Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Teda, stejně je to pálka. To bych za to nedala, ani náhodou. Ale aspoň, že budete spokojený a o to jde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to by měla myska ukázat svýmu příteli aby viděl kolik se za to taky dá utratit a ne jen těch 5000 což mu přišlo hodně... heh.... my to budeme mít bez videa, jen fotky :) bosi: to já teda netušim, vývazky sem zvládla, ale jak bych na to přišívala přísavky to nevím... já na cylindry koukala a koupila bych si ho spíš s těma přísavkama, to není o moc dražší... :( tak držím pěsti, nějak to vymyslíš...
Odpovědět
mavo: Tak já už cylindr i přísavky mám, teď to jen nějak dostat k sobě. Jdu to přišít a bude, co se s tím s... ]-( Vždyť je to jen klobouk.
Odpovědět
Tak nám dneska došel rozpočet z agentury. Necháváme v jejich režii výzodbu místa obřadu a hostiny včetně veškerých květin a také koordinaci obřadu. Vychází to na 50tis, což jsme celkem počítali, takže máme zařízenou další podstatnou část svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my ušeříme na ubytku pro hosty 23tisíc,tak proto jsme to mohli vrazit sem a já jsem si to fakt moc přála :-) Teď jsem koukala na diskuzi o rozpočtu a lítaj tam částky za svatbu kolem 250tisíc,tak to je fakt hukot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já četla nějakou diskuzu kde jedna nevěsta psala o svatebce na Mauritius a byla v tom za 450tis :-D tak sem se u toho fakt chlámala :-D teď sem se o tom bavila s mamčou, že to plánujeme příští rok... a docela v pohodě, měla sem z toho hrůzu co bude říkat... tak sem jí už ukázala i ty vývazky a říkala že sem šprtka že už mi nebude mít s čim pomoct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: :-D no jo,když vy jste tak šikovný,já si i ty vývazky budu muset koupit :-N ale právě jsme se s přítelem dohodli,že dort si necháme upéct od jejo mamči,takže další úspora ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jaký máte celkový rozpočet?U mě to ještě budou šaty,je to nová kolekce za 15 tis :-N ale pak už se budu fakt krotit :-D Já chtěla jet na svatebku na Bora Bora,ale když jsem viděla ty ceny,zjistila jsem,že občas jsem fakt blondýna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já chtěla na mauritius, ale taky na to nebudou peníze :( takže svatebka nebude žádná.... a šaty si nechám z ebay takže na těch taky ušetřím... dortík si chci nechat od cukráře od nás a je v podnájmu u mojí prababičky, tak by mohla být sleva... tak uvidíme.... jestli je budoucí tchýně fakt šikovná, tak proč ne :)
Odpovědět
Tak už mám první přísavku přišitou, zas tak hrozný to nebylo, snad to i tu jednu cestu vydrží. Ještě mě čekaj další dvě. Pak ještě sehnat nějakou dekoraci na to a bude to hotovo. :-) Ty ceny jsou fakt hustý, ale když na to někdo má, proč ne. Já bych třeba chtěla na svatebku na Maledivy, ale tam se asi za celej život nedostanu. :-( Aspoň, že existuje internet. zuzi: Tak to je hezká cena ;-) lera: Tak to jo, no my počítáme s cca 70 000, tak uvidíme, jak se vejdem.
Odpovědět
Profilova fotka
my počítáme tak se 120tis... a 125 lidma... tak uvidím, jak se vejdem a třeba na něčem ušetříme... bosina: jj, Maledivy, Mauritius a Bora Bora jsou na internetu moc krásný :-D taky se tam jinak nepodívám.... jen na obrázkách, nebo prstíkem po mapě...
Odpovědět
mavo: Nj, jsme na tom stejne. V posledni době, bych se ale docela vydala i do USA, to mě nějak začíná lákat, i když nevím ani proč. Jdu koukat na telku, tak zatim pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nás bude 60,tak snad se do 120tis vejdem =-)
Odpovědět
Nás bude asi taky cca 60 a počítáme, že bychom se mohli vejít do 150tis. Co se týče svatební cesty tak uvažjeme buď nad USA na vlastní pěst nebo Mexico či něco podobného s cestovkou, uvidíme o bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme uvažovali o nějakém řeckém ostově,s cestovkou,která svatebky přímo dělá :-) zuzlinka:a svatebku počítáš už do nákladů? :-)
Odpovědět
Nepočítám. My právě na Řecké ostrovy jezdíme každoročně v létě na dovču, už jsme byli na Krétě, Korfu, Kefalonii a Zakynthosu, takže jako svatebku bychom chtěli nějakou změnu, ať je to pro nás pořádný zážitek a ne běžná každoroční dovča.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže se vám v Řecku líbí,když tam jezdíte tak často,takže doporučujete? :-) My tam právě ještě nebyli.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ty jo to by ho položilo na zem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: zase by mohl být rád, že jsi tak skromná a stačí ti fotograf za 5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nějak ho snad zpracuju :-D holky, 4 decky vínka a jak to člověka uspává :-D a co se týká naší svatební cesty tak to vidím na klasický Chorvatsko :-), a bude nás taková malá partička, doufám, že to vyjde nebo mě klepne :-).
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: já s mamčou piju už od tří :-D bílý :-D fakt dobrý.... ale zmákly sme jen jednu flašku, te´d sme jí dožahly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jak jsem měla antibiotika, tak jsem se těšila až je doberu a budu se moct napít :-D, to zní jak kdybych byla alkoholik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: nezní :) já se taky občas těším na skleničku :)
Odpovědět
lera1 : No určitě! Řecko je naprosto úžasný. Ta příroda, úžasné moře, milí lidé a ta kuchyně! No bomba. Vždycky si půjčíme motorku a projedeme si na vlastní pěst celý ostrov. Na svatební cestu může být skvělá Lefakada a Santorini. To je romantika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a půjdu do hajan :-) nějak mě to uspalo a zítra. a už jsem si u jednoho kamaráda objednala svůj únos ze svatby :-), ale musím to všechno naplánovat(udělat mapu, vyznačit trasu.....?.)), nebo je to blbej nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
joo,vínko to je věc!!!Já jsem taky včera u netu usrkávala bílí ;-) zuzi:Santorini je krásný,určitě chceme nějaký soukromíčko,ale zase nejsme schopný jen tak polehávat u moře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: taky uz pujdu hajat... no kdyz si to takhle vymyslela a Honza nema nic proti, tak proc ne ;-) my se o unosu jeste nebavili tak ani nevim.... i kdyz jestli si pamatuju a nerikal mi to nikdy jiny tak mozna rikal ze to nechce :-D nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: když on o tom ještě zatím nevím :-D, ale 100% mu to řeknu, aby z toho nebylo fopá (nevím jak se to píše :-N ) tak holky dobrou noc :-)
Odpovědět
lera1: to my právě taky ne. Santorini je na výlety moc malé, to je spíš opravdu jen na lenošení. Ale Lefkada je určitě dobrý tip. Tu máme taky na seznamu. Jsou tam krásné romantické pláže a spousta míst k výletům. Je jako stvořená ná svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se koukala na konec miss... a moc se mi nelíbí... a nevím, jestli ty holky jsou nervózní ale připadají mi hloupé..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?