Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsme prostě inteligentní!
Odpovědět
Profilova fotka
už jsme "popsaly" stránku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A taky tvořivý :-D Myslím,že jedno z pravidel spokojeného manželství je"Chceš-li,aby muž něco udělal,udělej to tak,aby si myslel,že na to přišel on sám" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: je to blbý ale je to tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Blbý neblbý,důležitý,že to funguje ;-) ušetří to spoustu energie místo vysvětlování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ale u nás to funguje jen u některých věcí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: takhle babička "přinutila" kdysi dědu koupit lednici :-D že si myslel, že to vymyslel sám :) u nás to je taky tak, akorát mi pak vadí, že to říká kamarádům jaký má můj drahý skvělý nápady i když sem to vymyslela já :-/ mysicka: doufám, že už je to ok.... žádný trápení za to nestojí.. myska: stejně se vsadím o co chceš, že do toho 10.7. ho na fotografa ukecáš ;-) na celý den :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: čekala jsem kdy přijdeš:-), no nejsem žádný béčko!!! prostě ho musím ukecat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé, koukaly ste na ty svatební šaty na seznamu? Nejdražší róba..... pěkńounký...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: posílala mi to kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:ahojky ;-) taky jsem koukala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicka: dobrou noc a ať ti je líp
Odpovědět
Profilova fotka
myska: delala jsem ty vyvazky a ted koukala s mamkou na Takovou normalni rodinku... jeste ze sem na tom nebyla v kine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty saty co mela Jandova se mi moc nelibi.... a ty za 3,5 mega.... byli hezky, ale na me az moc odvazny vystrih :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli koukáte na Princ a já 2 tak tam jsou záběry ze zámku kde sme se chtěli brát :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a co je za zámek?
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: mas to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to je natočený tady v republice? to zírám :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: jj, je tam i vic zaberu nez jen z tohohle zamku :) rekla bych ze vetsina toho druheho dilu je z CR
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a hraje tam i ten z ulice z tý hospody :-), teda kněze v kostele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :) my to mame doma na DVD tak sem si to pak i zastavovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holku jdu do hajan :-) můj skoro manžel už cca hodinu a půl zařezává, tak mu půjdu pomoct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dneska doma sama tak se mi do té prázdné a studené postele moc nechce :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak až se sem zase všechny hezky připojíte, tak mi musíte povědět, co plánujete na auta.... já chci na ženichovo auto cilindr... a na svoje nevim, ale panenka to asi nebude.... možná jen nějaké to srdce z kytek? nebo jen nějaká květina... ???
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:my chceme na auto kytičku :-) jo a co to je to IP? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem debil!Interní pošta přece :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: nebuď na sebe tak krutá :-) mě taky chvíli trvalo než mi došlo interní pošta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a kytičku a takovou podobou jako budeš mít kytku ty? Jako ze živých?
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jsem dlouho dlouho přemýšlela co je IP ;-)...než mi to došlo. a povím ti, že to trvalo hodně dlouho, to víte holky, mám bohatý rodiče (dlouhý vedení :-D)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?