Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:my taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a dá se ta fotokniha udělat i když nebudeme mít fotografa??? areviv, mělo by se to dát sehnat třeba ve zdravíčku, nevím, jestli vedou v lékárně bylinky
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew : takže něco jako zdravěnka... ??? poslala jsem ti odkaz na tvorbu fotoknihy do IP adresy
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Možná i v lékárně, je to bylinka jak už psala petrusew, je dobrá i na to když máš bolestivou MS. Můžu taky poprosit o ten odkaz na tu fotoknihu? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : tak se zkusím zeptat i v lékárně ... jinak odkaz už máš v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : tak doufám že ji pak dáš do albíčka abch mohla kouknout zase na malinko jiný styl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, Vy jste toho napsaly - ani vás nestíhám dočítat, mám toho dneska v práci mega a za chvilku uz padla juchchuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : teda ty se máš..já tu budu trčet až do 17h :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no já jí dám do albíčka až po svatbě,protože až nás pan fotograf vyfotí,předá nám to už pak z celou parádou ve fotoknize.Tak jedině juknout na jejich stránky.Je to studio,které nabízí i kamerování svateb,tak jsme si u nich udělali komplet balíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A odkdy pracujes? Ja chodim kazdy den uz na 7 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já mám prázdniny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: jj po svatbě,já ji tam dám takky až po svatbě v celé kráse...... tak to ti závidím ... :-) lostris :chodím každý den na 9 h..takže celý den v háji....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv, díky moc, jsi zlato. I chlapovi se to moc líbí. Říkal, že je to moc dobrý nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew : nemáš zač ... tak to jsem moc ráda ;-)
Odpovědět
ahoj holky!!Teda vy jste toho zase napsaly ;-) , vás dočíst dá celkem práci! Jinak jste se ptaly na vlasy, tak já mám hodně dlouhý a mooooc hustý, až je to někdy otrava!!Na svatbě chci mít rozpuštěný, vzadu vršek nějak sepnutý. Bude výrazná korunka, mám v albu. |Někdy mám stavy, že bych se nejradši ostříhala na kraťounko, ale s těma mojema plachťákama bych nevypadala zrovna jako kočka :-D :-D jinak jste psaly že vlasy rostou 12 cm za rok, tak já těch 12cm mám za půl roku :-) Už jsem dostala nabídky ať prodám, mám je kvalitní. Ségra mě furt nutí ať se ostříhám. ona má opačnej problém, nemá na hlavě nicmoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaco, tak to je fakt dorý. Já je mám taky hustý a taky mi rychle rostou, ale mám je dost polámané a vysušené po lécích, tak snad mi do svatby nevypadají :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc, holky;-) my jsme se právě vrátili z posledních tanečních;-) teda ale že mi to razv dva stranou přísun bude chybět;-) Ale jetě je možnost pokračování, tak se uvidí, každopádně to chce trénink, ať to nezapomeneme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky :-) lera1 : moc děkuju za typ..včera jsem si dal tvoji medicínku a ráno tu byli jako na koni... :-) děkujíííí
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: a chutnala medicinka? ;-) Asi si taky nejakou dam...
Odpovědět
Profilova fotka
pebecka : no jejda...byla výborná a ještě když mi ji udělala moje drahá polovička nemělo to chybu :-) dej si dej...je to výbornéé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v posledni dobe mi menstruace taky dost vynechava a to beru antikoncepci. doktorka tvrdi, ze je to naprosto v poradku, ze to jsou pozitivni vedlejsi ucinky prasku, ze zena nekrvaci kazdy mesic. nemate s tim taky nekdo zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
pebecka : tak tohle neznám..když jsem brala HA tak mi to chodilo přesně pokaždé jako hodinky...spíš teď to tak nějak vázne,ale díky medicínce je to oki :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já teda zpoždění mívám, ale spíš tak den, či dva, ale že by to bylo celý měsíc, tak to ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Pebecko: já si myslím že to zase až tak v pořádku není, trošku bych pak měla strach až budeš chtít otěhotnět. No uvidíš třeba plácám a tobě se to povede hned první měsíc což bych moc přála. Já osobně po těch peripetiích jsem říkala že už nikdy HA. Taky se dodneška stýkám s holkama co ty děti fakt mít nemůžou... mavo: teď o víkendu je ten veletrh že? Nakonec by to snad mohlo vyjít a my tam vyrazíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky se chystame na veletr - v sobotu ;-) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
rikam si, ze zkusim nekomu zavolat, co je na tom pravdy s tou HA. Driv to taky fungovalo 100%. No ja doufam, ze o svatebni noci budu tehotna :-D a vy mi to tu chcete vymluvit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: jj, teď je ten veletrh... pátek až neděle.. my jdeme už v pátek na tu 16h, protože přítel jeden v pátek večer s dětma z práce na hory.. :( až do čtvrtka takže bysme jindy nemohli...
Odpovědět
Profilova fotka
pebecka: já ti to nechci vymluvit, já ti to přeju. ;-) já ještě nevím kdy půjdem, jen mě tak napadlo že bysme mohli když tu nebudeme mít mladýho, ale zase Lucka je nějaká nachcípaná, musela bych jí vzít sebou...no snad už jí bude líp.
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : ma na veletrh nepojedem... přítele dneska složila chřipka a vypadá hrozně ani mluvit nemůže,taže bohužel....pak mi budete muset písnout jaké to tam bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jejda chřipečka, tak to je určitě na umření co? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?