Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
myska: Já právě přemejšlím jestli nechat polštářek ušít nebo ho objednat přes net. Přemýšlela jsem o svý nejlepší kamarádce, že bych z ní udělala družičku a donesla nám je ona, tak uvidím. A budete mít i bryndák?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to nevím :-( jsme teď ve fázi nebavení se :-| ... tak já chci polštářek v barvě svartby :-D ale nevím co s ním udělám po svatbě :-D
Odpovědět
aha, já si teď taky nemám s kým povídat, venda je v práci. Jj, to já chci taky v barvě a nebo jenom bílej, tím se taky nedá nic zkazit. Všechno se dá vždycky prodat, takže v tom nebude problém. ;-) Koukala jsem teď na šatky na míru, většina se vejde do 5000kč, což je luxusní a docela se mi jich tam i pár líbí. Chceš taky juknout?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný že chci juknout :-) já říkám že do 5000 se dají ušít
Odpovědět
myska: tak už to tam máš
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky,tak jsme se po večeři o 4 chodech dokutáleli do pokoje a páč je drahý zrovna ve sprše,tak jukám sem ;-) Vybíráte šatečky?Já mu dnes ukazovala kytku,ale šaty ty prostě budou tajemstvim až do konce ;-) Vy už máte vybráno?
Odpovědět
Ahojky, teda tiše závidím, já bych taky něco pojedla. No na šatky koukáme, ale vybráno ještě není, nejprve vlítnu do nějakýho salonu a až teprve co mi bude slušet, to si nechám ušít. ;-)
Odpovědět
mysko můžeš prosím juknout do IP? Poslala sem ti odkaz na takový krabičky, myslíš, že by se do nich vešly mandličky?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: moooc blahopreju! Jsi holka sikovna:-) dobrou noc vsem:-)
Odpovědět
mysicka: Tobě taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko:taky blahopřeju :-) už jsme komlet,tak jdem chrupkat :-) paa
Odpovědět
lera: Doboru noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) bosi: promiň jsem vytuhla ani nevím jak :-N a moc děkuju a jak to že jsou ty šaty tak levný? =-) lera: moc děkuju :-) mysicka: a taky moc děkuju :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Všem přeju hezké dobré ráno. :-) myska84: tak to se Ti vůbec nedivím, že jsi vytuhla. Ono to po zkoušce vždy přijde tak nějak samo. Když já jsem udělala státnice, tak jsem pak šla druhý den hned do práce, to jsem byla fakt mimo a pak jsme jeli ke kamarádům to oslavit, ale po dvou deci vínečka jsem usla a taky nevím, jak. x-) bosina: prosím prosím, mohla bys mi taky poslat ten odkaz na šaty na míru? Ta cena je moc hezká, tak bych když tak jen koukla. Moc díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) já si budu polštářek šít sama, stejně jako obal na album a svatební knihu. už na to mám koupenej satén :-) holky počítejte tročku víc než 5 000. je lepší si připlatit za materiál a ještě poštovný. ale zase o moc víc to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.: budeš to mít v IP glumbi: cena je to sice hezká, ale já do toho nepůjdu :-), jak píšeš, radši si připlatím :-)
Odpovědět
Teda tady je dnes nejak mrtvo ve srovnani s ostatnimi dny. No jo, jde poznat, ze je vikend. ;-) myska84: diky moc! Aspon se kouknu a budu vice informovana. Zatim vice pocitam s tim, ze si saty pujcim, ale treba jeste zmenim nazor, nevim. Uvidim. Nejdrive ale budu muset vyzkouset saty, ktere mi budou sluset (snad se takove najdou) a pak se rozhodnu, co a jak dal. Ale to si jeste pockam do unora..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to ste toho o víkendu moc nenapsaly, tak jdu ty 2 stránky přečíst :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak jsem tu, s honzou jsme se byli podívat do obchoďáku a nezávazně jsme se šli podívat na snubáky, a ty co se nám líbily, tak jsme pod 5000 nešli....a honza se mě teď ptal, jestli by nebylo lepší sehnat z jedný kolekce dva stejný prstýnky, že by to vyšlo levnjěc...docela mě tím šokoval, ale zase na druhou stranu by nevadilo, kdyby to nebyly přímo snubáky nebo jo? =-) mavo jsem ti to už psala, tak si to přečtes znovu :-D a potom jsem tam objevila novej obchod s dekorací a