Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak od srpna na o měl času dost. Ale hlavně že jste sehnali výbornou náhradu ;-) Jinak s maminou to začíná být horší a horší, nevím jak dlouho vydržím opatrně oporovat. Jestli to takhle bude pokračovat, tak asi bouchnu a to nebude dobrý :-/
Odpovědět
@przedswitovaanita No a hlavně mi to 2x slíbil, že to pošle "koncem týdne" (v říjnu) a nic. Takové jednání nemám ráda. Takže teď máme fotografa, kterého jsme si doslova vysnila už někdy před 2 roky, ale byl na nás moc drahý, ale teď měl vánoční akci a vyšel nás skoro o 4000 levněji než je jeho původní cena, takže na skoro stejné peníze jako původně vybraný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka No tak to se vám to vyřešilo úplně nejlíp jak jen mohlo ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita To jo a co vy? Přítel už je ok?
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jj, už byl i teď na konci týdne v práci. Jinak ohledně svatby nic neřešíme, protože mám zkouškový. Akorát si chce pozvat na svatbu kluka, kterýho k smrti nenávidím, protože to je nevychovaný, arogantní hovado, který se neumí chovat a jenom otevře hubu, tak všechny urazí...Furt ve skrytu duše doufám, že si to rozmyslí...
Odpovědět
My máme taky datum 7. 9. 2013 :-) Zarezervované máme už snad všechno - místo, hudbu, jídlo, fotograf, kameraman. Oproti loňsku se letos docela zvedly ceny všeho - foťák o 1 500,-, kameraman o 1 000,-. Takže děs :-S Shodli jsme se na světle zelených barvách dekorace, oznámení atd. Právě si vybíráme prsteny. Musíme mít všechno pořešené do května, protože začneme rekonstruovat byt, takže na nějaké svatební přípravy už nebude čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak právě vybíráme svatební cestu, na tu se opravdu těším, pojedeme do Krumlova :) jen mně udivuje, že všichni neustále mluví o tom, že je krize a nemají peníze, a když mi řekneme, že nepojedeme k moři, tak se strašně diví, nechápu proč, když sami třeba na dovolenou nejedou vůbec =-) a nevím, kde se vzal názor, že na svatebku se musí k moři :-S
Odpovědět
Ahoj, tak už máme zajištěné místo svatby a hostiny, fotografa a hudbu. Což je asi ten základ. Na šaty jsem se ještě do žádného salónu nešla podívat, chtěla bych asi až v únoru. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, máme taky svatbu v září, ale až 21., takže jsem si taky myslela jak mám na všechno čas, ale co se týkalo zajištění obřadu, hostiny a šatů tak mě velice rychle vyvedli z omylu. Šaty jsem si byla oficiálně zamluvit v pondělí a musím říct, že už je hodně šatů rezervovaných i na září, tak abyste nezaváhali :-)
Odpovědět
@jana0607 No, tak to je síla, musím si teda se zkouškou šatů dost pospíšit...je to celé nějaké urychlené :)
Odpovědět
Holky, já jdu na první zkoušku 9.2., už teď jsem nervozní, ale těším se. Jdu na Emmi Mariage, tak uvidíme, ale líbí se mi jejich šaty, jen aby mi nějaké seděly. :-D
Odpovědět
ahoj holky, my máme taky termín 7.9.2013 a obřad bude na hradě Košumberk. zatím máme zařízený termín a místo obřadu, hudebníka, a předběžně prostory na hostinu. Teď vybíráme fotografa. v půlce února po horách se chci jet podívat na šaty tak doufám že nebude pozdě :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, dnes se přidávám do diskuze, máme také termín 7.9.2013. Dnes jsem byla na své úplně první zkoušce a bylo to úúúžasný. Byla jsem pochválena, že jdu relativně brzy a že mám ještě z čeho vybírat. Takže rozhodně neváhejte a jděte si šaty zkusit co nejdřív. :-)
Odpovědět
Tak jsem byla šatky vybírat v sobotu a bylo to výborné, moc jsem si to užila. :-) Mám tam nějaký předvýběr, můžete mrknout do alba, ale ještě chci navštívit jeden nebo dva salony. Snad bude taky vše ok. Už mrkám i po nějakých těch "bebechách" - organza, něco na auto, vývazky atd. Odkud kdo nakupujete prosím? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, přidávám se k termínu, i když mám pocit, že se sem snad ani nehodím, protože u nás jsme svatbu rodičům oznámili tento víkend (i přesto, že už jsme ji plánovali poměrně dlouho). Jinak si budu nechávat šít šaty, takže na ty už mám vybraný model a látky. No a z toho ostatního... předběžně rezervovaná kapelka, napůl domluvený pan farář a o víkendu jedeme řešit kostel (bude to v jiném městě a farnosti) a místo na oslavu.. Jo a barvu máme tak nějak vybranou :-D toť vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Ahoj, organzy jsem pokoupila na veletrhu, písek v nanu nana, zbytek vesměs Ikea ;-) A vývazky zde na beremku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se také přidávám s termínem 7.9. původně to měl být 1. červen, místo volné bylo na matrice už bohužel ne :-| Tak alespoň budeme mít víc času na přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak jste na tom? Co všechno máte zařízené, v jaké jste fázi? :) dneska to je 170 dní do svatby :) my byli včera na matrice a máme vše podepsáno, hned jsme o pár tisícovek chudší :D a pak na prstýnkách :) asi máme favorita:) juchůůů
Odpovědět
tak my máme akorát zamluvenou matriku a místo hostiny, teď jsme ve stádiu hledání fotografa a šatů :-)
Odpovědět
ahoj holky, my máme nakonec taky 7. 9.... a máme domluvené místo obřadu, hostiny, kuchaře, obsluhu, kapelu, babičku na koláčky, tetu na cukroví.. to jsme vyřešily v prvních třech týdnech zásnub a teď už zase nedělám nic.:-) Ale mám pocit, že času dost.
