Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzuc: určitě to výjde;-) my zatím máme hospodu a už i tu fotografku;-) jupííííííííííííííí........
Odpovědět
Profilova fotka
zuzuc : my ještě nemáme nic o víkendu se teprve budem bavit o restauračce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se s váma holky loučím...zase zítra ahoj a užijte si zbytek dne ;-)
Odpovědět
Tak zachvíli odjíždíme k přítelovým rodičům a chystáme se jim to říct, tak jestli k tomu dostanem odvahu,tak vám zítra napíšu jak to dopadlo. Držte nám palečky
Odpovědět
Profilova fotka
jsem domáááááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a zítra se jdu podívat na šaty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak my se bereme 3.7.2010 v prubehu toho tydne sme si zaridili oznamenicko, ja si zamluvila a zaplatila zalohu, zamluvili hotel kde bude hostina take sem dnes zaplatila zalohu na fotografa a domluvila kameramana a uz sem obihala radnici ale bohuzel tam kde sem to chtela tak tam se asi nevejdeme jelikoz maj tak max do 50 lidi ale nas bude tak 70 uff... takze zitra vyrazim na dalsi... jelikoz pritel je anglican a oba zijeme v angli a ja sem doma jen na 14 dni a pritel doletel od pondeli do stredy tak sme museli vse vyridit takhle...jelikoz dojedeme az na velikonoce a to by bylo pozde... tak se nam uz neco rysuje :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: ty jo tak to jsi o hodně dál než já :-) a jak je v anglii? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo v anglii je super... urcite se jen tak nevratim.... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani se moc nedivím a šaty jsou krásný :-)
Odpovědět
myska: Jj, poslala si žádost dobře, jsem to já. ;-) Tak teď můžeme farmařit. :-D luciebx: Máš tam spoustu krásných šatiček, hned bych si z nich vybrala a to zasnoubení muselo být opravdu úžasný. ;-) Jak jste tu rozebíraly ty svědky, tak já rozmýšlela nad 3 kamarádkama, nakonec jsem se rozhodla pro tu, která je mýmu srdci nejvzdálenější a říkám, jestli jsem neudělala blbost, ale snad mě tenhle picit brzo opustí. :-| Miláček chce za svědka svýho nejlepšího kamaráda, kterýho nemám vůbec ráda, ale bohužel to budu muset překousnout, snad se na svatbě nebude zdržovat moc dlouho :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já se taky tak rozhodovala, ale nakonec jsem zvolila ségru :-) a přítel má za svědka nejlepšího kamaráda :-) a co se týká hostů, tak bych tam určitý lidi nejradši neměla, a doufám, že pozvání odmítnou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luciebx: juuu vítej :-) já mam zvoleno taky toto krásné datum :-)
Odpovědět
Tak děvčata, oznámení už je za náma. Docela to proběhlo dobře. I když tchýně se málem zhroutila,že dvě svatby hned po sobě. No nečekala jsem ani,že nám někdo bude blahopřát, což ani nebylo, ale nenadávala což je pokrok.
Odpovědět
monmar:No vidíš, já věděla, že to dobře dopadne. Jsem slyšela až k nám, jak někomu spadl kámen ze srdce :-D :-D
Odpovědět
myska: Taky v to doufám, ale jen u toho svědka, ale třeba to nakonec nebude tak zlý. momar: Tak vidíš, aspoň, že to máte za sebou. ;-) U nás to taky nebylo zas tak slavný, blahopřáli jen kamarádi, říkali sme to miláčkovým rodičům teď o víkendu při grilovačce. No i když tchýně na to řekla, že kdyby to bylo za 14 dní, tak paráda, ale takhle brzo dopředu :-| No nevím jak si představuje udělat svatbu s minimálně 70 lidma za 14 dní, takový sci-fi. Ale hlavně, že s tím počítají a to stačí. ;-)
Odpovědět
myska: Sem ráno, když sem si tě přidávala do přátel přemejšlela odkud tě vlastně znám... a došlo mi to až odpoledne, když jsem jukla na fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky, tak a máme tu pátek a víkend před námi :-) bosi: já to mám pořád tohle :-D, že přemýšlím odkud koho znám :-), jsem na to expert. a včera jsme měli s přítelem diskuzi na téma svatba....no, každý máme jiný představy o svatbě. on chce malou svatbu bez kamarádů jak jsem už psala, a já bych tam chtěla kamarády. protože při posvatební akci se stejně vyhodí cca 5000 kč, proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě?..., a napočítal ze své strany asi 6 lidí, a já 4 takže to máme dohromady 4 lidi navíc (zmínění 4 lidé jsou ti samí, co budou na svatbě (mí kamarádi), stejně jako jeho kamarád co mu jde za svědka s manželkou 2 lidi..., takže ve finále vyjde suma 4). stíháte mě ještě? :-D téma zdobení aut: stačí obyčejná pentle, nevěsta dostane na auto panenku (kytka vyjde draho) téma šaty: stačí si půjčit v hodně 3000, za 5000 mi přece nikdo šaty neušije ne? ]-( otázka fotograf (rozhovor): skoromanželka: chceš fotit i přípravy? skoromanžel: