Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mysicko jasně že se to zvládne, já jsem většinou typ co zařizuje všechno na poslední chvíli. 8-) Tak už vidím jak budu stresovat. Je super že se toho dá spousta zařídit přes net. No s tím fotografem máte pravdu, ale já třeba ani netuším, koho bych vezla z Prahy, tak mi přijde že tam se taky snad někdo dobrý najde. Ona mi tam bydlí ségra, takže bude mít určitě nějaký známosti.
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: vítej, my máte třeba jednoho fotografa z ostravy, další z uherskeho hradiste a třetí od pardubic a svatba bude v jindřichově hradci, takže s tím dojezdem bych si hlavu nedělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi hustý.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kapela nám pojede z Příbrami ;-) taková celorepubliková svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: co máte za kapelu z Příbrami?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se mnou drží basu i náš hafan-taky je marodnej-má průjem jak hrom,taj ještě,že jsem dnes doma,protože s nim musim každou hodinu ven.Chudák tlačí,div mu nevylezou oči z důlků :-N Tak mě napadá...vy nevěsty,co máte pejska,bude s váma na svatbě?Náš Kubrik jo,jen na obřad ho necháme v penzionu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to já nevím... Kája by chtěl, ale Dennouš je takovej prdlouš že by tam spíš všechny zvalchoval.. i potom na té hostině by všechny akorát zlobil... a už máme vážně na 100 pro všechno domluvený, byli sme teď na matrice zaplatit poplatek a ještě se domluvit na místě :-) co a jak.... a na poslední schůzku tam jdeme měsíc před svatbou :-) vypadá to tam fakt pěkně a nebude to jak to mají všichni na zámku :-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no my se s ni chceme určitě fotit,ale taky se bojim,abych samou láskou od něj neměla na šatech jeho packy :-D Jinak gratuluju!Taky už chcem mít matriku zaplacenou,ať máme klid.Ale s pani jsem minulý týden mluvila a říkala,že termín je náš.My nejsme všichni-my to máme náhodou na hradě :-D Já si jedu konečně v pondělí pro korunku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík všem;-) my pesana teda ještě nemáme, plánujeme ho k domečku;-) takže tím nám odpadá jedna starost;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak jsem to nemyslela... ale VŠICHNI v okolí Dobříše to mají na Dobříšském zámku (je sice nádhernej a když jsem byla malá tak jsem se tam chtěla vdávat, ale zahrada stojí 20.000 - francouzský park, zrcadlový sál 15.000 a konírna 7.000... chtěli sme to v konírně ale tam neoddávají ten den co chceme) tak to máme kousek dál, na pamatáníku Karla Čapka, jeho vilka kde strávil dobu před smrtí a je to tam moc hezký :-) a stojí to tam jen 1000.. a vejde se tam na zahradu hodně lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:to jsou někde pěkný vydřiduši,že? ]-( Tolik pěněz za necelou hodinu!V Krumlově chtěli taky dvacku!Ach jo,tam my jdem zase ven,stojí tady u mě a kňourá-posera jeden :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: chudák... mu to tam musí pěkně bublat :-D já něco málo (po)udělám v práci, nakoupit a domu :-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem se po několika dnech konečně zase vyspala. Stále dělám opravy oprav na diplomku. Ještě, že už to příští pátek odevzdám.... My máme taky pejsky. U mých rodičů asi bude mamka v pohotovosti a občas ji řidič odveze na kontrolu psíka, není to daleko od hostiny a naše psí zlato už nemůže bohužel moc chodit, už na to má věk (17 a půl). Petříkovo rodiče mají labradora, ale ten je naštěstí zvyklej jednu noc vydržet sám. Toho bych asi fakt nezvládla, pořád na všechny skáče a slintá. Mám ho moc ráda, ale když mám tepláky :-) První, co bychom ho museli naučit, je nesežrat babičku....
Odpovědět
K místu obřadu, my sice milujeme hrady, hrajem i ve skupině hudbu blackmore´s night a hudbu inspirovanou středověkem. Ale v našem okolí jsou hrady děsně v módě a má tam svatbu kdekdo, což se nám nezdálo. Chceme mít opravdu vyjímečný obřad, i s vlastním textem. Tak jsme nakonec našli místo uprostřed lesa :-) na zbytku hradu-pár kamenů, prostě nádhera. Takže se děsně těším.
Odpovědět
My budeme mít pesana na svatě celý den, je zvyklý na hodně lidí kolem sebe a je dobře vychovaný, takže by to mělo být ok. Dokonce pro něj plánujeme i oblek :-D Je to miláček celé rodiny, takže by nikdo z přítomných a ani pes nepřežil, kdyby zůstal celý den sám doma.
Odpovědět
Profilova fotka
vosinka:jéé,tak to budete mít originální :-) To už se těšim na fotky ;-) A budete mít i styl oblečení do středověku?
