Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já si prostě nemůžu koupit boty přes net...hlavně teda ne na podpatku - mám širokou nohu přes prsty a hubenou přes nárt, takže buď mi skáčou nebo řežou...já a boty na podpatku - mám jedny jediné lodičky, sháněla jsem je půl dne v celé Olomouci a to je 5 let zpátky ...tak se neskutečně bojím, jak seženu bílé, když těch moc není a černých je tolik a to mám problém:-/
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak to je hustý....to doufám, že problém mít nebudu,... až mi je pošle tak je hned vyzkouším! to nechce žádný do špičky... aby ti seděly dobře. já mám na podpatku taky jedny který nosím pořád, ale to jen proto že v jiných chodit neumím :-D a ty mám už teda pěkně dlouho... i v tanečních na základce jsem je měla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však já právě nechci žádné do špičky, ale to je taky mazec sehnat...je to porod..jsem říkala, že kdyžtak skončím u zlatých, nebo si pořídím taneční boty, ty mě tlačit nebudou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ehm... pro kolik lidí... no asi 120 :-D ale to na to peču, to ho nebudu dělat pro všechny... prostě tak pro těch max 50 a pak tam sladký stejně bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tady někdo kdo má svatbu 24.7.2010???? :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás, jak se máte? Já včera dostala od miláčka k svátku krásný naušnice s kamínkama, udělal mi radost, brouk jeden :-) Luckám samozřejmě taky dodatečně přeju všechno nejlepší. No a jinak u mě se svatbou změny žádný, ale v lednu už to snad začneme zařizovat ;-) Jak jsem psala, že skončim s jazykovkou, tak už jsem skončila a teď jsem na pracáku a ozvali se mi z tesca na brigádku, tak jsem u salámů, výborná věc na zpavnění nohou a zadečku :-D a to jsem tam teprve týden. Jo a dneska jsem si zamluvila koťátko, tak budu mít krásnej rezatej chlupatej dáreček pod stromečkem, ale budu ho muset schovat u babičky, aby na to miláček nepřišel, ten by mě hnal. No co, takovej malinkatej podvod, ale když to jinak nejde :-D Nevím, kdy se tu zase ukážu, tak vám všem přeju krásný a ničim nerušený vánoce a hezký dárečky pod stromečkem. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) prtinka:Vítej ;-) Tak jsem včera byla na té gyndě no a je to!Po 13letech končim s HA,dostala jsem pár krabiček kyseliny listový na zobání a 3měsíce si máme dávat bacha a pak šup na miminko! :-D Já jsem mu řekla,že si prostě budem dávat pozor až do svatby,tak se smál,jak to máme pěkně naplánovaný.No,je to mazec,asi to hodně prožívám,ale je to prostě obrovská změna v životě....svatba a pak miminko,děti,které mě nebudou říkat paní učitelko,ale mami... :-D Život je krásnej..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík: lera: tak mám radost za tebe;-) jen si tu přípravu na mimiško hezky užívej:-D to nás se ješě netýká, nejdřív svatba, dostavit domeček a pak můžeme:-D nesnáším, když v něčem musí vítězit rozum:-/
Odpovědět
Ahoj holky, díky za podporu. Včera jsem byla večer na schůzi společenství vlastníků a přijdu domu a umyté nádobí, přítel jak milius, milej a pozornej... no jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží... omlouval se za neděli a že už se to nestane a bla bla bla, no uvidíme jestli na sobě začne pracovat. každopádně když jsme mu řekla, že svatba se prozatím ruší, tak docela koukal, asi ho to trochu vzalo... Ještě 4 dny v práci a pak budu mít konečně týden klid, už se na to děsně těším :-) a taky už máme stromeček ozdobenej...
Odpovědět
Profilova fotka
hannaH: to je bezva, že se vzpamatoval, hlavně ať to co nejdéle vydrží!!! ;-) taky se těším na klid, za chvíli jedu na zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po sto letech Vas zdravim, nejak jsem toho mela posledni dobou mocc! Zdravim nove prichozi! Stalo se neco mimoradneho? asi Vas cele nedoctu... prtinka: Ja mam svatbu 24. 7. 2010
Odpovědět
Tak vas holky po delsi odmlce zdravim! Vidim, ze se tady udalo par zajimavych veci, i kdyz ne vzdy prijemne. hannahsyr: jsem opravdu moc rada, ze to nakonec dobre dopadlo, my se obcas taky rafneme, v posledni dobe celkem dost casto, ale je fakt, ze je to asi i stresem spojenym se stehovanim pryc z Prahy, hledani nove budouci prace atd. Ale mrzi me, ze jsi se rozhodla svatbu prozatim zrusit, asi to ocividne taky necekal. Tak snad se to brzy uplne vystribri a bude vse super! ;-) lera1: gratuluju! Dobre rozhodnuti. Ja planuju udelat totez. Pred cca dvema mesici jsem presla na jinou HA (YAZ) kvuli vysokemu tlaku, ale popravde mi moc nevyhovuje, spinim v prubehu uzivani tablet a menses mam celkem dlouho (tyden i vic). Pritel sam mi rekl, at uz HA neberu a ze si budeme davat pozor a ze po svatbe uz to pak nechame osudu. On totiz mimi strasne moc chce (ja taky, jen obcas vice pouzivam mozek). Jenze ja jsem zacla pred 10 lety (boze ten cas leti) brat HA hlavne kvuli nejakym zenskym problemum, takze mam strach, co mi to vysazeni udela. Takze nejdrive si zajdu k doktorce a uvidim, co mi poradi. Snad to nebude tak zle. I kdyz uz ted vim, ze u me bude trochu problem s pocetim mimi. Ale tak snad se jednou zadari, cim driv, tim lip. Teda po svatbe. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, jinak mimojine jsem priteli vcera koupila pod stromecek knihu Proc muzi lzou a zeny placou. Sice neni zadny velky ctenar, ale treba mu nektere veci dojdou a mne treba taky. Pry je to dobre poucne cteni napsane zajimavym zpusobem. Tak uvidime. :-)
Odpovědět
red miky: teď na tu knížku koukám na netu, vypadá docela zajímavě. Předchází ji první díl, který se jmenuje "Proč muži neposlouhcají a ženy neumí číst v mapách", tak teď nevím, kterou bych vybrala, asi taky jednu koupím...jako společný dárek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ahoj,tak to jseme ráda že se tady někdo našel.a co už máte zařízené????