jaký přípravy? a to musím mít zachycený jak se oblíkám?! skoromanželka: ne ty, ale já, jak se připravuju na obřad skoromanžel: a co je na tom hezkýho? skoronalželka: dělá se to tak skoromanžel: to je zbytečný skoromaželka: takže chceš jen obřad? skoromanžel: tak pár fotek při obřadu, potom po obřadu a jak na nás hází rýži (to mě překvapil!!!! :-)) a to je všechno skoromaželka: aha...jsem myslela od rána do oběda skoromanžel: to je zbytečný.... (ehm uvidíme, jak to dopadne :-D se nezvdám) finále: asi jsem se moc koukala na romantický americký filmy. Holky, tak to už jsem vyletěla a normálně jsem mu řekla že je blbej ]-(, tohle mě už vážně nahlodalo.... a výsledek? šaty jsi jdu zkusit dneska, přítel o tom neví :-D, a zbytek věcí se asi vážně začne řešit až po novým roce, nebo mě šábne, a bude se muset udělat nějakej kompromis :-|...i když nevím jak....uf bylo to vyčerpávající :-D a doufám, že jste se v tom nezamotaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ono ho to přejde...můj taky nejdřív nechtěl o zařizování slyšet a ted shání prstýnky ;-) a klidně mu řekni, že my budeme mít dva fotografy a kameramana a přemýšlím, že by to chtělo ještě jednoho kameramana :-D zrovna včera jsme koukali na video ze svatby známých. měli video i z příprav a bylo to fakt hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano! Myska: my jsme vcera taky meli na tema svatba mensi rozepri, na druhou stranu vcera rekla drahemu ma budouci tchyne, ze nam da stejne penez, jako dala dceri, kdyz se vdavala. My rekli, ze od rodicu nic nechceme, ale pry by ji to moc mrzelo, no tak uvidime. Mozna to budem v sobotu oznamovat nasim, uz je vidim, jak se tvari... chteli ze me mit nejdriv doktorku a ted se dozvi, ze je vdam jeste driv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: musíš mu pár těch fotek z příprav ukázat... třeba detaily a tak :) my jsme si koupili na jaře digitální zrcadlovku tak přítel teď fotí pořád a když jsem mu ukazovala fotky z příprav, tak říkal že tam jsou pěkný detaily, že to je dobrý....i při ceně 9.000,-kč za fotografku nic neříkal i když mě se z tý částky podlomili kolena... pak občas zažertoval že by mohl ten náš foťák někomu půjčit, ale zase je to památka... to ho přejde :) a hlavně... my ženský sme stejně tak šikovný že mu vnukneš takovej nápad a on si pak bude myslet, že to vymyslel on a jak je hrozně šikovnej, že tebe to ani nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě navíc vlastně i říkal, že ten oblek co má je pěknej, ale že na svatbu si chce půjčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Jakou mate fotografku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holčiny;-) Tak jsem se vyspala, dneska konečně zase po boku přítele, toho jsme musela poslat v šest ráno do práce a teď jdu napéct štrudly;-D Jinak se mě včera zlato ptal, jak to mám se šatama;-) a že když byl v Praze tak byl v Mark´s and Spencer a že tam měli hezké obleky...;-) zlatíčko moje;-) No a co se týče focení;-) My milujeme fotit, a myslím, že to přítula i celkem umí...a fotky prostě chceme krásné - já vím, že fotky od "klasických a normálních" fotografů někde z náměstí jsou hezké....ale co si budeme povídat, kdybychom měli takovou techniku, tak to sami uděláme tak;-) Takže jsem miláčkovi poslala odkaz na pár fotografů,...jestli se mu líbí ty fotky..a on byl nadšený;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: tak to máš taky šikulu :) můj se koukal i na svaz fotografů nebo jak se to jmenuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: Hana Skácelová, chtěla jsem Zuzanu Scharf, ale ta je od začátku září na červen, červenec a srpen příštího roku obsazená :-D tak se mi ozvala takhle paní tady přes beremko, po mailech je hrozně příjemná a chce se s námi před svatbou ještě sejít.... a na té ceně se nějak dohodnem :) snad to za celých 9.000,- nebude..
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo: aha, tak o té jsem nesyšela, aale určitě bude taky dobrá :-) mysickaa: A uz mate nektereho fotografa vybraneho? Mne se taky libi dobre fotky, nejen takove ty klasicke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: má hezké fotky... jestli se chceš kouknout, tak ti pošlu adresu do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: budu ráda, ráda se podívám :-) Já ještě nevím, kolik dáme za focení, ale počítám kolem deseti tisíc určitě, fotografka je to jediné, co máme zařízené. Nějak mi přijde, že ten čas hrozně letí, překulí se Vánoce a bude to za chvilku...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mám šikulu;-) lostris: odkaz máš v IP;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?