Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: neznají základ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to jsou fakt ale služby;-D
Odpovědět
myska: No tak miláček by chtěl pavouka, ale to mu zas neprojde u mě. Já bych chtěla koně, ale zatím nejsou pozemky, ale s tím je už miláček smířenej. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky..nevíte, jak se říká těm ubrouskům, co jsou papírové a vypadají jako látkové?
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: rekla bych, ze ikea to jistí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mi držte palce... protože oběd od babči jsem nesežrala teď, ale nechala sem si ho na zítra opravdu na oběd!!! a navíc, mám na sobě "neoprenový" kalhoty a jdu dolu na stepper, tak mi držte ať mi to vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nejspíš jo;...ale mám ji trochu z ruky;-) asi budu muset udělat výlet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a byla jsem dneska u mudr. tak mi předepsala antibiotika :-D mysicka: tak jsou dvě možnosti: buď si zaplatím předplatyný, nebo mi to bude ségra vozit z lebrce... bosi: koně mají o kousek dál :-), a včera jsme šli kolem ty jo, ty koně jsou tak krásný mavo: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: antibiotika? něco mi uteklo? no, hlavně aby na to segra nezapomínala;-) i když já na to číslo furt marně čekám..
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: když jdu na malou tak mě to bolí pálí, nevím jak to popsat :-), tak jsem se po 14 dnech naštvala a došla za mudr., ale na nemocenský nejsem, teplotu nemám tak je to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
docvičeno... jsem pěkně spocená ale cítím se kráááááááááááásně! :) myska: tak to máš nejspíš zánět močáku, ne? Mamka na to nikdy netrpěla a te´d to měla 2x za sebou a antibiotika taky
Odpovědět
Profilova fotka
myska: taky bych to tak viděla...hlavně bacha abuď v teple! mavo: jsi šikulka! já su dneska líná ...;-( jdu do sprchy a pak se musím vrhnout a učit se, abych mohla zítra učit studentíky;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: já nevím, když se mě mudr. zeptala, jestli mám sebou moč, tak jsem na ni koukala, co po mě chce :-D (hold mi to nedošlo, že bych to mohla sebou vzít), a když se mě zeptala, jestli bych si došla v nemocnici, tak jsem ji řekla, že ne, ale jestli chce, tak to pro ni udělám :-D, ale asi jo, mám. a včera jsem si koupila pytlík sušených brusinek a už jsou dávno v bříšku :-D jsem taky chtěla začít civčit :-D...tak snad za 14 dní
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ty jsi ale šikovnáááá :) s těma brusinkama ;-) já je kupuju akorát dědovi, má problémy s prostatou :) to cvičení už jsem odkládala dost dlouho :-D tak snad mi to tentokrát vydrží.. nezastavilo mě ani to, že mám zítra menzes :)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: já jsem líná pořád :-D ale už jsem si řekla DOST :-D to by mě nebavilo dělat doma ještě přípravu na zítra "do práce" ... jsem ráda že když dojdu domu tak už nemusím do práce dělat nic... akorát se pak učit do školy :-D ale to až v lednu na zkouškové.... já si asi budu večer dělat ty vývazky, polystyren sem už sehanala...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jsem psala u mysičce, že si jednou zapomenu u hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte někdo, jak má ten čtvereček na vývazky být velký? jako kolik centimetrů....
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím ale není to jedno? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ty skleničky mají v ikeii, velký za 99kč menší asi za 79(nebo 69) mavo: já mám 6x4cm a možná by mohli být i větší, ale stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: fakt je tam mají ..?;-) úplně stejné?;-) to by bylo žůžo;-) jsme věděla, že ty víš všechno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mají...chci je tam taky kupovat. a byla jsem tam minulý týden a pořád je měli a mají jich dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo..to mě překvapilo;-) si musím udělat výlet do ikei..doufám, že je budou mít i v Brně..Praha je trošku z ruky..ale na webu je nemají..jsem je aspoň nenašla...
Odpovědět
Profilova fotka
V praze je mají 100% koukala jsem tam na ně pozdravuje vás můj skoromanžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že děkujeme a taky pozdravujeme;-) a ve které? že jsou tam dvě?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha u nás bylo téma jakou písničku si necháme zahrát při prvním novomaželským tanci :-D
Odpovědět
myska: Jj koně jsou krásný zvířata ;-) mavo: U těch vývazků je to podle mě jedno, jaký si je uděláš, takový budou :-) my máme taky naplánováno do Ikei, o jakých skleničkách se to bavíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
na zličíně ;-) myska: já bych chtěla nacvičit něco netradičního. hodilo by se to k nám, ale jinak to bude asi apologize od timbelanda, je to naše písnička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: kuju;-) bosi: mám v albu a chtěla bych je na výzdobu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: je to blbý, ale chtěla jsem něco secvičit s kolegyni dcerou, na rozjezd kousek ploužáku a potom to tam rozbalit...ale nevím jak to přijme přítel, nejdřív ho musím zpracovat a potom pomali dělat k obrazu svému :-D (kdyby mě slyšel :-)). a apologize je nejrkásnější písnička kterou znám, tu žeru a když ji hrajou v rádiu, tak si ji jdu zesílit stejně jako halleluje ze šreka, ta mě taky napadla :-)
Odpovědět
Ahojky holky, nebyla jsem tady něco málo přes měsíc a dva dny jsem dočítala vaše zápisky. Vy teda jedete, jen co je pravda. ;-) Abych se přidala ke staršímu tématu, tak já se budu vdávat ve svých 26 a přítel týden po svatbě oslaví 28 a miminko pak necháme na náhodě, snad se časem zadaří. Taky už nepatříme k nejmladším, takže je celkem načase. No co - my ženské máme omezené časové období a ne jako chlapi, kteří můžou pořád. :-N Jinak pro ty, které začínají stresovat z toho, že ještě nemají nic zařízené, tak buďte v klidu, já taky ještě nic nemám, ale absolutně nic. Ale snad se příští týden aspoň něco změní. Chceme se jít podívat do Frýdku-Místku na obřadní síň na Frýdecký zámek a pak na jednu restauračku, tak by bylo super, kdybychom měli aspoň něco zamluvené. Tyto dvě věci jsou celkem důležité a bylo by opravdu fajn, kdybychom měli aspoň toto jisté. -> monmar: hele, je mi fakt strašně moc líto, co teď prožíváš - místo toho, abys byla šťastná a těšila se na zařizování svatby, tak máš takové problémy s tchýní. Já mám štěstí na dvě tchýně (jojo, nemám jen jednu, ale rovnou dvě x-) ) a jsou obě fajn, takže díky bohu. Jak tady čtu některé vaše zážitky s tchýněma, tak mám úplně husí kůži. Já bych byla z toho v háji, kdybych viděla, že mi tu svatbu nikdo moc neschvaluje. Pro mě je rodina hodně důležitá a jsem fakt ráda, že mě rodina podporuje a těší se se mnou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?