Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: teď je na mě bezva pohled :-D zahalená v papírech a nevím co se dřív učit a to jsem si ještě nic nepřečetla do psychologie :-S ta mě zežere :-( 8-) .... a ty ho tam chceš? jestli nechceš, odpovídat nemusíš ;-)
Odpovědět
bosi: To já se furt peru s jeho oblečení! Dostal němého sluhu, ten stojí v koutku pokoje a chudák ani pod tou haldou prádla není vidět! Když někam jde a oblíká se, tak si vyzkouší např. 3 trička 2 mikiny až pak zjistí co mu nejvíc sluší tak odchází, a samozdřejmě ty věci nechá na tom sluhovi. Když už vidí že jsu naštvaná na ty hadry, tak to jednoduše všechno vezme a jde to hodit do koše na špinavé prádlo. I ty věci co neměl ani jednou na sobě, je prostě zdechlej to porovnat zpátky do skříně. Ty jo, já ho tu teda pomluvila, ale když on mě tak hnul žlučí ]-( Ale stejně ho miluju i s je chybama ;-) myska:Holka ty to zvládneš a zítra bouchneš šampus, uvidíš!!Držím pěsti!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: já to dělala když jsem byla malá :-D, a honza zase pro změnu hází špinavý prádlo vedle koše :-|...je dneska jsem měla zápich :-D jsem šla vyhodit ponožky do koše a máme koupelnu s wc, tak místo toho, abych je hodila do koše na prádlo jsem je hodila do záchoda :-D kéž bych to vzládla :-( začínám nervit
Odpovědět
myska: Já ho tam chci samozřejmě, žije s námi od mých 12 nebo 13 let, tudíž ho beru jako svýho tátu, ale on mě k oltáři víst nechce, protože se necejtí bejt členem dodiny- máma s ním totiž nechce dítě. mrzí mě, jsou dospělí a kvůli mámině blbosti se tím celkem trápím. Jinak seš teda šikula, to se mi ještě nestalo :-D lenca: Tak jsou dost podobný, asi mu taky pořídím sluhu, aspoň by to bylo na 1 místě ;-)
Odpovědět
Kočky, loučím se s Vámi!! Naskočila nám už televize, tak jdu hodit gaučing, za chvíli začne Sex ve městě!! Takže páček a dobrou noc :-o Myska: nestresuj se, všechno dobře dopadne, ty jsi holka šikovná a hlavně chytrá ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem si jen v rychlosti precetla, co jste opet napsaly a zase mizim. Preju vam vsem hezkou dobrou noc az pujdete spat a zitra zase ahoooooj! myska: a tobe jeste jednou hodne stesti!!! At to dobre dopadne!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: tak jestli chceš aby tě odvedl k otáři, tak mu to zkus nějak říct, a kor, když ho bereš jako svýho tátu :-), to se jen tak nevidí :-). a členem rodiny je :-)...a to jsem celá já :-D lencaca: dobrou noc :-) red: já taky mizím a zítra vám dám vědět, teď jsem smolila žádost abych mohla je před komisi, tak doufám, že nevadí, že ji pošlu až teď :-(, to je tak, když člověk nechává věci na poslední chvíli :-( dobrou noc holky a zítra toho moc nenapište :-)
Odpovědět
myska: Jo chci, ale on se lituje, takže mě odvízt nechce, moc mě to mrzí, ale asi ho nepřemluvím :-( Tak ještě jednou hodně štěstí ;-) Koukám, že už jste všichni zmyzely, tak já letim taky. Dobrou noc a zítra čau :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc:-D po víkendu paaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vxechny vas moc zdravim! Datum nasi svatby je 2. Cervenec 2010 na Jindrichohradeckem zamku - tak jsem zabrousila do tehle debaty Cervenec 2010 a jsem moc rada :)
