Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo zlaty aukro... :-) ja ted koukam na ebay... tam toho je ... clovek nevi co drive.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete některá chtít ty potahy na židle?
Odpovědět
Profilova fotka
my bysme je hrozne chteli ale docela vyjdou draze kdyz chces aji tu stuhu... ale nekdo to tu nabizi za 45 kc kus... no tak do toho mozna pujdem
Odpovědět
Profilova fotka
nás vyšly tak nějak na aukru...stuhy si udělám doma sama
Odpovědět
Profilova fotka
no toto je pujceni co tu ta pani nabizi... tak uvidim co najdu na aukru pak... vsak do leta casu dost.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
z ebay vyjdou cca na 75kč
Odpovědět
Profilova fotka
Docvičeno,vysprchnuto a už jsem zas tu,je to tady hodně návykový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja mrknu na aukro teda.. my je jako nechceme kupovat... na co... takze pujceni mi vubec nevadi.. ale diky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
holky je hodně blbý dát fotografku, řidiče a koordinátorku sedět k jinýmu stolu, kterej by se po obědě odstěhoval? máme trošku problém s místem
Odpovědět
Profilova fotka
jasne proc ne... vidis tento problem sme vubec neresili.. spis sem na to zapomela... jejda...
Odpovědět
Profilova fotka
mne je blby nechat je o hladu, ale u stolu fakt misto neni. aby si nepripadali blbe
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, odpovidam do ankety mne bude 26 v dubnu :-) Ja chci potahy objednat z ebay a pak je klido prodam, myslim, ze s prodejem problem nebude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no s prodejem problem urcite nebude jelikoz my budeme chtit potahy taky.. kdy mate svatbu? no pritel rika proc bys me meli zivit fotaka a tak podobne.... jako mozna ma fakt ale asi se optam dalsich holek jak to maji ony... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: však jsme je chtěli objednávat spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: po dnesku jí máme 21.5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Neboj se, ja s tebou porad pocitam ;-) ;-) Bylo by fajn, kdyby se jeste nekdo pridal. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my ji mame 3.7. takze po vas.. no pak pisni kdyz je budes prodavat... my jich budem potrebovat tak 80 no tak uvidime no...
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: Jak myslis, ze je to s pouzivanim potahu opakovane? Myslim, ze by se daly vyprat a pak zase pouzit, ne? Ze bychom jich treba objednaly 100 a nez uplyne cas od Vasi svatby do nasi, tak by se urco daly dohromady... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to mas docela dobrej napad... vsak se to zase tak uplne upatlat nemuze da se to vycistit a je to... a muze znovu vyuzit.. takhle muzete mit business na par mesicu.. ja osobne si radsi pujcim nez kupovat.. co pak s tim ze jo?
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: Ja myslim, ze zbavit se jich da pomerne snadno a ta cena vychazi jeste levneji nez pujceni u nas. Kde jsi nasla ty za 45?
Odpovědět
Profilova fotka
no já si je hodlám nechávat a půjčovat je, když můžu mít bílý tričko na sobě víckrát než jednou a v restauracích mají taky bílý ubrusy :-) já bych jich klidně těch 200 objednala sama, jenže to je 15 000a to ted fakt nedám
Odpovědět
Profilova fotka
teda 10 000 ale i tak je to hodně
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Jasne, ja beru 100 a pak se jich uz nejak zbavim :-) Uz pracuji na tom objednavateli, do Vanoc to urco poresim a pak uz je chci rzhodne objednat. Cim driv, tim lip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je kdyžtak lidně objednám ;-) není problém
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: květen 26 no a jelikož my budeme mít asi hostinu ve finále někde jinde, tak bych asi měla začít obíhat krámky s kamarádkou, abychom začaly vybírat dekoraci na stůl :-D .... protože jak se přeloupne novej rok, tak to pofrčííííííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ja s tim objednavanim prave nemam zadnou zkusenost :-( Proto jsem chtela kontaktovat kamarada, co zije v USA, aby je poslala, ale pokud jsi ochotna se toho ujmout.. :-) Ja jich chci 100 :-) Pouziju je i na to venkovni posezeni, aby byly zidlicky hezky stejne. Masle na ne asi udelam z koupene organzy, jak to resis Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no to pujceni to ma kdosi na bazaru takze uvidime... masle si udelam sama nebo rovnou pujcim s tim... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mašle budu taky dělat z organzy doma. já jen musím zjistit, jeslti nám dají na hostinu židle nez opěrátek. pak je klidmě objednám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Ok, vsak si tady dame vedet :-) Dnes jsem hrozne lina, nic jsem poradneho za cely den neudelala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já jsem přeobjednala dodavatele, jedine kapela ještě chybí, domluvila jsem se s novou fotografkou, udelala jsem definitivní seznam hostu, včetně těch co budou soaát a co ne a zasedacího pořádku :-D docela se nám to zkrátilo aspon jsi si odpočinula, závidít těm, co mají dovolenou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?