Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: není tam ještě nového?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: novýho, půjčenýho, modrýho a starýho... si myslim :)
Odpovědět
ahoj holky, Vám teda řeknu, že jste se rozjely jak blázen, Vás nestíhám dočíst lera1: gratuluji, my furt jsme na mrtvým bodě, musím v neděli hodit řeč s panem farářem, kdy že mě to vlastně hodlá pokřtít a pak mu řeknem už ji datum svatby Rodiče to ještě neví ale tuší, a hlavně už i chtějí abysme byly vzití, kvůli malé. No vám řeknu, že to bude událost roku v naší velké rodině, každej se furt ptá, na kdy si má koupit oblek-šaty atd.
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : jo jo šlo,já jsem to poprvé špatně zadala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to jsem ráda;-)
Odpovědět
lera: Novýho a starýho
Odpovědět
Profilova fotka
ja tady na tyhle americke povery moc nedam, takze tohle asi dodrzovat nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, mně je to taky vcelku jedno..;-) hlavně baych měla bílé šaty a cítila se jako princezna;-)
Odpovědět
jo holky a ještě darovaný, ne??Nebo si to pletu s něčím jiným??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no právě,když si u nich dáš obojí,pak tam jsou různý slevy a výhody a to mě ješte do tel.říkal,že budem zařazeni do soutěže o 50% slevu,takže při trošce štěstí bychom to měli skoro za hubičku :-) Ale co,hlavně,když pak budem všechny spokojený s výsledkem,ne holky? :-) Ať to stojí co to stojí :-) Teda.....v rámci únosnosti našich úspor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca . tak to máš super,každý se na to rtěší :-) moje půlka rodiny se taky bude těšit ale přítelova maminka ne..ta z toho má hrůzua to jsme ji mto ještě ani neřekli.Je pravda že ta se toho bojí jako čert kříže od doby co jsme spolu začali chodit...ale my jí ukážem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to nastejno - nikdo to jeste oficialne nevi a ani nevim, jestli se nekdo tesi :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě to zase přijde docela jako pěknej zvyk :-) Ale každý dle svého přání ;-) Já zase třeba nesouhlasim s únosem nevěsty,ale pokud se to někomu líbí,tak proč ne :-)
Odpovědět
tak jsem si to našla na svatební tradice.cz, a novýho, půjčenýho, starýho a modrýho a stříbrnou minci do střevíčku levého(to ale nevím proč)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:jasně,až vás uvidí u oltáře roztaje jak první snih,uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky nebudem mit unos, zenich si to nepreje, navic mi prijde, ze by ti dva meli byt v ten den spolu a ne objizdet hospody... Kazdy si to musim udelat podle sebe. Ja na tyhle americke zvyky typu hazeni kytice apod nejsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:díky,další věc vyřešena ;-)
Odpovědět
areviv: jojo, u nás se těší všichni a já úplně nejvíc, teda až po lucince, ta se těší, že bude družička-princezna
Odpovědět
Profilova fotka
No a jaký jsou teda český svatební zvyky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : tak to myslím že ne,ale třeba se aspoň na té svatbě bude ovládat...pak už je mi to jedno.. lostris : tak hodně štěstí a ať se pak všichni těší..snad nám to dobře dopadne i navzdory nepřejícnosti některých lidí :-) no já ani nevím jestli budem mít únos nevěsty,ale jak znám oba naše svědky 100% to zařídí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : slivovice x voda , rozbíjení talířků, koule na nohu ženicha, řezání polena pilou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : jko a ještě přenášení přes práh,ne? myslím že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencac:u nás jsou taky natěšený všichni,teď už i tchán :-) Můj taťka měl pří žádání dost leský oči,no a mamča ta zaslzela,tchýně a babči též,dikybohu z radosti :-D
Odpovědět
já taky nechci únos, naruší to zábavu na svatbě(hlavně starší osazenstvo to nemá rádo), zábava bez něvesty a ženicha vázne. Ale kytkou házet musím, už i to bylo řečeno. Spousta svobodných holek tam bude, jen já mám 3 sestry a kamarádek moc. Ale nechám si na to házení uvázat jinou, svou si chci nechat co nejdýl. bude podobná mojí, jen menší a levnější :-N :-D Jináč já letos taky chytla na svatbě kytku, to vám řeknu to byla sranda jak hrom, sem se na to aji vyzula, tak jsem byla ve výhodě a hlavně rychlejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my únos taky nee;-) tchýně teda řekla, že se ji to líbí, alejá jsem řekla, že v žádném případě;-) Od nás to nikdo neudělá a z jejich strany taky ne;-) U nás je to takové věřejné tajemství;-) rodiče a sourozenci to ví;-) a zbytek tuší;-) myslím, že se těší;-) a taky družičky, to je fakt, ty se těší;-) české svatební zvyky? ani nevím;-) prostě ať si to každý udělá podle svého přání, ne? ;-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: první tanec,manželská noc,jo a co poděkování rodičům?Já to na jedné svatbě viděla a bylo to dojemný. :-)
Odpovědět
za dávné doby se v den svatby obdarovávali novomanželé menšími dárky, nevěsta dala většinou ženichovi vlastnoručně vyšívaný kapesníček a on jí menší šperk Pak je to přenášení přes práh, zasypávání rýží a květy, chomout, koule, přeřezávání špalku na kterém je pila a láhev kořalky, pokud chytne první pilu, bude pracovitý a pokud kořalku, tak bude opilec a povaleč :-D vzájemné krmení u oběda, rozbíjení talíře, první tanec, krájení dortu, ale to už většinou všechny znáte,že?? Pak se dělají různé nastrahy po cestě, ze kterýých musí ženich vykoupit nevěstu(to jsem zažila a je to sranda)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete zvát někoho z práce? Já jsem v takový malý firmičce, kde je jen šéf a kolega který tady pracuje akorát pro druhou firmu :-D a já nevím, jestli je mám pozvat....???
Odpovědět
Profilova fotka
teď hodně taky frčí pouštění létajících lampionů.To bylo taky moc pěkný.No jo,teď když to tak počítám,tak už jsem byla asi na 12 svatbách...a v červnu jdu 5.6. kamarádce za svědka,19.6.to máme my a 26.6. jdeme na svatbu sestřence už jako novomanželé :-) To bude krásnej svatební měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:já jsem učitelka a kolegů mám moc,takže nee.Ale určitě pro ně v kabinetě udělám nějaký pohoštění :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?