Odpovědět
Profilova fotka
myska 84: uz dlouho jsem se takhle nezasmala, ale vim presne jak se to snadno stane. Moje mama zas pro zmenu nechala svoji penezenku nekolikrat v mrazaku :))) bosina: mam podobny problem: nasi se rozvedli, kdyz mi bylo 15. Ja zila s mamkou a jejim pritelem, s kterym jsou ted uz snad skoro 14 let. Ted me (na rozdil od tebe) chce asi odvizt (jeste jsme to poradne neprodiskutovali), ale ja si myslim, ze bych to mela prvne nabidnout tatovi, kteryho ale mamina na svatbe nechce ani videt. Pritelova rodina to nedokaze pochopit a ja taky ne - at uz byle jakej byl je to muj tata. Hmmm... bude to zajimavy
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz: ahoj ;-) holky je to ai všude stejný, můj drahej nemá němýho sluhu, místo něj používá zábradlí v chodbě :-D nejvtipnější je, že já uklidím, on přijde večer domů a začne, že je bordel v kuchyni, pár kousků nádobí, tak to nandá do myčky a pustí jí, se třema talířema a dvěma sklenkama, to pak zase nadávám já :-D myska: myslíme na tebe a držíme pěsti ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lenka: Ahoj, to je paráda, jak nás tu přibývá, snad se ti u nás bude líbit, myslím, že jsme docela dobrej kolektiv. Tak to taky nemáš zrovna jednoduchý rozhodování, já svýho tátu viděla jen párkrát v životě, proto si myslim, že by mě měl vízt ten kdo mě vychovával a je mi líto, že on to cejtí jinak. Času je ještě relativně dost, tak snad se to vyřeší. Koneckonců může mě tam odvízt i můj brácha, bude mu sice jen 14, ale co, chlap je to taky :-) glumbi: Tak to je dobrej, ten můj to nádobí taky klíďo nahází do myčky, ale naštěstí ji nezapíná. Navíc to po něm stejně vždycky přerovnávám, aby se mi tam toho vešlo víc :-D Nj, chlapy, úžasný stvoření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: to jo...to si pán Bůh fakt vyhrál :-D sobota a já se nudím doma... :-|
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem zase tady, zrovna jsem se vrátila s přítelem z nákupu. Byli jsme koupit našemu hafíkovi nové granule. Takže zase nějaké peníze fuč, ale co bychom pro své zvířecí miláčky neudělaly, že? ;-) Myslím na mysku, tak snad jí to dnes vyjde! :-) Ještě mám v paměti ty nervy, co jsem zažívala, když jsem se učila na státnice a na den předtím. Fujtajbl...
Odpovědět
lenkanz: taky Tě zdravím a vítám do super kolektivu! Fakt je to tady s holkama moc fajn. ;-) Jinak teď zase na chvíli mizím. Přítel umyl nádobí a já jdu vařit oběd. Pak se sem zase podívám, jestli se neděje něco nového a důležitého. ;-)
Odpovědět
glumbi: Já se flákám u pc, miláček jel ráno do práce a vrátí se až zítra ráno, takže mám klídek. Mám ale plán pustit se do toho žehlení, co se chystám už celý týden. :-D tak snad už to dnes vyjde. red: Ahojky, myska to určitě zvládne, vždyť je šikovná, vždyť jí taky všechny držíme pěsti ne? ;-) Co vy to máte za bafíka?
