Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
my si určitě jídlo necháme udělat,možná usmažíme doma řízky, které pak dáme večer na švédské stoly. Bosina: tak si tu diskotéku užij já půjdu příští týden, kolaudace u kámošky, narozky no prostě dámská jízda se vším všudy mysickaaa: a kdy půjdeš zkoušet šaty, možná jsi to už psala,ale dočítat vše to dá fušku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že to nebude znít škodolibě, ale jsem ráda že "většina" z nás na svatební cestu nepojede... ale holky... ten vlastní domeček za to snad stojí, ne? :) Já už doma šílím... je nás tady děsně moc... (moji prarodiče v přízemí, rodiče v patře a my v patře s nima v mým dětským pokoji... hrůůůůůůůůůůůza) šetříme každou korunu tak sme nechtěli vyhazovat za nájem někomu cizímu... no jestli nám to povolí v klubovně tak budeme asi něco dělat sami jinak jídlo přiveze taťka už připravený :) dělá ve stravování tak na to spoléhám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...teda vás dočítat to je síla... bosi: já taky marně čekám na nový číslo. v trafice už jsem ho viděla, jsem skoro začala obvinovat poštačku, že mi ho nedala do schránky. dneska mi přítel strašně zlepšil náladu, po novým roce mi pomůže zařídit svatební salon x-) Myska: ty šaty se mi moc nelíbí, tobě by slušelo něco jinýho ;-) teda aspon podle mě
Odpovědět
Profilova fotka
terca07: asi bych to viděla za 14 dní, teď jsem na praxi a budu si potřebovat dát odměnu, že to vydržím :-D teda doufám, že to vydržím..teď zrovna jsem ve stavu zoufalství... glumbi: jeee, to byl vždyckym ůj sen, buď se pohybovat kolem svateb nebo si udělat cukrárničku, vinárničku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já jsem na něj zůstala koukat s otevřenou pusou...vůbec jsem to nečekala...snad se chytnu a půjde to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: určitě, nepochybuju o Tobě;-) A co vlastně děláš teď?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted zatepluju paneláky...to budu zatím dělat pořád, dokud se salon a agentura nerozjedou natolik, abych věnovala čas jenom jim
Odpovědět
Profilova fotka
však jasně, mít své jisté a věnovat se koníčkům;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, před chvílí jsem dorazila z Miss Jihlava Open 2009 a byla tam i přehlídka svatební šatů....jenže buď si už nevybavuju jak vypadly nebo je na netu nemají, ale jsem z nich unešená, ale na moji výšku nejsou, asi bych v nich vypadala jak skřítek 8-)
Odpovědět
Tak jsme se byli podívat dneska v těch Nechanicích, no taky mě to pěkně zklamalo. Takže jsou 3 možnosti a snad nefinitivní a snad se brzo rozhodnem....Ratibořice, Chlumec a nebo radnice. No uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-), a jak se jmenuje ten časopis? že bych ho chtěla, ale u nás jsem ho nikde neviděla, jen v liberci :-| a nekoupila jsem si ho... monmar: kamarádka mi říkala, že by bylo nejlepší udělat obřad na radnici, nebo spíš lépe řečeno ve velké obřadní síni, ale ať tu síň opravili nebo ne, pořád mě to připadá komančský, nemůžu si pomoct 8-). ale určitě Ratibořice nebo Chlumec dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tvoje svatba...já ho mám předpalcenej, ale tenhle měsíc marně čekám na výtisk, pořád nic...v trafice jsem je už viděla, prodává je gecco tabák. mysicka: přemýšlím nad názvem a nic mě nenapadá :-D jen samý blbosti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojík všem;-) jj, taky marně čekám každý den a nic časopis nejde..uvidíme...potřebuju dávku svatebního šílenství;-) glumbi: na něco příjdeš;-) to chce čas;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se holky koukala v obchoďáku a nikde jsem časopis neviděla, asi napíšu ségře, ať mi ho koupí v Liberci a přiveze sem až sem pojede.
Odpovědět
Profilova fotka
myska 84: a předpokládám, že šatky z přehlídky vyfocené nemáš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to víš že ne :-D a aby toho nebylo málo, tak jsem si doma zapomněla i brýle :-D. To je klasika. Ale ty šaty byly prostě bombastický. Možná najdu něco na netu, tak jestli ta slečna bude v nich vyfocená, tak pošlu odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Ty jsi ale expert;-D Jasně, hledej a pošli;-) aspoň máš představu, že můžeš heldat i něco jiného;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jsem schopná si doma i zapomenout hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a kolikrát jsi ji už doma nechala?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: hodně krát. já mám astigmatismus (nevím jak se to píše), takže vidím špatně jak na blízko i na dálku a je to způsobené tím, že mám špatně zakřivenou rohovku. takže i když teď píšu tak se mi některý písmenka spíjí dohromady. a sranda je, že to má i přítel....takže se bojím toho, že by to mohly mít i děti. ale na den D bych si chtěla pořídit čočky :-D
Odpovědět
myska: Mmě by ta radnice už asi až tak nevadila, ale zas si říkám....když bude pěkně je to fajn, můžem se jít vyfotit do Jiráskových sadů,ale když bude ošklivo, tak budu mít 3 fotky z radnice a konec, kdežto na zámku by se dalo fotit aspoň vevnitř
Odpovědět
myska: Tak si ho taky předplať, vychází 1x za 2 měsíce a předplatný stojí něco málo přes 200kč, což není tak moc. :-)
Odpovědět
myska: Poslala sem ti odkaz na předplatny do IP, kdyby si chtěla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: děkuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a já třeba dostala k předplatnýmu kafetieru, dělám v ní moc dobrý kafe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to zní lákavě :-) holky, stalo se vám někdy, že když jste jeli domů (mhd nebo jakýmkoli jiným hromadným prostředkem), že vás chtěl týpek pozvat na panáka?! mě se to stalo včera před půl dvanáctou. borec seděl za mnou na sedadle, zaťukal na rameno a zeptal se: budu hodně drzej když vás budu chtít pozvat na panáka? :-. šok: moje reakce: to budete, jede totiž domů za přítelem...no nemůžu z toho ještě teď. asi jsem pána urazila, ale nic lepšího mě v tu chvíli fakt nenapadlo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: mě se to slato minulý týden, letěla jsem po staroměstkým v podpadkách a skoro sejmula nějakýho cizince co zrovna vystupoval z auta. letělaq jsem dál a on mě doběhl, že by mě chtěl pozvat na kafe atd...měl chudák smůlu :-D ale po pravdě, je to příjemný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: asi jsem fakt divná, ale mě tohle dokáže rozhodit, mě rozhodí i to, když mě někdo udělá kompliment (že jsem hezká, protože si připadám jak jakákoli jiná holka =-) ...) a si by to bylo i jiný kdyby nebyl večer a v trolejbuse nebyli jen 3 lidi....ale je fakt, že ten týpek si mě prohlížel už na zastávce 8-) a měla jsem podpadky a kabátek koženej nebo spíš takový podzimo-zimní sáčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš...bud ráda ;-) a počkej tak tě budou všichni obdivovat na svatbě
Odpovědět
Tak to jsou hezký zážitky, mě včera pár kluků taky uhánělo, ale tak ty už byli zřejmě podnapilí :-D za střízliva by si mě asi ani nevšimli. Mysko nejsi divná, mě komplimenty taky většinou zaskočej a nevím co říct :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?