Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak to je super, že ste prstýnky sehnali a snad ještě v té správné době než se zdraží ;-) a já je chci taky vidět, tak šup šup!
Odpovědět
Profilova fotka
šup šup;-) utřu nádobí a jdu na to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka :-D tak jo :-) a pak se zastav tady ke me do prace.. ho i umyt, ju? :-P
Odpovědět
Profilova fotka
když mi zaplatíš cestu:-D není problém;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to tam je;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:jééé,ty jsou rozkošný!!! ;-) já mám podvazek už v album od rána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to neni možny!!!!Ještě dopoledne tam fotky byla a ted je fuč!!!Sakra že by duch co krade fotky? ]-( Dám jí tam znova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera;-) děkuju;-) byla to láska na první pohled, ale vůbec jsem si je nechtěla zkoušet kvůli podpatku, přítula nakonec přitvrdil a sedly;-) jo? a kde je ten podvazek? asi jsem slepá;-) a jaký budeš mít ten závoj?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, já ho vlastně zahlédla na fb;-) nádherná modelka;-) krásný;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je tam :-) To by mě fakt zajímalo,jak je to možný,že se ty fotky najednou stanou neviditelnýma ]-( ten co mám na fotce,ten ne-byl moc zdobenej.Ale jen čistě bílej a dlouhej :-) A Ty?
Odpovědět
lera1: pěkná modelka :-D mysicka: botky vypadají hodně pohodlně, tak se myslím nemusíš vůbec bát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ale už jsem vážně vytočenááá!!!Teď jsem tam už přidala podruhý fotku s Kubríčkem a podvazkem a zase zmizela!!!Tak je to možnýýý???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: takže ani jeden závoje co máš u šatků nee, ju?;-) Bude Ti to mooc slušet;-) no, já jsme chtěla svůj vlastní závoj, tak jsem si ho objednala, dneska by mi ho měli dát do pošty, tak snad brzo dojde;-) budu ho mít asi po zadek a nezdobený, myslím, že dvě vrstvy, jen kraje budou olemované;-) hannah;-) no já se bojím, protože jsem zvyklá na tenisky;-) ale těch 8 cm navíc je poznat;-) nemusím si stoupat na špičky, když chci pusu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no podobný co budu mít mám v albu(takovej ten dlouhej a jednoduchej)holky,my už to máme za 3 měsíce a 5 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ten je moc pěkný, jemný;-) to to letí;-) my od středy za 4 měsíce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No letí to strašně :-) Ale je to fakt jedno z nejkrásnějších období v životě :-N ou,až mě slzička málem ukápla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já si teď užívám, že jsme o víkendu zařídili tolik věcí;-) tak si slzu hezky otři;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Včera z Tomáška vylezlo(už po druhý)že by chtěl mít bílej frak a cilindr :-) tak se asi nakonec pojedem juknout i do půjčovny na pánský obleky.A to má dva tmavý nový obleky doma(potřebuje je do práce) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hups a je to,psala mi adminka,že podle pravidel zvířátka sem nepatří,tak chudák Kubríček nebude slavná modelka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jee, to je od něj hezký;-) tak budete shánět frak;-) já jsme chtěla tmavého ženicha a on sám chtěl tmavý oblek, ono se vesměs shodujeme ve všem;-) jéja, jak nepatří? vždyť jsme ty pesany viděla víckrát... musíme Kubríčka proslavit na fb;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no přesně!Chudák,nevim,jak bych mu to jinak vysvětlila :-D no Tom se právě vyjadřoval,že pohoda,půjde v novém tmavém a najednou tohle :-D Ale jo,mě se líbí,že to nebere,jako že do čeho ho navlíknu,v tom půjde,ale že chce vypadat podle svého přní :-) oznámení taky vybral a že se mu povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: přesně, hlavně že sami vyjádří svůj názor, to jsem neskutečně ráda!;-) Barvu obleku si vybral taky sám, kravatu taky;-) košile se mu zatím žádná nelíbíla;-) a víš jak se dává rytina do prstýnků - většinou datum a jméno manžela (manželky);-) víš, co máme my?;-) iniciály;-) prostě budeme mít B+P;-) byl tak šťastný, že ho to napadlo a že to chce a bude;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vaše oznamko super;-) máme v plánu taky tento týden objednat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:a to se mě právě líbí,že se do toho Ti naši miláčkové takhle zapojujou ;-) a občas hýří fajn nápadama(občas i dost bláznivejma-Tomášek s mojim bráchom vymysleli(hned při prvních plánech kde a jak bude obřad),že my bychom se světkama byli na lodi a ostatní svatebčani by kroužili na skůtrech kolem nás....no co na to říct :-D už se 100% vidim ,jak já i polovina hostů sedí na hostině v mokrých šatech a klepo kosu(a to,jak by vypadaly něžnější polovičky(účes a líčení)si každý asi představu udělá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou ale experti;-) Ještě že to u Markétky nehrozí;-) kdybychom je neměli, ani bychom se kolikrát nezasmáli;-) a miláček teď přišel, že musíme trénovat naše taneční umění, když jsme absolvovali ten kurz;-) tak jsem se ptala, co dáme jako první tanec a on že asi jive:-D pak jsem mu ukázala novomanželské tance na youtube;-) určitě jsi to viděla..zažíná se ploužák třeba a pak se prostě mení písničky a styly tanců;-) a on byl nadšený, že si můžeme zatančit vše, co nás baví v prním tanci a že všichni budou hledět;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no to právě taky Toma napadlo,že prý,když učim tanec,tak ať nám vymyslim nějakou choreografii na první tanec a tak už hledám písničky na mix a tak v dubnu začnem trénovat :-) Už se na to moc těšim a hlavně na to že to bude i pro ostatní překvápko ;-) Ploužáků si během večera užijem dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no dyť jo, vždyť ty tančíš profesionálně;-) to s emůžu kdyžtak obrátit o radu, že?;-) jsme ale vtěrka;-) pardon:-D taky se těším, to ještě nikdo nezažil;-) oni jsou ti kluci stejně chytří a jedineční;-) prsotě si to udělat po svém;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:jasně!Ráda pomůžu a poradim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: děkuju;-) já mám takovou radost ze všeho;-) to se něco posere...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:posere,když na to budeš myslet,takže šup s černýma myšlenkama pryč,všechno bude pohádkový ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?