Odpovědět
Ahoj holky. Nejsem z vašeho měsíce (budu dubnová nevěsta), ale nakoukla jsem k vám a jak se bavíte o té knížce, tak tu "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" jsem četla a je opravdu dobrá. Přijde mi, že většina věcí je tam popsána přesně tak jak se to denně ve vztazích děje. Nevím jak se to bude číst vašim klukům (já jsem tomu svému přečetla jen to co si myslím, že by ho zajímalo :-), ale vám určitě dobře. Už jen proto že si člověk uvědomí, že to co třeba na příteli vidí jako negativum je prostě jenom chlapské chápání té dané věci :-) ... a že chlapi chápou některé věci jinak než my víme všechny :-D. Tak přeji pěkné počtení a díky za tip na druhý díl ;-) , ani jsem nepátrala jestli nějaký je ...
Odpovědět
Profilova fotka
hoky já mám doma proč muži lžou a ženy pláčou a je to jedna z těch ženských "biblí". ještě bych k tomu přiřadila o čem ženy sní(všechny díly) to by si taky někteří pánové měli přečíst ;-)
Odpovědět
Ja sice vim, ze ta kniha, kterou jsem zminila, je az druhy dil (prvni jsem zatim necetla, ale urcite ji casem koupim), ale vybrala jsem tento titul hlavne podle nazvu. Pritel totiz obcas zalze a ja jsem bohuzel moc citliva a casto brecim. Takze proto mi prijde ten nazev docela trefny a jsem zvedava, co na to rekne. Myslim, ze kdyby uz nic jineho, tak aspon nazev ho pobavi. ;-)
Odpovědět
s pocasím je to risk vzdycky mela bys mít v zálozne nejakej prostor, kam se presunout, kdyz bude hnusne...byla jsem na svatbe, kde se slavilo venku na zahrade, bylo neprijemne sichravo, zima, no, proste des, vubec to kvulu pocasí nevyznelo....
Odpovědět
no asi si tu knížku objednám 8-) Už mě to v práci pěkně štve, před koncem roku se najednou všechno musí stihnout a dělat plno věcí navíc, jakoby nevěděli, že lidi mají před vánoci tolik práce s nakupováním, uklízením, pečením, výzdobou apod.
Odpovědět
Profilova fotka
a mám tooooooooooo;-) a prázdniny;-) jupííííííííííííííííííííí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: to se máš, gratuluju :-) mě to zítřkem začíná :-) ale od pondělí jsem si naordinovala dovolenou tak snad ty zkoušky půjdou jako po másle... během 9 dní jich mám 6, tak to bude maso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bude maso, ale jsi šikula a zvládneš to;-)!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) mysickaaa:GRATULUJU!To se bude dneska usínat,že? ;-) mavo:zítra budem gratulovat Tobě ;-) hani:vidíš,vychladl dřív,než jsem předpovídala :-) Tak třeba se nám oběma zadaří o svatební noci :-D Ale 6měsíců si dávat bach,to bude sakra práce :-N Ta knížka zní zajímavě-do toho taky půjdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to teda bude;-) děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré dopo holky, ještě zítra ve škole a pak až v lednu na zkoušky a pak až v červnu na absolutorium. to budu dutá jak bambus. my jednu knížku doma máme a myslím, že to je zrovna ten druhý díl.... k prvnímu dílu mám jen partnerský testy :-D ale ještě sme si je nedělali, asi bysme měli než se vezmem :-D jo a ten test dneska nic moc, teď sem měla ještě prezentaci, za chvíli další prezentaci, zítra test z gramatiky ze španělštiny... chjooooo... ale příští týden si teda vezmu volno a nikam nejdu! ani do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné zasněžené ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a krásný podvečer! Tak já jedu ze školy - naposled v tomto roce... A vlastné skoro naposled i tak, v letním semestru jen párkrát:-) I když mě vlastně přepadá lítost- 5 let života...ty brďo...a co jinak nového?:-)
Odpovědět
AHoj všem, tak nakonec snad budou bílé Vánoce 8-) Nějak nám to tu uvadlo... Možná se sem už nedostanu do vánoc, tak vám všem přeju klidné prožití volných dnů bez stresu, žaludečních obtíží a hlavně odpočívejte a užívejte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: tobě taktéž a pohodu i v novém roce ;-) a nezapomeň... letošní vánoce naposled jako svobodná tak o to víc si je užij :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?