Odpovědět
Tak se hlásím zpět. Oběd se povedl, sice mi dnes nějak prskal olej, tak jsem si trochu spálila prst, ale jinak dobrý. A přítel mi teď po obědě usnul, takže mám klid a jsem zase tady. ;-) bosina: my máme dvouletou fenu beagla
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my mame doma 10 mesicni fenku yorkshirka.. je uzasna jmenuje se Terrinka... jinak my ted obedvali a koukame na telku.. asi pujdem ven na prochazku a opet domu....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem doma a zápočet mám, ale s velkým ale.... a víte co mě dokáže vytočit? když přijdu v sobotu ze školy domů, vyfluslá a hladová, vejdu do jednoho pokoje, a vidím seřazený špinavý nádobí, který jsem ráno pozbírala, aby ho honza umyl.... když jsem se koukla doleva vidím tam všechno tak, jak tam bylo ráno když jsem odcházela (s tím, že honza půjde a dá moje pyžámko do postele)...vlezu do koupelno-záchoda a u koše na prádlo pohozenej svetr, a když vejdu do ložnice, tak neustlnáno. jsem tak vytočená, ale dělat to nebudu, přece tu bydlíme dva, ne jen já ]-( a až půjdu v pondělí do práce (chodím na 9 honza na 7) tak taky neustelu a řeknu že jsem měla ráno hodně práce, že jsem se nezastavila ]-( . a v kuchyni neutřený nádobí, ale honza měl hodně práce, takže to musím pochopit ]-(
Odpovědět
red: Tady maj nějaký lidi fenku beagla, je černá s hnědým pálením... takovou barvu jsem u bígla ještě neviděla, ale je strašně roztomilá. To jsou myšáci :-) lucie: yorkshire je teď nějak moc polulární, jsou děsně otravný a uštěkaný. Lidi si je neuměj hlídat a oni strašně dorážej, na zabití. Ale proti vašemu nic nemám, ;-) to jen proti těm tady u nás, protože mě fakt rozčilujou. ]-(
Odpovědět
myska: Velká gratulace, vidíš, všichni sme na tebe mysleli a je to tam! :-) Máš oslavovat a né se rozčilovat, chlapy nikdy nic neudělaj, to je jednoduchá věc. Chceš něco, tak si to udělej sama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já si to tady přečetla :-) jste holky hodný :-) a být to jinej učitel, tak mi zápočet nedal...
Odpovědět
myska: Učitel neučitel, hlavně, že to máš a nemusíš se už stresovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: gratulujuuuuuuuuu
Odpovědět
myska: taky moc gratuluju!!! Jsi sikulka! :-) Jinak se Ti vubec nedivim, ze jsi vytocena, taky bych byla. A nejlepsi je, ze kdyz uz chlap doma neco udela, tak to musi rict, ze treba uklidil, vysal nebo umyl nadobi. Ale ze my zenske to delame denne, tak to uz je jedno, to se bere jako samozrejmost. Je to na tom svete nejak divne zarizene. bosina: no ta nase je tricolor, takze ma cernou, hnedou a bilou barvu a i kdyz me casto dost vytaci, tak je fakt moc krasna A co se tyce yorkshira, tak na 18. narozeniny jsem taky jednoho dostala, ale ted je uz jen s nasima. Je to zlaticko, uz bude mit osm let, ale porad vypada jako stenatko. Fakt zlaticko. Ale je pravda, ze nekteri jsou pekne potvory, protoze nekteri lidi si je pletou s hrackou a pak to tak vypada - rozmazleni, proste na facku.
Odpovědět
Profilova fotka
red: tak to máš fakt, a ještě ho za to musíš pochválit jak malýho kluka :-) a moc děkuju glumbi: děkukuju moc :-) jsem si vylepšila album, mám tam i písničku + počítadlo návštěv :-)
Odpovědět
red: Zas to je bod navíc pro ty mrňavý hafany, že opravdu vypadaj jako štěňata celej život. Já je nemám ráda, protože oni vždycky dorážej na toho našeho (ridgeback) a kdyby on se po takovým mrňousoj ohnal, tak by to taky nemuselo zkončit dobře a to nechci. Trikolorní beaglové jsou hezký, ukecávám ještě na jednoho psa, můj sen je sice bernský salašnický, ale beagla bych jako náhradu taky brala. :-) myska: Teda ty seš šikula ;-)
Odpovědět
Je tu někdo??? On je víkend a vy jste všechny fuč... No nic, jen sem se chtěla kdo podává na obřadě prstýnky a jestli je budete dávat na polštářky.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já si nechám ušít polštářek a zkusím si "sehnat" družičku, která by je nám podala a pokud ji nebudeme mít tak nevím :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?