Odpovědět
tak my máme- termín na matrice, zaplacenou zálohu na hostinu, fotografa, zálohu na moje šaty a přítelův oblek, prstýnky už jsou taky doma, dneska budeme objednávat oznámení, na dortu a cukroví už jsem domluvená, kapelu už taky máme, dárečky pro hosty mám vyrobené a nakoupené skoro všechny věci na dekoraci. Ještě musím vybrat květinářku a najít kadeřnici a vizážistku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 šaty by mohly být v pohodě :) ale žádaný fotograf, ty mají narváno, my rezervovali loni v září :) a naše fotografka nám psala, že na ten náš termín má nejvíce zájemců :) tak to vypadá na hodně svateb:) tak doufám, že někoho najdete :) @netanel tak to máš skoro vše důležité :) čas celkem jen, jen to strašně rychle utíká :) @zuza1012 teda ty už máš skoro vše :) tak to budeš mít teď do svatby pohodičku :) my prstýnky teprve řešíme :) zatím máme předběžné favority :) tak ještě promýšlíme, jestli počkáme nebo do nich půjdeme :) copak dáváš jako dárečky pro hosty?:) květinářku mám, teď nám dělá cenu, což se dost bojím :D a jak jste na tom s předběžnou cenou za celou svatbu, mě popravdě dost děsí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k tomuto datumu též :) My si chtěli rezervovat na matrice toto datum už v září loňského roku, ale museli jsme čekat na březen :) Takže už máme termín, ve středu se jdeme domlouvat do agentury kvůli obřadu, máme zamluveného fotografa, kameramana a dj. Dnes jdeme kouknout na prstýnky ;-)
Odpovědět
@denisaho jako dárečky jsem vyráběla malá mejdýlka, mám je v albu tak můžeš kouknout a pro děti jsem koupila bublifuky a možná jim ještě něco vymyslím. máme asi 55 lidí tak počítám, že budeme kolem 100 000,- :-( . Do léta toho chci stihnout co nejvíc, protože až bude teplo, tak se těším, že se synem vyrazíme do ZOO, na koupaliště, na dovolenou a nebude se mi chtít nic vyrábět a zařizovat, tak ať je to nachystaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza1012 Tak to chápu, přesně, v létě se dokopu ještě hůř :) musím makat, když je zima a nedá se být venku:) mrknu na ně :) jj tak to jsme na tom stejně i s počtem lidí a předpokládanými financemi, a to jsme teda chtěli utratit rozhodně méně :( jenže ono je vše celkem drahé a to musím říct, že se snažím šetřit, máme třeba oznámení za 300 korun a podobně, ale stejně to dost šplhá :( @barcach tak hlavně, že vám ho vypsali, my si na tenhle termín zarezervovali fotografku a ještě nebyl vypsaný, ani jsme nevěděli jestli bude, ale naštěstí ti vyšlo :) máte obřad přes agenturu? a kde?:) tak máte zamluvené skoro vše nej, teď jen místo hostiny a už máte skoro hotovo :) jo prstýnky, ty pořád nemáme :) všichni nám říkají, že je dost času, ale já musím mít vše hotové hodně dopředu :D mám to tak i ve škole :D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme všechno přes známé, takže profi, ale za super cenu :) Chceme obřad na Denisových sadech v Brně, takže by jsme rádi, kdyby nám to někdo nachystal, nazdobil a my se o nic nemuseli starat. Nad hostinou stále uvažujem, zatím procházíme restaurace a necháváme si dělat kalkulaci, ale ráda bych, kdyby už jsme vybrali a já měla klid, že to hlavní máme domluvené :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barcach tak to máte super :) tak tam to vubec neznam :) jj s restauracemi je obcas potiz, nektere jsou predrazene, nekde zase nemaji dostatecne prostory apod., dnad vyberete brzy neco vyhovujiciho :) my jsme se nakonec rozhodli pro catering a budeme to delat u nas na vesnici v sale :) proste prostory pro skoro 60 lidi a aby se tam dalo i tancovat skoro zadna restaurace nenabizi :( aspon u nas v okoli
Odpovědět
tak už máme zaplacenou zálohu na šaty a domluveného fotografa :-)
Odpovědět
@denisaho tak nic se nemá přehánět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 a koho máte za fotografa?:) já se půjdu teď podívat na novou kolekci :) ale myslím, že měnit nebudu, já teda zálohu zaplatila už v listopadu :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?