Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženy, loučím se s vámi... za chvíli mě vyzvedne miláček a až do neděle jedu s ním dělat pedagogický dozor na chaloupku... snad nezmrznem :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Lera: já jsem ten nástřík měla na maturák a až na to, že mi malinko zflekatěl obličej(zamaskovalo se makeupem) to bylo super. všichni mi chválili opálení. blbý to začalo bejt asi po tejdnu, jak se pokožna nerovnoměrně loupe, tak to vypadá divně a v létě si nemůžeš ani vzít sukni. financovat svatbu si budeme sami. od rodičů to nechceme, nenecháme si jednou vyčítat, že nám platili svatbu. A máme novej termín, ještě musíme zjistit, jestli všichni co už máme zamluvený budou moct, další kámoška nám totiž oznámila, že čekají mimi. a mít na svatbě dvě měsiční miminka fakt nechci. takže my do toho praštíme asi už 21.5
Odpovědět
Dobré "ráno", včera jsme byli večer s miláčkem v kině, tak jsme si dneska přispali. Konečně jsme zkoukli Hanebný parchanty a jako fakt super film! Nám platí svatbu rodiče napůl. Chtějí to tak, oni to měli stejně (jim platli svatbu taky jejich rodiče), takže to berou jako hotovou věc. Akorát přítel si bude kupovat oblek, boty atd. a taky snubní prstýnky, moje botky a spodní prádlo :-) a podobný drobnosti. Já nevydělávám, takže budu kupovat jen košili nastávajícímu. Opálení budu 100% řešit solárkem občas přes rok zajdu, takže mám i premanentku, tak ji aspoň využiju a navíc je to mnohem trvalejší záležitost a nějaký nerovnoměrný loupání nehrozí. Vždyky chodím před plesovou sezonou. Jinak po včerejším cvíču jsem ráda, že jsem vůbec vstala z postele :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tady je dneska nějak ticho. glumbi: Už v květnu to budete mít? To asi moc svateb není ne, tak by to mohlo být ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,dík za odpovědi na opalování :-D Já právě to soláro moc nechci,taky jsem chodívala,ale myslim,že pro zdraví to neni nic moc,ale zase pokud bych šla jen kvůli svatbě a pak už tam nevlezla,tak je asi pravda,že by to tělo mělo přežít.Kámoška říká,že chodí do bio solárka,hned to zní zdravějc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:my budem mít na svatbě 2měsíční miminko,ale já doufám,že to zvládnem.Hostina bude ve stejné budově jako ubytko,tak bude mít novopečená maminka klídek,kdykoliv si zamane ;-) Holka a budete mít družičky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: my taky máme hostinu v jednom hotelu jako spaní, ale měsiční mimča jsou ještě dost malý. budu mít dvě velký družičky ;-) jinak asi něco lítá ve vzduchu, naše fotografka je taky těhotná a v květnu nemůže, protože bude skoro rodit, ale dala mi kontakt na jinou fotografku, ketrá sice svatbu ještě nefotila, ale její fotky jsou úchvatný. tak uvidíme :-) bosi: v hotelu mají volno, to už jsem ráno přeobjednala, kapela by volno mít taky měla, fotografa viz výše, moje svědkyně chudák oželí narozeniny maminky a dědy, ale dle jejích slov, na mojí svatbu půjde i kdyby rodila ježky mám na vás dotaz...můžu tu zůstat, i když už nejsem červenec? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:No že se ptáš :-D Já jsem taky červen a nechaly jste si mě tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že bude hezky...trošku mám z toho května strach
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:No sestřenka se loni vdávala taky koncem května,měli obřad venku,trochu foukalo,ale jinak paráda.Počasí si nevyberem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jen se nám to zkrátilo o dva měsíce a začínám z toho být nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To Ti věřim,ale jak píšeš,už máte dost zařízeno,tak to bude pohodička ;-) No a kdy budete posílat oznámení?My asi hned po novym roce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj ženy, jsem tu jen na skok, s mamkou koukáme na dřezy k do kuchyně (k nim), takže vás potom dočtu, jestli dřív neusnu :-) mavo: chce mi dát karafiáty a nejlépe sudý počet, ale vím že si dělá srandu :-D, takže to neberte vážně ;-), a jina jsem mu ukázala co se mi líbí, takže ač se mi líbí gerbery, tak jsem mu i ukázala jak vypadají krásně kali, a řekla jsem mu, že máme svatbu do zelena, takže tak musí být sladěná i kytka :-D....a ještě se musíme domluvit na kytkách pro maminky, pro honzu na klopu a pro mojí ségru jako svědka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co? asi jsem zapsala, glumbi, vy jste posunuli termín? a já o ničem nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky svatecni dan damy. K tomu opalovani, to budu urco resit solarkem, i kdyz ne zase az moc, videla jsem jednu nevestu, ta byla ze solarka uplne cerna a zenich bily jak reditel vapenek, to bych nechtela, na fotkach to vypada blbe. Jednou jsem mela ten nastrik a nic moc, solarko je lepsi. glumbi: Tak Ty se budes vdavat uz v maji? aspon nam tu vsem pak reknes co a jak, kdyz to budes mit nejdriv za sebou :-) Dnes je volny den, mela bych uklizet atd, isto toho se flakam a nic se mi nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no pousunuli...švagrová a kamarádka jsou těhotné, a budou rodit koncem června, proto to bude už v květnu, aby tam mohly být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to se už moc těším na fotky :-D a měli jsme doma téma vývazky...asi bydlím na moravě :-D, je tu zvykem mít mirtu :-)....
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: U nas (na Morave), je zvykem mit myrtu, tu ja budu mit taky, ale misto obycejne maslicky k ni pridelam tady ten hezky vyvazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: u nás taky, vývyzek a do něj se dává myrtha
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak to vypadá dohromady? :-N nedokážu si to představit :-N glumbi: a doufám, že nás neopustíš, a zůstaneš tady!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: vypada to moc hezky, vzdyt si nekde ulomkousek kruspanku a zkus na nej ten vyvazek prïdelat misto maslicky, co tam bezne byva¨. Uvidis, ze se Ti to bude libit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no psala jsem jestli u vás můžu zůstat, nechce se mi jinam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak za půl hoďky natáhnu cvičební úbor a jdu na hoďku na cyklotrenažer,tak ať se špeky třesou,za měsíc budou ty tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky. Vidim, ze tu sa deju kazdy den nejake zmeny. ja som konecne zohnala cislo na Dja, ktoreho tu na stranke kazdy len chvalil. Tak dufam, ze bude mat v juli volno a bude fakt taky dobry
Odpovědět
Holky mám radost, jsem teď pár hodin brouzdala na aukru a našla tam organzový pytlíčky za 3,50 už to mám asi i schválený od miláčka, tak snad je brzo objednám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodom, svadbu si planujeme platit celu sami. ak nam rodicia nieco prispeju, nie som proti, ale hlavne draheho rodicia nie su velmi nadseni, tak maju stale nevhodne poznamky. Takze nechcem od nich ani cent, ale snad nas to vsetkych prejde a 10.7. bude skvely den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mozem urobit taku mensiu anketu, ze kolko mate vlasten rokov?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já takle koupila krb, kterej normálně stojí cca 30 000 za 4 000 :-D aukro je boží
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: ja budu mit v prosinci 28 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: já v únoru 24
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?