byla tam organza, jenže sice tam bylo plno barev ale buď tam byla brčálová zelená nebo taková nevýrazná :-|a ta organza se dává jak na auto tak jako dekorace nebo jen na auto? jsem se asi ptala, ale to stáří se projevuje :-D ....potom co jsem ukazovala honzovi jednu košili, tak mi řekl, že je moc vyblitá, takže asi někam půjdeme jen tak nezávazně zkusit košili, protože kupovat zelenou kravatu se mi zdá naprostá blbost, protože on kvádro nenosí, ale košile jo. jo a dostala jsem nový bačkůrky :-D na doma, starý došly :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem konecne taky dostala, omlouvam se, ale nejdou mi psat hackz a carky. Milacek se svym brachou cely den preinstalovavali pc, tak je ted nejakej divnej. myska> V pohode, hlavne jestli ses dobre vyspala ;-) red> promin, ale nebyla jsem tu, ale jak sem tak zjistila, myska uz ti to poslala, to je hodna. glumbi> No ja holt musim koukat po cene, opravdu nemam 10 000 jen na saty, jsem student a nemam ani brigadu a navic prijde mi jako blbost vyhazovat tolik penez za saty, kdyz v nich budu jen 1 den.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám dotaz: někdo to už řešil chirurgickou ocel jako snubák, jakej je váš názor? je to drastický co napíšu, ale prej když je bouračka, tak ocel z prtu nesundají, proto doporučujou zlato a teď jsem totálně zvyklaná, protože fakt nevím :-(. kdybych neslyšela to, co jsem napsala, tak ani neváhám...
Odpovědět
myska> Tak o tom nic nevim, ale zaseknout se muze asi vsechno, takze to bych asi zase tak neresila.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: já jsem o tom taky slyšela...dělala jsem medicínu a tam nám ukazovali, že musí ten prst uříznout, ocel nejde přeštípnout jako zlato. ale dost známých má prstýnky z oceli a nikomu ještě prst neštípali ;-) .... dobré ráno
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to chápu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, neskutečnou dobu jsem tady nebyla a koukám, že tady přibylo tolik nevěstinek, že už se absolutně nechytám :-( Koukám, že všechny se pečlivě připravujete. Za námi už je taky pořádný kus práce. V agentuře už máme domluvené a vybrané všechny kytičky, ozdoby na auta a výzdobu místa obřadu a hostiny. Taky už máme vymyšlené oznámko a hotový první kousek a jsem ráda, neb z něj byli všichni nadšení, takže teď pomalu nakupujeme materiál, abychom se mohli pustit do výroby. Taky už mám doma snubní prstýnek :-) Je naprosto úžasný, se 12ti diamantíky. Miláčkovi jsme zatím ale ještě žádný nevybrali. Šaty jsem byla zkoušet minulý týden. Oběhly jsme s kamarádkou tři salóny a po důkladném prozkoumání mně jich zůstalo 9!, takže za 14 dní vyrážím s maminkou a bráškou na další kolo a doufám, že už poslední :-D Taky už nám došla z USA kniha hostů. Je ve formě rámu, doprostřed se dá naše fotečka a hosté nám kolem ní budou psát vzkazy.Hodím foto do galerie.
Odpovědět
Jinak už jsem se taky pustila do výroby svatebních listů tady na beremku. Dokud mám nějaké nápady, tak to tam hážu. Přeci jen toho do společné domácnosti potřebujeme ještě docela dost, tak ať mají hosté inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: jste šikovní. my měli prstýnky vybraný a včera můj drahej otevřel svatební časopis, přilít za mnou do koupelny, že vybral jiný :-D tak jsem se dohodli, že si uděláme jeden den výlet, oba výrobce navštívíme, vyzkoušíme a pak se rozhodnem :-) kniha hostů je suprová a takhle je to dobrej nápad ;-)
Odpovědět
Mně se právě nikde žádný prstýnek na mě nelíbil. Vůbec se mi nehodil k tomu zásnubnímu. A jelikož je hodlám nosit na jednom prstu pak oba, tak jsme ten můj tedy nechali vyrobit. Přítel je o poznání méně náročnější, takže ten už si snad něco vybere :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je stejně chci nosit zvlášt, snubní chceme cca 7mm široký, takžeby to nešlo dohromady.a hlavně já ten snubní pořád nemám a třeba ani mít nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčeny :-) tak já vás jdu prvně dočíst ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?