Odpovědět
lera1: dík, jen doufám, že to všechno vyjde. Styl. oblečení budeme jen my dva a snad svědci. Ostatní rozhodně nebudu nutit, není to maškarní, ale veselka :-) Mrkni do alba, mám tam šaty, co budu mít, už mám objednanou látku a sestra bude šít, doufám, že to stihne, v únoru čeká miminko :-)
Odpovědět
ahoj holky, to my na tom jsme podobně jako zuzilinka, pejsek je miláček nás všech a sám by nemohl být, navíc když svatba bude 150 km od našeho domova u rodičů,tak ani nevím kam bysme ho dali...taky mu plánujeme nějakou pěknou mašli nebo šátek, na šátky je zvyklý, tak by to neměl být problém... bude z něj frajer 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: to bude fakt fešák :-) a jak dopadl večírek? ;-)
Odpovědět
mavo: no nakonec to nebylo tak špatný, ale děsná snobárna, bylo tam kolem tisíce lidí... co bylo dobrý, že tam byly různé koutky podle zemí, jak se tam slaví Vánoce, např. v japonském jsme si mohli naaranžovat kytky a pak vzít domů... v ruském koutku smaozřejmě tekla vodka proudem... všude mraky jídla a pití... ale nakonec jsem sla celkem brzy domů, asi v 10...příští týden mě čeká večírek pro nás zaměstnance, to taky bude děsná přetvářka...
Odpovědět
Já se připojím s pejskama. Máme 2 jack russel teriérky a jsou to pořádná třeštidla, ale určitě budou s náma. V kapli jdou za družičky a na hostinu je asi necháme na pokoji. Hledám právě hotel i s restaurací kolem Kostelce musím ubytovat svou polovinu rodiny. Moc se těším na focení, chci aby měli taky hezké fotky s náma a šaty sem si pro případ pacek nebo jiné nehody koupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít Barnabashe na obřadě. už nám to schválil i pan farář :-D je mu jen 8 měsíců, ale už je docela dobře vychovanej, takže snad bude už rozumnej, blbý na něm je, že slintá a to strašně :-D mavo: mají na stránkách dost ukázek a na svatbách hrajou docela dost, tak snad budou dobří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ted jsem se vytočila do běla...našla jsem u jedný nevěsty v albu mojí fotku v šatech!!!aniž by se nejdřív zeptala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je fakt drzost... je blbý, že se to dá takhle kopírovat aniž by bylo nějaký schválení... holky, teď sme to ofiko řekli našim, že se budem brát... a taťka z toho byl dost zdrblej až mi je z toho divně... smutno.... nemám z toho vůbec radost... čekala sem jinou reakci (ale v duchu spíš čekala tohle, znám ho...) vůbec nežertoval, jen jak si to představujem.... a tak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:taky jsem minulý týden našla u jedný holky mojí fotku s Tomem co mám v albu(tu profi).Je to děs,osobní fotky by se neměly vůbec smět kopírovat!!! mavo:tak třeba si tat'ka uvědomil,že se jeho holčička vdává a prostě se s tim musí srovnat.Nakonec bude určitě šťastnej-uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo myslím si to samý co lera...nakonec mít radost bude, já taky nevím so budu dělat až mi moje dítě jednou řekne, že se chce ženit/vdávat... lera: je to fakt drsný, tohle asi nepochopím...už sem osobní fotky nikdy nedám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,přeju vám krásnou neděli :-) Tak jsem se rozhodla,že letošní Vánoce pojmu v duchu charity a pojedu dneska do Intersparu a koupim dárky z té kolekce Terezy Maxové-Teribear.Už jsem nakoupila krásné ekologické tašky Ecobag :-) Zítra si jedu pro korunku,tak jsem napnutá jak kšandy,jestli bude jak na obrázku :-) A taky hlavně jedu na gyndu,protože jsme se s Tomáškem rozhodli,že vysadim HA co nejdřív(takže podle toho co jsem se dočetla v diskuzi tady na béremku,budu jak beďárovník :-D )a budem si prostě dávat do svatby pozor a já budu doufat,že se mě pleť dá do svatby do klidu,kosmetička říkala,že mě s tím bojem proti beďákům pomůže :-D takže jsem zvědavá.Máte už s vysazenim někdo zkušenost?Já jí beru už 13let v kuse =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to nevím, zkušenosti s tím nemám, ale mě říkal doktor, že až budu chtít dítko, tak vysadím a můžu otěhotnět hned, že se "pročišťovat" nemusím... takže se třeba rozhodnem že to od čerence zkusíme a můžu vysadit tak v půl června :-) prý mě ta moja HA nijak nezatěžuje...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no já beru třífázovku,což tělu moc neubližuje,ale pořád a't bereš co bereš do sebe tlačíš hormony a to je pro tělo nepřirozený.Co doktor,to názor.Mě můj říkal,že po vysazení je dobrý alespoň 3měsíce nechat tělo odpočinout.A 13let je fakt dost let.docela jsem zírala(tady ne beremku),co holek má po vysazení HA problémů.asi je to hodně individuální,ale pro můj dobrej pocit do toho půjdu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?