Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Diky za odkaz - fotky ma moc hezke :-) Ja mam Zuzku Scharf, jeji fotky asi vsichni znate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: Taky moc krasne fotky - netuctove!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa já se chci taky podívat :(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris. a jak dlouho dopředu sis jí objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Uz nekdy v cervnu nebo tak nejak - rok pred svatbou. Uz mela dost terminu obsazenych v te dobe, tak nam to nastesti klaplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) koukám že tu rozebíráte fotografky..my ještě fotografa zamluveného nemáme.. masickaaa : mohla by si mi taky prosím poslad odkaz na tu tvoji fotografku?hleddám nějakou inspirace,děkuju.. no jinak mě dneska přijede zlatíčko z Prahy a tak se s ním chci začít bavit na téma rezervace restaurace..uvidíme jak to nakonec dopadne,ale podle toho co včera pídsal,by to mohlo jít dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris no já když sem se koukala na začátku září tak červenec měla volný jen pátek 2.7. ... a pak se mi ozvala tahle :) to kdyby mi to přítel řekl dřív, tak sem jí zamluvila dřív :(
Odpovědět
Taky bych měla ráda fotografa na 100%, ale zatím nemáme termín. Tak uvidíme JInak u rodičů mě včera mrzelo, že nám ani jednou nepopřáli. Když jsme jim říkali před 2 rokama, že jsme zasnoubený,tak nám tchýně řekla,že se třeba do 5 let rozejdem. A teď nám jen řekla, že co tak najednou, že nám přece řekla,že si nemáme žádnou svatbu na tenhle rok plánovat. Že teda čekala,že se vezmem, ale proč najednou teď. Tak mě to prostě mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : teda ta má krásný fotky .... škoda že je tak daleko :-) no jo budem se muset snažit najít někoho blíž s krásnýma fotkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,já budu v 11hodin volat do toho lionstudia,tak snad ten náš termín bude ještě volnej.A přemýšlíte některá o fotoknize?Já jí viděla u sestřenky a moooc se mi libila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla pozadana o ruku na zacatku cervna a hned pak jsme zamluvili fotografku
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no jo, to máš další 1000kč jen za dopravu... to je hrozný :( tak přeju úspěšný lov!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jéje tak jak to tady tak čtu máme s fotografkou obrovskej skluz.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: No jo,tchýni si nevybereš :-| A plánujte si to tak,jak chcete vy!Je to vaše svatba,ne její.Můj tchán se taky tvářil všelijak,no a je měsíc po zásnubách a je to ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manmar: to se nedivím, to by mě taky mrzelo... my "tchýni" ani na svatbu zvát nebudem... je to u nás takové složitější tak jsem ale moc ráda... ani jí říkat nebudem že se budeme brát, to by tam pak chtěla :-D já ještě ani požádána nebyla, ale jak se mi ozvala ta fotografka, tak sem se jí ptala jak dopředu se máme objednat na focení, když bysme chtěli termín 3.7. a ona mi řekla, že si nás tam napíše a když by se jí někdo ozval tak se ozve jestli to u nás platí nebo ne :) což mi přijde fér :) tak bych se toho nebála a po někom se poohlídla, ti dobří fotografové bývají vážně hned rozebraní...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : děkuju :-) snad bude úspěšný... lera . když mě přijde že tchýně se toho něja moc bojí...hlavně ta moje teda...mám strach z toho jí o té svatbě vůbec říct :-)
Odpovědět
mavo: Já mám jednoho zamluvenýho na 17, ale prý má talší týden už obsazen a zas ty dva týdny předtím nemůžem my, protože miláček bude mít fotbal a neví který z těch dvou týdnů to bude. No jedem se podívat v sobotu do Nechanic a domluvíme se tam...pokud se tam vejdem do jiný místnosti než do kapličky, tak budem čekat až vypíšou termíny a pokud s etam nevejdem, tak to asi uděláme 16 v pátek v Chlumci
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no nevím, teď jsem se dívala... i podle těch svatebních.... snad budeš úspěšná.... třeba i tady se po někom podívej....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: mysim, ze nemas skluz, jen takovi ti proflakli fotografove jsou většinou zamluvení hodně dopředu, ale určitě někoho seženeš...
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jj, Zuzku Scharf známe;-) ale my to máme kapku z ruky;-) ale myslím, že Katka ji nahradí dobře;-) fotky mě nadchly a prá je to milá osůbka;-) tak se moc těším;-) mavo, areviv: máte odkazy v IP;-) lera1: tak jsem zvědavá, jak pořídíš, snad budou mít ještě volno;-) o fotknize nevím, jesště jsem ji právě neviděla naživo..tak nevím;-) a jinak já a tchýně..myslím, že ok;-) hlavně že má takové báječného syna;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mavo: pošli mi taky odkaz na tvou fotografku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: fotky ma fakt moc hzke, k nam to ma Zuzka taky kapku z ruky, ale byla vstricna v jednani a souhlasila i s tim, ze k nam bude mit delsi cestu... Nad fotoknihama jsem přemýšlela, zda se mi to jako dobry darek treba po svatbe, pro maminky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: pěkné fotky a vypadá příjemně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
masickaaa : děkuju má krásný fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: taky super;-) areviv: šlo Ti otevřít to album na beremku;-) lostris: to jo, taky to má z ruky;-) myslím, že budeme mít všechny krásné fotečky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam volala,no a mluvila jsem s majitelem studia,byl moc příjemnej.Říkal,že je nával,ale na náš termín nic konkrétního ještě némá,tak se v říjnu máme sejít(termín kdy si zavoláme po obědě)a po zaplacení zálohy už bude jen náš :-D Koukala jsem na ten jejich balíček a vychází to-kameraman + fotograf+ fotokniha 20-25tis,ale budou s náma od rána do večera.Uff,přiznám se,že se mě ulevilo!Volala jsem to skoromužoj a tak jsme si společně do telefonu zavískali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1;-) No, supeeeeeeer;-) jedna starost z krku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Super, ze je to takhle vsechno dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky,jak je to s tím zvykem že nevěsta má mít něco:pujčenýho,modrýho,darovanýho....ještě něco? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera: paráda :) to nevyjde ani moc draho, když si vezmeš že jen fotograf na celý den stojí 7-10.000 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?