Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne holčeny :-) , koukala jsem co jste toho napsaly ... k anketě odpovídám že mi bude v dubnu 23 , jinak jsem se úplně lekla,když si glumbi napsala,o svatbě v květnu,že nás budeš chtít opustit.Naštěstí,ale ne :-) No já jsem taky zvědavá jestli mi to v tom červenci stihnem,termíny budou až po novém roce,takže je taky klidně možný,že budem jinej měsíc...Dál co se týče placení svatby ještě nevím,ale pravděpodobně nám ji budou platit moji rodiče,protože kdysi něco takovýho povídali,ale od přítelovo rodičů asi nic nedostanem,prý musí našetřit taky pro druhého syna a když přítel už dostal na první svatbu je to malinko složitější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky! tak jsem po dni volna tady;-D Mně je jinak 23;-) dál jste myslím řešili opálení..to prostě nechám na přírodě a uvidí se..do solárka mě nikdo nedostane;-D a jsem moooc ráda, že glumbi s námi zůstane!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoky jste moc hodný. :-) já do solárka chodit budu, do května toho moc opálit nestihnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky rády že tu zůstaněš ;-) jinak já taky do solárka zajdu,loni jsem chodila celkem pravidelně tak to po novém roce zase zavedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja do solarka asi parkrat pred svatbou zajdu, ale jen lehce - zdrave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : no jo aby jsme pak nevypadaly spíš jako černošky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já i když tam budu chodit rok tak opálená nebudu, ale snaha musí být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: No prave, uz jsem tu psala, ze jsem videla jedno album a nevesta byla jak cernoch a zenich bily jak stena, nevypadalo to na fotkach nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : to bych taky nechtěla,připadala bych si hloupě..nene staČÍ NÁDECH ZDRAVÉ BARVY :-) glumbi : špatně se opaluješ??no ale třeba na tu svatbu to vyjde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já viděla přípravný, kde byla nevěsta taky taková hodně opálená a ženich ne. můj ženich chodí už ted ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja bych tam meho zenicha nedostala ani parem volu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já ho chci dokopat ještě ke kosmetičce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já mám v plánu taky před svatbou vzít do solárka ženicha s sebou. Oba se opalujeme dobře, takže párkrát to snad zvládne.
Odpovědět
Profilova fotka
muj drahy je v tomto takovy nepristupny, nejak ho do niceho nechci nutit, takze tomu davam volny prubeh.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : tak to já taky ne... :-) glumbi : tak to ti závidím jestli fakt půjde..to můj by nešel ani za nic..
Odpovědět
Profilova fotka
Muj taky ne, navrhovala jsem mu aspon manikerku, aby mel hezke nehty (ma hrozne zaderu), tak to vyresil tak, ze si predevcirem vecer ostrihal a opyloval nehty, ruce si namazal kremem a demonstrativne mi je prisel ukazat, ze on vlastne zadnou manikerku nepotrebuje, ze to zvlada sam! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : šikovnej :-) u nás je to podobný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale na mýho bejvalýho nemá nikdo, ten si trhal obočí a dával si sám doma masky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no teda :-) ikdyž můj brácha si taky nechává trhat obočí,protože jinak by ho měl srostlý a vypadalo by to hrozně.Ale ty masky jsou mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi. ty brdo, tak to uz je i na me moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D je to vtipný, ale zase je machr a nepoznáte že si ho trhá, má ho naprosto pečlivý.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se musim priznat, ze ani ja jsem si snad nikdy nedelala masku :-) Natoz, kdyby se v ni prede mnou objevil chlap! To bych se asi smichy neudrzela.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : to já masku jo,ale obočí jsem si nikdy nerhala..a je fakt že vidět chlapa v masce musí být zážitek :-) glumbi . no tak myslím že zrovinka u tohle týpka nehrozí že by o sebe nepečeoval :-) a to je na jednu stranu taky dobře..člověk nemůsí mít strach vzít ho do společnosti...ikdyž svého miláčka beru taky moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si prave oboci trham, jinak bych ho mela jak veverčak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ne mám takový prťavý(uzký) takže pohoda...naštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tak to ti závidím, mě to strašně nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : to věřím...mě co stojí úsilí se přemluvit a oholit si nohy..to je katastrofa.. :-D
Odpovědět
Já si na tyhle věci hodně potrpím. Obočí si trhám a masky taky můžu :-D Celkově, vidět mé poličky v koupelně je zážitek. Přítel mi pořád "předhazuje", jak jsem strašně hodná, že mu z těch deseti nechám aspoň jednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzli: já jsem taky jetá... musím vždycky tak jednou za dva měsice udělat čistku koupelny a vyházet všechno co nepoužívám :-D
Odpovědět
Na to se právě v nejbližší době taky chystám. ;-) Holky, co se píše za text na kartičku, kterou zvu jen na večerní raut? Něco jako: Srdečně vás zveme k večernímu rautu od 16h? ??? Vůbec nevím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?