já mám radost!!!!! Jsou to 3 chlapi, hrajou prej pěkně a každej si za den bere 500 kč :-D!!!!! jen pořád řeším družičky a to vypadá, že je asi už nikdy nevyřeším :-( ....
Odpovědět
Ahoj holky, jsem v práci, tak jsem konečně zavítala i sem. Teď to vypadalo, že se bude svatba rušit, s budoucím manželem jsem se rozhádala, chtěl jít na půl roku marodit a to by žádná svatba nebyla, ale povedlo se mi ho uklidnit a svatba bude!!!! Tenhle víkend jedeme na Slapnici ve Skryjích zaplatit zálohu na hostinu a párty, domluvit výzdobu stolů a menu. Musím koupit boty a jít na druhou zkoušku šatů. Jsou celkem dlouhé, tak je budou muset zkrátit. Jinak jsem konečně dodělala mašle na kliky aut a mašle na kapotu, jen musím naměřit, jak dlouhé udělat šerpy. Tenhle týden mě ještě čeká schůzka s fotografem a kameramanem, s kamarádkou, která mi dělá svatební dort a dorty pro maminky a ještě se švagrovou, která dělá kytici a květinovou výzdobu. Uf, ještě k tomu jsem teď 4 dny, 12 hodin v práci. Ani na matrice jsme nebyli :-( Nějak začínám nestíhat, je toho moc ;-) A už mám i základní návrh na oznámení, které dělám sama, je to jen jednoduché s jedním obrázkem a bílým pozadím, jen ho asi nechám vytisknout na nějaký krásný papír. Tak svatbě ZDAR!!! Evik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny přítomné i nepřítomné nevěsty :-) lostris : my už máme oznámení roznešené od dubna,Rozdávali jsme ho první týden v dubnu.A ještě že tak,ptotože polovina zvaných si chtěla naplánovat dovolenou :-) myska84 : tééda tak to je super s tou kapelou,to jsi na tom líp než my :-) a to bylo obav,že nebude kapela...super,mám radost ;-) Já si jdu dneska v 18h zkoušet podruhé šaty,doladíme délku a takové ty věci,už se těším až budu mít šatičky zase na sobě,musím si to pořádně užít,protože pak je budu mít an sobě až týden před svatbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj při dnešku :-) My mame dnes s zenichem a rodici prvni spolecnou domluvu, abychom sladili vsechno, jak ma byt, tak snad se nepohadame :-) Vcera jsem dodelala krasny kosicek pro druzicku, jestli se mi povede vyfotit, dam ho do albicka. A taky jsem se k veceru dala do vyroby svatebnich cokoladek, vetsinu veci si resim takhle sama, mam rada rucni prace, navic usetrim a jeste to mam podle predstav :-)
Odpovědět
lostris: Svatá pravda, ruční práce jsou super, člověk se zabaví (stejně jako já při noční dvanáctce v baru) a hlavně z těch ručně dělaných věcí má člověk větší radost. ;-)
Odpovědět
Holky, jestli jste na facebooku, tak tam mám fotky. Přidejte si mě do přátel je to profil E.Trousilova. Mám tam šaty, prstýnky a vše co už mám doma. Pak napište co vy na to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím po delší době. my už se snažíme o mímo, tak uvidíme kdy to vyjde ;-) co u vás nového? my už skoro máme prstýnky, ale já je uvidím až při obřadu, bude to pro mě překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj glumbi :-) Tak preju hodne zdaru! Ja chci zacit asi az koncem leta, chci si jeste uzit svatbu a dovolenou :-) No vsak uvidime, zatim to nejak neresim :-) My konecne prstynky objednali min. tyden, hrozne se na ne tesim, uvidime, jak se podari zlatnikovi udelat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: my tak trochu musíme těhotnět ;-) a jaké máte vybrané prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Aha, tak to chapu ;-) My taky neminime otalet, zenichovi je uz 35 :-N Prstynky jsme vybrali z bileho zlata, takove dost masivni, jen cele hladke, leskle a ja tri briliatiky :-) A co Vy? A jak jsi nakonec vyresila potahy?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Je, prstynky uz vidim v albicku, jsou krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:potahy budou, dokonce nám v hoteu budou přenášet židle z klasický restaurace do salonku, aby na ně potahy šly ;-) můj prstýnek bude mít 5 kamínků a přítelův jeden, snad budou hezký
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Urcite budou krasne :-) My nakonec ty potahy dostaneme jako darek od pribuznych z USA i s tema organzovyma stuhama ve smetanove barve :-) Ty uz dosly, potahy zatim ne, ale verim, ze to bude vypadat paradne :-) Ted jsem si rekla, ze se zase budu chvilku svatebnim pripravam venovat, posledni dobou jsem to nejak flakala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
juuu to bude krásný ;-) já už tak nějak vše mám a věci, ketrý má nastarosti ženich neřeším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mne jeste par veci chybi - spodni pradlo, nejake balerinky na prezuti, objednat kosmeticku (k zadne nechodim, tak nemam zkusenoti) no a dasli prkotinky, ani uz nevim co vsechno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to já možná budu kosmetičku měnit...moje mě docela štve ]-( jsem už docela ráda, že je skor vše zařízeno a chvílema si říkám, už aby to bylo za námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky, zacinam mit nerviky - hlavne z provozniho v restauraci, ale snad to nejak dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) wohohoooooooooooo;-) tak jsem dneska uděla stácnice ze zsv;-) a už jsem Mg..ještě r a tečka je to v kapse;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?